من یه دختر میگرنی هستم

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
سلام
از وقتی که یادم میاد ، رقص نور باعث تشدید میگرینم میشد ، حتی تو عروسیمم رقص نور گفتم نزنن
سر و صدای زیاد ، مثل ماشینایی ک سیستم میبندن
بی خوابی زیاد
یا گرسنگی باعث تشدید میگرنم میشه
لطفا اگه تو اپارتمانید ی درصد احتمال بدید یکی میگرن داره
اگه تو جمع فامیل یکی بیشتر از ده نمیمونه احتمال بدید شاید میگرنیه و بهش نگید گوشه گیر و منزوی

اگع یکی از گوش دادن اهنگ با صدای بلند فراریه، بدونید شاید میگرن داره و نگید چ امل

واقعا میگرن درد وحشتناکیه

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
وااقعااا میگرن درد وحشتناکیه?
منم میگرن دارم
دو شب پیش مهمون داشتم ، یکم کارام طول کشید نهتر نخوردم دردم از ۸ شب اومد سراغم.. دیروز واقعا کلا تو تخت افتادم .. درد میگرن ی طرف، تنهایی بچم ی طرف دیگه?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
اخی عزیزم
خب چرا کنترل نشده هنوز؟
میگرن متاسفانه ی سری شاخصه هاش دست خودت نیست ، یعنی همون اول تونستی مهارش کنی ک کردی ، نتونستی از پا ادم رو در میاره

و درمان قطعی نداره

صنم

Guest
دو شب پیش مهمون داشتم ، یکم کارام طول کشید نهتر نخوردم دردم از ۸ شب اومد سراغم.. دیروز واقعا کلا تو تخت افتادم .. درد میگرن ی طرف، تنهایی بچم ی طرف دیگه?
مال من وقتی میگیره سرگیجه های وحشتناکم داره باور کن دو هفته اینا طول میکشه و من توی این مدت هیچی دیگه نمیفهمم

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
مال من وقتی میگیره سرگیجه های وحشتناکم داره باور کن دو هفته اینا طول میکشه و من توی این مدت هیچی دیگه نمیفهمم
حالت تهوعش چقد بده?

حالا من سر درد دارم شوهرم هی عنبر نسارا دود میکنه میگه این عفونته ، اینو بو کن خوب میشی??

دختر جذاب

Guest
خاله ی منم میگرن داره ولی ما واقعا خیلی مراعاتش رو میکنیم بنده خدا وقتی خوابه با کوچک ترین صدایی بیدار میشه و تا چند روز سردرد ولش نمیکنه???

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
خاله ی منم میگرن داره ولی ما واقعا خیلی مراعاتش رو میکنیم بنده خدا وقتی خوابه با کوچک ترین صدایی بیدار میشه و تا چند روز سردرد ولش نمیکنه???
منم اگه خوابم کم باشه همینه?

Bita

Guest
ما هم ميگرن داريم ژنتيكي همين امروزم ژلوفن خوردم گرفته بود
شوهرمم مبگرن داره برا اون شديد از من بود
اون رفت زالو انداخت پيشونيش خيلي فرق كرد رو درداش

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
ما هم ميگرن داريم ژنتيكي همين امروزم ژلوفن خوردم گرفته بود
شوهرمم مبگرن داره برا اون شديد از من بود