نمیدونم چرا لباس جذب میپوشم مخصوصا بعد غذا خوردن.. شکمم اینجوری میشه.. چکار کنم عکس

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
ورزشم میکنم ولی نمیدونم چرا شکمم آب نمیشه البته غذا نخورده باشم خیلی لباس بهتر میمونه تو تنم .. من میوه و مایعاتم زیاد میخورم ولی دوس داشتم شکم نداشته باشم

پیوست ها

• Screenshot_20240308-155402_Gallery.jpg
    Screenshot_20240308-155402_Gallery.jpg
    41.3 کیلوبایت · بازدیدها: 22

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من با ورزش کردن می‌توانی لاغر شوی من خودم پیاده روی .میکنم هرروز

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من با ورزش کردن می‌توانی لاغر شوی من خودم پیاده روی .میکنم هرروز
نمیخوام لاغر شم وزنم خوبه ۵۹ با قد ۱۶۷ ولی نمیدونم چرا شکمم نمیره

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عشقم تلخه
ولی شکم داری😆😆😆😆😆

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
ورزشم میکنم ولی نمیدونم چرا شکمم آب نمیشه البته غذا نخورده باشم خیلی لباس بهتر میمونه تو تنم .. من میوه و مایعاتم زیاد میخورم ولی دوس داشتم شکم نداشته باشم
اینکه چیزی نیست ، ادمیزاد شکم داره دیگه خب

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
قبل هر وعده سرکه سیب با اب رقیق کن بخور
بجز اون تمرینای شکم با دیوار هست انجام بده
اما خانما بخاطر رحم اونجوری تخت مردونه نمیشن

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
تناسب اندام عالیه ها ، عالی
اما اضافه وزن و چاقی در حدی که باعث نشه تو کارای روزمرت اختلال ایجاد شه و سلامتیت به خطر بیفته به نظرم خیلیییییی نباید باعث ناراحتی مون بشه ، هر چند می‌دونم که ما زنا چقدر حساسیم رو تناسب اندام و ...
به نظرم خیلی خودمونو اذیت نکنیم
البته این نظر منه

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تناسب اندام عالیه ها ، عالی
اما اضافه وزن و چاقی در حدی که باعث نشه تو کارای روزمرت اختلال ایجاد شه و سلامتیت به خطر بیفته به نظرم خیلیییییی نباید باعث ناراحتی مون بشه ، هر چند می‌دونم که ما زنا چقدر حساسیم رو تناسب اندام و ...
به نظرم خیلی خودمونو اذیت نکنیم
البته این نظر منه
دقیقا
ادم باید فرمشو بپذیره

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قبل هر وعده سرکه سیب با اب رقیق کن بخور
بجز اون تمرینای شکم با دیوار هست انجام بده
اما خانما بخاطر رحم اونجوری تخت مردونه نمیشن
من شکمم شل ول شده یه ماهه ورزش معمولی کردم الان دو روزه ورزش نیمه حرفه اییم شروع شد نمیتونم حتی نفس بکشم از درد عضلات شکم

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من شکمم شل ول شده یه ماهه ورزش معمولی کردم الان دو روزه ورزش نیمه حرفه اییم شروع شد نمیتونم حتی نفس بکشم از درد عضلات شکم
بخدا من خودمم بعد ۲ ماه رفتم تمرین سخت ۳ روزه دارم از درد به خودم میپیچم و عین پنگوین و جاهلای قدیم راه میرم

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بخدا من خودمم بعد ۲ ماه رفتم تمرین سخت ۳ روزه دارم از درد به خودم میپیچم و عین پنگوین و جاهلای قدیم راه میرم
وای اره زیر بغل هام وای حتی نمیتونم اینجا بیام تایپک کنم یا گوشی بگیرم دستم همش راه میرم تو خونه دردم کم شه

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عه ببین منم پا باز راه میرم🤣شوهرم بهم میخنده

بالا