نقطه ضعفتون چیه ؟

Atoosa

Guest
نقطه ضعف یا یه چیزی که دوس نداشتین داشته باشینش( چه ظاهری چه اخلاقی..)
من خودم زیادی به قیافم حساسم همش تو آینه‌م خودمو چک میکنم خسته شدم از خودم :/// حتی یادمه مدرسه میرفتم وسط کلاس میرفتم دسشویی خودمو ببینم?

کاربر حذف شده 880

Guest
پدرم مادرم کلا تمام خانوادم
همسرم

استارتر
استارتر

Atoosa

Guest
چقد مادران خلوتههههه?? با وجود اینکه امکانات و مدیریت بهتری داره ولی کوچ میکنم نینی سایت دوبازه?

ساده دل?

Guest
خیلی زود رنجم‌ولی هیچوقت نتونستم به روی دیگران بیارم که دلمو شکوندن وهیچوقتم نمیتونم نه بگم خیلی برام سخته نه گفتن

ماهی

Guest
همیشه خودمو قوی نشون دادم در حالی که این طوریام نیست زود رنجم ولی اونم نشون نمیدم همیشه جواب برای آدمای گستاخ دارم ولی میگم عیب نداره اون منو ناراحت کرد ولی من دلم نمیاد دل کسی رو بشکونم??

مهرانه

Guest
همه فک میکنن خیلی قوی هستم اصلا ناراحتی دوست داشتم یه روز داد بزنم و این سکوت رو بشکنم ...تو خانواده همسرم من چون خیلی بگو بخند دارم همه فک میکنن تو زندگی همیشه حرف منه ولی همسرم با سیاستش جلو بقیه جور دیگه وانمود میکنه در صورتی که با یه ابرو انداختن من میفهمم نطرش مثبته یا منفی????

بسته شد

Guest
نقطه ضعف من توو دار بودنمه که داره داغونم میکنه
ینی تا جونم به لبم نرسه عاخ نمیگم

TurkmenGelin

Guest
نمیتونم نه بگم
و این اذیتم میکنه
حالا باز نسبت به چندسال پیش کمی بهترم

Saraaa

Guest
خیلی زود رنجم‌ولی هیچوقت نتونستم به روی دیگران بیارم که دلمو شکوندن وهیچوقتم نمیتونم نه بگم خیلی برام سخته نه گفتن
فکر کنم با این حساب شخصیت مهر طلبی دارین. اگه دوست داشتین در این مورد مطالعه کنین. کمکتون میکنه خودتون را درست بشناسین و درست‌تر زندگی کنین و اذیت نشین و اجازه ندین کسی دل شما رو بشکونه

بالا