میشه بیاین؟

EteI

⭐کاربر فعال⭐
من با مادرم راحت نیستم و درکم نمیکنه ک اینارو بهش بگم خاهر هم ندارم ک بخاد راهنماییم کنه مشاور هم نمیشه برم
میدونم کار اشتباهیه وتهش جز بدبختی چیزی نیست و باید تمرکزم رو درسم بزارم ولی همش دلم میخاد برم با ی پسر تو رابطه و ازش ضربه بخورم ب عقل بیام ولی الان دیگه وقت تجربه کردن نیست چون امتحانام شروع شده
اما کشش دارم سمت پسر و خب پسرا هم دنبال رابطه جن.سین و من نمیخام چنین رابطه ای رو دلم میخاد عاشق بشم و از لحاظ احساسی با پسر تو رابطه باشم
میشه راهنماییم کنید چطور خودمو کنترل کنم؟

helen..

⭐کاربر برتر⭐
مشکل منو داری متأسفانه
و در کنارش اگه اینکارو بکنم کلی غذاب وجدان میگیرم و کل اون تایم ناراحتم و حالم خوب نیست
و کلی ترس تو دلمه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من با مادرم راحت نیستم و درکم نمیکنه ک اینارو بهش بگم خاهر هم ندارم ک بخاد راهنماییم کنه مشاور هم نمیشه برم
میدونم کار اشتباهیه وتهش جز بدبختی چیزی نیست و باید تمرکزم رو درسم بزارم ولی همش دلم میخاد برم با ی پسر تو رابطه و ازش ضربه بخورم ب عقل بیام ولی الان دیگه وقت تجربه کردن نیست چون امتحانام شروع شده
اما کشش دارم سمت پسر و خب پسرا هم دنبال رابطه جن.سین و من نمیخام چنین رابطه ای رو دلم میخاد عاشق بشم و از لحاظ احساسی با پسر تو رابطه باشم
میشه راهنماییم کنید چطور خودمو کنترل کنم؟
مشکل منو داری متأسفانه
و در کنارش اگه اینکارو بکنم کلی غذاب وجدان میگیرم و کل اون تایم ناراحتم و حالم خوب نیست
و کلی ترس تو دلمه
حس گرایش به جنس مخالف توسن بلوغ واول جوانی طبیعیه خیلی بایدحواستون جمع باشه کاری نکنید که آسیب به روحتون وارد بشه .حس خوبن میده در رابطه بودن ولی دردسر وحرص خوردن زیادتر داره استرس زیاد داره

پونیو

کاربر جدید
برای کنترل همین بس که اینجور روابط حرومه! خیلی عادی شده ولی هیشکی حواسش نیست بامرد غزیبه بگوبخند و دست همو گرفتن حرومه! اگه اعتقاد داری که این یه دلیل محکمه اگه اعتفاد نداری که من دیگه حرفی ندارم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
حواست رو بده با کسی وارد رابطه بشی که آدم درستی باشه!شاید خوب شد تهش

بالا