میشه کمکم کنین

• شروع کننده موضوع چترسفید
  • تاریخ شروع

چترسفید

Guest
سلام خانومای گل من خرم آباد زندگی میکنم هرسال برا خونه تکونی همسرم کمکم میکرد امسال بخاطر مشغله کاریش نمیتونه کمکم کنه دنبال یه آدم مطمئن و کاربلد و با انصاف میگردم شما کسی رو میشناسین؟
راستی اگه امسال از کسی کمک گرفتین میشه بهم بگین ساعتی یا روزانه چقدر باهاتون حساب کرد که منم بدونم

مژده

Guest
سلام عزیزم این خدمتکارا خونه هزار نفر میرنو میان توی این کرونا
هرکی رو بیاری خطرناکه خودت کم کم کار کن

پاندا تپلی

Guest
سلام خانومای گل من خرم آباد زندگی میکنم هرسال برا خونه تکونی همسرم کمکم میکرد امسال بخاطر مشغله کاریش نمیتونه کمکم کنه دنبال یه آدم مطمئن و کاربلد و با انصاف میگردم شما کسی رو میشناسین؟
راستی اگه امسال از کسی کمک گرفتین میشه بهم بگین ساعتی یا روزانه چقدر باهاتون حساب کرد که منم بدونم
من نمی شناسم عزیزم?

استارتر
استارتر

چترسفید

Guest
عزیزم به نظرم امسال خونه تکونی اساسی نکن، مثلا لازم نیست فرشارو بشوری، من که خودم امسال بیخیال شدم:(
فرش که اصلا
مشکلم کف آشپزخونه است بیشتر چون صاحب خونه گفته زیاد نشویم منم همون سالی یبار دم عید میشورم بقیه مواقع طی میکشم واسه همین سمت گاز خیلی چربه:confused:

بانوی عمارت

Guest
اگه کسی نبود توی این ۳۰ روز کم کم انجام بده که اذیت نشی و بهت فشار نیاد.

آنجِل

Guest
فرش و موکت و پتو رو بده بیرون ،کارای داخلم تقسیم کن خورد خورد انجام بده وقت داری!کروناس خطرناکه.

استارتر
استارتر

چترسفید

Guest
فرش و موکت و پتو رو بده بیرون ،کارای داخلم تقسیم کن خورد خورد انجام بده وقت داری!کروناس خطرناکه.
موکت ندادم، فرشام تمیزه، پتو هم همینطور
فقط مشکلم آشپزخونه است مخصوصا کفش ?

مژده

Guest
فرش که اصلا
مشکلم کف آشپزخونه است بیشتر چون صاحب خونه گفته زیاد نشویم منم همون سالی یبار دم عید میشورم بقیه مواقع طی میکشم واسه همین سمت گاز خیلی چربه:confused:
عزیزم خواهری دوستی فامیلی کسی نمیاد کمکت؟

Dela

Guest
آخه عزيزم ما هر كدوممون يه جاى ايرانيم بشناسيمم كه فايده اى نداره:(

به نظرم خونه تكونى رو به زمان تعطيلات همسرت موكول كن:)

بالا