نظرتونو بگید بهم

• شروع کننده موضوع No_bahar
  • تاریخ شروع

No_bahar

Guest
سفر بود و مهمونی خونه‌ی مامان بزرگش، بهم جواب پیام دیر میداد خیلی ی ساعت دو ساعت، در مورد اومدن و برگشتنش پرسیده بودم ک بدونم برنامه ریزی برای تولدش چکار کنم، وقتی خیلی گذشت و ج نداد ناراحت شدم گفتم اصلا تا ابد همونجا بمون نمیخوام هیچوقت برگردی، 15 مین بعدش پیام داد ولی دیگه جوابشو ندادم، امروز صبحم ک پیام نداده، بنظرتون چ کار کنم؟ نمیدونم کی برمیگرده ولی گفته بود ب احتمال زیاد امروز، تولدشم هست تازه، پیام بدم بپرسم کی میای ک امروز تولد بگیریم یا قهر باشم تا شنبه ک قطعی سرکارشه و ت محل کارش کیکو کادو رو ببرم؟

خاموش

Guest
سفر بود و مهمونی خونه‌ی مامان بزرگش، بهم جواب پیام دیر میداد خیلی ی ساعت دو ساعت، در مورد اومدن و برگشتنش پرسیده بودم ک بدونم برنامه ریزی برای تولدش چکار کنم، وقتی خیلی گذشت و ج نداد ناراحت شدم گفتم اصلا تا ابد همونجا بمون نمیخوام هیچوقت برگردی، 15 مین بعدش پیام داد ولی دیگه جوابشو ندادم، امروز صبحم ک پیام نداده، بنظرتون چ کار کنم؟ نمیدونم کی برمیگرده ولی گفته بود ب احتمال زیاد امروز، تولدشم هست تازه، پیام بدم بپرسم کی میای ک امروز تولد بگیریم یا قهر باشم تا شنبه ک قطعی سرکارشه و ت محل کارش کیکو کادو رو ببرم؟
بعد15 دقیقه چطوری بهت پیام داد چی گفت

خاموش

Guest
بهم گفت تا ابد☹️
بعدشم گفت بیا واتسپ
بنظرت شنبه بهتره، تا اون موقع ی کلمه هم حرف نمیزنم، چطوره؟
خوب پس حتما شرایطش یجوری بوده نتونسته بهت پیام بده ولی اگه ازت دلجویی کرده باشه یعنی دوست داره... فکر بدی هم نیست مثلا قهرید بعد شنبه خیلی سوپرایز میشه

استارتر
استارتر

No_bahar

Guest
خوب پس حتما شرایطش یجوری بوده نتونسته بهت پیام بده ولی اگه ازت دلجویی کرده باشه یعنی دوست داره... فکر بدی هم نیست مثلا قهرید بعد شنبه خیلی سوپرایز میشه
الان بهم پیام داد دارم راه میفتم صبحت بخیر عزیزم، بنظرت با نقشه پیش برم تا شنبه بعد از ظهر کات طور باشم؟

استارتر
استارتر

No_bahar

Guest
هممم...هرجور خودت صلاح ميدونى ولى من كلا خوشم نمياد روز تولد كسيو زهرمارش كنم ميتونى به عنوان سورپرايز باهاش آشتى كنى
آخه چون دوستیم نمیتونم جمعه پیشش باشم، یا امروز میتونم یا شنبه ک امروز ت راهه میمونه شنبه،

مااماان_ساامیاار

Guest
الان بهم پیام داد دارم راه میفتم صبحت بخیر عزیزم، بنظرت با نقشه پیش برم تا شنبه بعد از ظهر کات طور باشم؟
روز تولد طرفو زهر مار کنی ک بعد میخای سورپرایز کنی؟ نکن
جوابشو بده

خاموش

Guest
آخه نمیتونم جمعه پیشش باشم، امروزم ک ت راهه، میمونه شنبه
امروز که توراهه یه روزم که بیشتر نمیتونی باهاش باشی فوقش امروز فقط پیامش بده و طوری هم وانمود کن که تولدش یادت رفته بعدم اگه هر کاری کرد گفت جمعه بیا باهم باشیم الکی یه بهونه بیار نرو یاشبش به یه بهونه ای جایی ببرش بیرون نقش بازی کن باکیک وکادو یا شنبه ومحل کار اون دیگه به خلاقیت خودت بستگی داره

بالا