من یه مشکل خیلی بد دارم!

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
خیلی خسته شدم از این ویژگیم
من توی جمع زیاد خجالتیم اصلا نمی تونم حرف بزنم با اینکه توی خونه پیش مامانم شیطون و پر حرفم
اصلا درون گرا نیستم میترسم از بقیه وگرنه دوست دارم شیطنت کنم
بچه بودم حرف میزدم تو جمع میگفتم ولی الان میترسم !میترسم مسخرم کننن توی ذهنشون یا صدام بلرزه موقع حرف زدن واسه همین زیاد حرف نمی زنم گوش گیر شدم
نمی دونم چیکار کنم هر دفعه هم خواستم مثل همیشه نباشم با ترسم رو به رو بشم بدتر میشم دستام یخ می‌کنه!
هوف کاش از این آدم پرو ها بودم
دلیلش اینه زیاد تو اجتماع نیستی و اعتماد به نفس نداری

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
نابود شده🤣
مگه ترکیده معنی خوبم داره؟!
خب پس از این به بعد رو اعتماد به نفست کار کن مثلا کتابایی با مضمون افزایش اعتماد به نفس بخون
مدام در طول روز بلند با خودت تکرار کن من عالی هستم _ من کافی هستم _ من توانایی انجام هرکاری رو دارم و ...

استارتر
استارتر
پریماه♡

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب پس از این به بعد رو اعتماد به نفست کار کن مثلا کتابایی با مضمون افزایش اعتماد به نفس بخون
مدام در طول روز بلند با خودت تکرار کن من عالی هستم _ من کافی هستم _ من توانایی انجام هرکاری رو دارم و ...
آره باید بخونم ولی از چه نویسنده ای؟
چون خیلی زیاده

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه بودم بهتر بودم
اینو بگم کلا هیچ وقت پرو نبودم!
ولی حرف میزدم و می‌رقصیدم و...
ولی الان از بس مامانم گفته از این یادبگیرد از اون یادبگیر حس میکنم هیچی نیستم!حس میکنم از همه بدتر و کمترم!
امضامو بخون

اینو بخون

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من آشپزی بلدم دوبله بلدم نقاشی بلدم پیانو بلدم کافی نی؟
خوبه فکرکنم دیدمت خوشگلی بیشتر به داشته هات توجه کن زیادم درگیر حرف مادرت نباش فقط مادرت میگه فلان حرفت بد بود فکرکن شاید حق میگه مطالعه کن از بقیه بپرس تو سایت ببین چی میگن حق گفت رفتارتو عوض کن

اول فکرکن بعد حرف بزن کم کم شروع کن با هرکی راحتی با اون صحبت کن یکم

راجب رقصم تمرین کن و فیلم بگیر ایرادهاتو بهتر تو فیلم میتونی متوجه بشی انقدر برقص تا خوب تر بشی ، کلیپ های رقص خوب نگاه کن و یاد بگیر

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
استارتر تلاش کنی میتونی کم حرف خوبه ولی کلا حرف نزنی خوب نیس

راجب رقصم اگه اهل رقصی و بلدی خب جمع شلوغ بود پاشو به سختی یکم برقص شده وقتی تاریکه و رقص نور کم کم روت باز میشه
رقص توی جمع
من که کم حرف نیستم و سنم هم کم نیست
زیاد روم نمیشه
این که کلا توی جمع مشکل داره
دیگه اصلا

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خیلی خسته شدم از این ویژگیم
من توی جمع زیاد خجالتیم اصلا نمی تونم حرف بزنم با اینکه توی خونه پیش مامانم شیطون و پر حرفم
اصلا درون گرا نیستم میترسم از بقیه وگرنه دوست دارم شیطنت کنم
بچه بودم حرف میزدم تو جمع میگفتم ولی الان میترسم !میترسم مسخرم کننن توی ذهنشون یا صدام بلرزه موقع حرف زدن واسه همین زیاد حرف نمی زنم گوش گیر شدم
نمی دونم چیکار کنم هر دفعه هم خواستم مثل همیشه نباشم با ترسم رو به رو بشم بدتر میشم دستام یخ می‌کنه!
هوف کاش از این آدم پرو ها بودم
عزیزم
داخل جمع های که می ری هم سن دارید ؟؟؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میترسم از جمع زیاد همش حس میکنم از همه کمترم نمی دونم چیکارش کنم به مامانمم میگم مشکلمو مسخرم می‌کنه که چرا اینقدر مغزت بستس این حرفا چیه و...
روزی ۱۰ بار جلوی اینه
بگو از من بهتر نیست
من فوق العاده هستم
خدایا شکرت
یک هفته تکرار کنی
ملکه ذهنت میشه
لازم بود یک ماه بگو
انقدری بگو که اول خودت باور کنی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
رقص توی جمع
من که کم حرف نیستم و سنم هم کم نیست
زیاد روم نمیشه
این که کلا توی جمع مشکل داره
دیگه اصلا
آره شما مشکل نداری فقط زیاد روت نمیشه بستگی داره شاید منم یه جاهایی روم نشه یه جاهایی راحتم

آخه خودش دوست داره برقصه ولی میگه روش نمیشه اونم به دلایلی که فکرمیکنه بد می رقصه یا نکنه مسخره کنن

استارتر
استارتر
پریماه♡

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خوبه فکرکنم دیدمت خوشگلی بیشتر به داشته هات توجه کن زیادم درگیر حرف مادرت نباش فقط مادرت میگه فلان حرفت بد بود فکرکن شاید حق میگه مطالعه کن از بقیه بپرس تو سایت ببین چی میگن حق گفت رفتارتو عوض کن

اول فکرکن بعد حرف بزن کم کم شروع کن با هرکی راحتی با اون صحبت کن یکم

راجب رقصم تمرین کن و فیلم بگیر ایرادهاتو بهتر تو فیلم میتونی متوجه بشی انقدر برقص تا خوب تر بشی ، کلیپ های رقص خوب نگاه کن و یاد بگیر
ممنون♥️🫂

استارتر
استارتر
پریماه♡

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
روزی ۱۰ بار جلوی اینه
بگو از من بهتر نیست
من فوق العاده هستم
خدایا شکرت
یک هفته تکرار کنی
ملکه ذهنت میشه