نظر سنجی ( یه لحظه نظرتونو بگید ممنون میشم(وجدانابیایدا))

• شروع کننده موضوع 0archer0
  • تاریخ شروع

کدوم هدیه برای ترویج حجاب بهتره؟

• ماسک

رای: 1 6.7%
  • گل

رای: 5 33.3%
  • گیره ی روسری

رای: 9 60.0%

• مجموع رای دهندگان
    15

بانوی عمارت

Guest
اگه همینجا هم بدون گل و روسری تجربیات و مطالب مفید رو بگین شاید موثر باشه?

یاس سفید

Guest
یاس سفید جان شما چطوری از طریق عقل قانع شدی در رابطه با این مسائل؟ چون گفتی عقل ادما دلیل میخواد . .. بعد میتونم منابع شما رو بدونم که کجا و چطور تحقیق میکنی در این زمینه ها؟
عزیزم من مدتها با دوستم مسائل رو از پایه بررسی کردیم از خود وجود و یا ادم وجود خدا
پله پله اومدیم تا رسیدیم به لزوم حجاب
یک سال زمان برد
وگرنه اگر مسائل پایه ای حل نشه میبنی که خیلیا نماز خون هستن میان دانشگاه بی نماز و بیحجاب میشن
چون یک چیز دیکه میاد یا عقلشونو به چالش میکشه و شبهه سازی میکنه یا نفسشون وارد عمل میشه و عقلشون جوابی نداره
من منابع زیادی رو دیدم طی این سالها ولی تغذیه عقلی من از کتابهای علامه حسن زاده با شرح استاد صمدی آملی بود که اخخخخخختلاااااف فاحشی مباحثش متقاوت از بقیه کتابهاس و از اول نمیاد بهت بکن و نکن بگه
بلکه از هستی و وجود شروع میکنه بحث کردن و دنزال اون روایت میره که من عرف نفسه فقد عرف ربه
یعنی کاری به کارت نداره که کافری مسلمونی بی حجابی با چی
شروع میکنه خورد خرود با استدلال های عقلی خودتو بهت بشناسونه و اثبات کنه کم کم که ما یک موجود فرا مادی هستیم نه مادی
کتاب شرح مراتب طهارت و کتاب معرفت نفس شرح استاد صمدی آملی دو کتابیه که یک طرف وزنه هستن
کل متابای دیگه ای که من تو زندگیم خوندم اون طرف وزنه
بااااااااازم با اختلاف سمت کتاب معرفت نفس سنگین تره
البته شرحشو با دی وی دی گوش دادم که تو نت مجانی هست میتونی دانلود کنی

آذردخت

Guest
عزیزم من مدتها با دوستم مسائل رو از پایه بررسی کردیم از خود وجود و یا ادم وجود خدا
پله پله اومدیم تا رسیدیم به لزوم حجاب
یک سال زمان برد
وگرنه اگر مسائل پایه ای حل نشه میبنی که خیلیا نماز خون هستن میان دانشگاه بی نماز و بیحجاب میشن
چون یک چیز دیکه میاد یا عقلشونو به چالش میکشه و شبهه سازی میکنه یا نفسشون وارد عمل میشه و عقلشون جوابی نداره
من منابع زیادی رو دیدم طی این سالها ولی تغذیه عقلی من از کتابهای علامه حسن زاده با شرح استاد صمدی آملی بود که اخخخخخختلاااااف فاحشی مباحثش متقاوت از بقیه کتابهاس و از اول نمیاد بهت بکن و نکن بگه
بلکه از هستی و وجود شروع میکنه بحث کردن و دنزال اون روایت میره که من عرف نفسه فقد عرف ربه
یعنی کاری به کارت نداره که کافری مسلمونی بی حجابی با چی
شروع میکنه خورد خرود با استدلال های عقلی خودتو بهت بشناسونه و اثبات کنه کم کم که ما یک موجود فرا مادی هستیم نه مادی
کتاب شرح مراتب طهارت و کتاب معرفت نفس شرح استاد صمدی آملی دو کتابیه که یک طرف وزنه هستن
کل متابای دیگه ای که من تو زندگیم خوندم اون طرف وزنه
بااااااااازم با اختلاف سمت کتاب معرفت نفس سنگین تره
البته شرحشو با دی وی دی گوش دادم که تو نت مجانی هست میتونی دانلود کنی
چقدر خوب ممنون که اطلاعاتتو در اختیارم گذاشتی ، من خودم بشخصه عاشق نماز خوندن روزه گرفتن و این چنین واجباتی هستم یعنی این نیاز رو در خودم میبینم که یه تایمی رو بااااید اختصاص بدم با خالقم درد و دل کنم تا سبک شم و ازش ممنون باشم ( اینم باید بگم واسم سخت بود از کاشت ناخن و لاک بگذرم!). منتها با یه سری مسائل توی دین هنوز کنار نیومدم نمونش همین حجاب و امر به معروفی که تو حیطه حجاب قرار میگیره ،و امیدوارم مثل شما به نتیجه برسم، باز اگه جایی مقاله و استدلالی منطقی خوندین کهبنظرتون جالبه ممنون میشم بهم معرفی کنی.

یاس سفید

Guest
چشم عزیزم حتما
شما هم اگر جایی حس کردی سوالی داری که من شاید یتونم پاسخگو باشم در خدمتم??

بالا