مجله خبری

Guest
عوامل موثر بر چاقی صورت کدام است. چاقی صورت در کمترین زمان ممکن با استفاده از مواد طبیعی و خوراکی ها

استفاده از خیار:
خیار به دلیل بافتی که داره در گروه میوه های پرآب تلقی می شه که خواص خیلی زیادی برای لطافت و آبرسانی پوست هم داره، می تونید از این میوه به صورت موضعی استفاده کنید تا به خوبی به بافت های پوستتون آبرسانی بشه.

برای استفاده بهتر از خواص آبرسانی خیار بهتره اون رو رنده کرده و به مدت 20 دقیقه روی پوست قرار بدین، می تونید از گلاب مرغوب هم برای مخلوط کردن با رنده شده خیار برای رسیدن به نتیجه بهتر، بهره ببرید.


نوشیدن آب:
از جمله خواص آب رطوبت رسانی به پوسته در حالی که باعث چاقی بدن نمی شه. نوشیدن حدود 8 لیوان آب در مواقعی که ورزش شدید می کنید یا در میانه رژیم غذایی هستید می تونه به جبران کم آبی صورت شما کمک کنه.


عامل تغذیه:
شاید برای شما این سوال پیش بیاد که برای چاق شدن صورت چه مواد غذایی می تونیم بخوریم؟ باید بگیم که مواد غذایی چون هویج، جوانه گندم، آجیل ها، حبوبات و… از جمله مواد مفیدی هستن که به پر شدن و چاقی صورت شما کمک می کنه.آجیل ها:
مصرف دونه های آجیل یکی از بهترین روش ها برای پر تر نشون دادن عضلات صورته. تنها کافیه هر روز خرما و مغز پسته، بادام و فندق میل کنید.خوردن سالاد:
برای اینکه تمام بدن شما چاق نشه و از تناسب اندام به دور نمونید و تنها صورتتون پر و زیبا به نظر بیاد، می تونید هر شب سالاد نوش جان کنید، بخصوص اگه درون سالادتون علاوه بر تمام سبزیجات مفید، جوانه گندم هم استفاده شده باشه. جوانه گندم بخاطر داشتن ویتامین E و گروه ویتامین های B می تونه تاثیر زیادی توی آبرسانی و افزایش آب میان بافتی صورت داشته باشه.


فقط دقت کنید که مصرف زیاد پودر جوانه گندم می توانه به چاقی همه بدن منجرشه؛ بنابراین اگه می خواید فقط صورتتون چاق شه به خوردن حداکثر 2 قاشق جوانه گندم و ماست بعد از یک وعده غذایی بر روی سالادتون، اکتفا کنین.

دیگر عوامل:
بخور گرم دادن به صورت، برخی ورزش ها، مصرف بعضی کرم ها و… هم از جمله عواملی هستن که برای چاق شدن و پر به نظر اومدن صورت توصیه می شه. ورزشی مفید برای پُرتر نشون دادن عضلات صورت:

روی صندلی بشینید و روی عضلات صورتتون تمرکز کنید
لب هاتون رو تا جایی که می تونید جمع کنید و اونها رو به مدت 5 ثانیه نگه دارید

بعد از اون بدون اونکه لب ها رو باز کنید، لبخند بزنید و سعی کنید خط لبخند را بلند و بلندتر کنید

لب ها را به مدت 5 ثانیه در این وضع نگه دارید و این تمرین را 15 بار تکرار کنید
این حرکت رو هر روز و هر بار 20 بار انجام بدید!
 

دختر جذاب

Guest
اتفاقا نادیامم راجع به این موضوع سوال داشت این تاپیک بدردش میخوره?
 

بالا