نظرتون چیه

Meli

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه شخصی بود که چند وقت پیش درموردش اینجا باهاتون صحبت کردم که فامیل تقریبا نزدیکمون هستن که از من خوششون میاد
دیشب تو مهمونی دیدمشون گفت امروز زنگ میزنه بریم بیرون یعنی بلاخره میخواد بگه؟ ایشون از نظر قد و قیافه و وضعیت مادی تو سطح خوبی هستن ولی من بخاطر تجربه تلخ گذشتم نمیخوام جواب مثبت بدم اگه چنین حرفی زد چی بگم که هم دلشون نشکنه چون خیلی صمیمی هستیم هم قبول کنن

ocdهسدم

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تجربه تلخ و بذار کنار
دیگه گذشته
درسی که ازش گرفتی و یادت بمونه و دیگه بهش فکر نکن
اون یه ادم اشتباه بوده
قرار نیست همه مثه اون باشن

راستی ملی خودمونی
دختر پروسه درمانت چطور پیش میره
تموم نشده

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
یه شخصی بود که چند وقت پیش درموردش اینجا باهاتون صحبت کردم که فامیل تقریبا نزدیکمون هستن که از من خوششون میاد
دیشب تو مهمونی دیدمشون گفت امروز زنگ میزنه بریم بیرون یعنی بلاخره میخواد بگه؟ ایشون از نظر قد و قیافه و وضعیت مادی تو سطح خوبی هستن ولی من بخاطر تجربه تلخ گذشتم نمیخوام جواب مثبت بدم اگه چنین حرفی زد چی بگم که هم دلشون نشکنه چون خیلی صمیمی هستیم هم قبول کنن
تجریه تلخ؟ کدوم پروسه درمانی

گمنام

کاربر جدید
عزیزم آدمی که یک تجربه بد و ناموفقی داشته نباید که کلا دیگه دروشو خط بکشه
همه آدما که مثل هم نیستن
شما اگه دلی از ایشون خوشت میاد و فکر میکنی مناسب هستن میتونی قبول کنی..

استارتر
استارتر

Meli

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تجربه تلخ و بذار کنار
دیگه گذشته
درسی که ازش گرفتی و یادت بمونه و دیگه بهش فکر نکن
اون یه ادم اشتباه بوده
قرار نیست همه مثه اون باشن

راستی ملی خودمونی
دختر پروسه درمانت چطور پیش میره
تموم نشده
خودمم عزیزدلم فعلا عالیم عزیزم مراقبت میکنم و تو حالت خاموش مونده میدونی که پایان ابدی نداره هر لحظه ممکنه دوباره ...
عزیزدلم اون تاحالا ازدواج نکرده منم عروسی نگرفتم اما عقد بودم این برای اون خیلی بد میشه

استارتر
استارتر

Meli

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تجریه تلخ؟ کدوم پروسه درمانی
بله تجربه تلخ از یه ادم اشتباه
عزیزم فعلا از نظر جسمی خوبم عزیزم اما این به این معنی نیست دوباره برنمیگرده

استارتر
استارتر

Meli

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
انقدر خوبه که نمیشه اصلا راجب این موضوع فکر کرد
اما من برای اون تجربه زندگیمو گذاشتم چندسال عمرمو درسته عروسی نگرفته بودیم اما عقد بودم و مشکل اصلی واسم اینه ایشون مجرد بودن این بعدا میتونه مشکل پیش بیاره
عزیزم آدمی که یک تجربه بد و ناموفقی داشته نباید که کلا دیگه دروشو خط بکشه
همه آدما که مثل هم نیستن
شما اگه دلی از ایشون خوشت میاد و فکر میکنی مناسب هستن میتونی قبول کنی..

ocdهسدم

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خودمم عزیزدلم فعلا عالیم عزیزم مراقبت میکنم و تو حالت خاموش مونده میدونی که پایان ابدی نداره هر لحظه ممکنه دوباره ...
عزیزدلم اون تاحالا ازدواج نکرده منم عروسی نگرفتم اما عقد بودم این برای اون خیلی بد میشه
خداروشکرررر
ایشالله همیشه خاموش بمونه🧡

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بله تجربه تلخ از یه ادم اشتباه
عزیزم فعلا از نظر جسمی خوبم عزیزم اما این به این معنی نیست دوباره برنمیگرده
به اون برنگرد ، ولی با بقیه باش

گمنام

کاربر جدید
انقدر خوبه که نمیشه اصلا راجب این موضوع فکر کرد
اما من برای اون تجربه زندگیمو گذاشتم چندسال عمرمو درسته عروسی نگرفته بودیم اما عقد بودم و مشکل اصلی واسم اینه ایشون مجرد بودن این بعدا میتونه مشکل پیش بیاره
خب پس عزیزم شما میخوای کیس خوب رو بخاطر ی خاطره قدیمی و تلخی که تموم شده رفته از دست بدی؟
خب بهش بگو که من قبلا ازدواج کردم
شما اگه مشکلی دارین بیخیال موضوع حتی ی ذره!

بالا