من دیگه سایت نمیام🙂

پری زمینی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این چند وقته همش دعواست
دست چند تا کاربرم که رو شده
همه هم الکی میترکن
دیگه نمیام
دوستتون دارم تو این مدت که تو سایت بودم دوستای زیادی پیدا کردم خیلیاتون بهم کمک کردین🙂🧡

جوجو

⭐کاربر برتر⭐
این چند وقته همش دعواست
همه هم الکی میترکن
دیگه نمیام
دوستتون دارم تو این مدت که تو سایت بودم دوستای زیادی پیدا کردم خیلیاتون بهم کمک کردین🙂🧡
چرا بیخیال پیش میاد

فرن_و_فرا

⭐کاربر فعال⭐
این چند وقته همش دعواست
همه هم الکی میترکن
دیگه نمیام
دعوا که خوبه تو حالت عادی که برا هم تاپیک قربون صدقه و لوس بازی می زنن 🤢🤢🤢 باز دعوا بشه کلی می خندیم کیف میده ، چیه هر تاپیکی میری همدیگه رو تگ می کنن لوس بازی و عنتر بازی در میارن 🤢

یا هر کوفتی تو زندگیشونو این جا تعریف می کنن طرف پریود شده میاد تاپیک مینوسه پریود شدم ، خب به ما چه هر یه ساعت یه تاپیک از مسائل زندگیش میزاره همش از خودش تعریف می کنه

یا چه میدونم هر روز یه چیز تکراری می پزه هی عکسشو میزاره ، خیلی لوسه فضا تو حالت عادی
هیچ هیجانی نداره

فرن_و_فرا

⭐کاربر فعال⭐
خدایی فک نمی کنی توی دعوا اعصاب یه بنده خدایی خوردشده مخصوصآ اگه طرف مقابلش نخواد بفهمه ،شما بهت خوش میگذره ،ببخشید دنبال یه مشاور باش ،مثلآ شما امروزلذت بردی که دعوای مارودیدی ؟؟؟
واسه من دیدن بحث و دعوا (به استثنای دعوای زن و شوهری یا کلا دعوای یه زن با یه مرد یا دختر و پسر) بقیه ی دعوا ها مفرحه ، حداقل از لوس بازی بهتره

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واسه من دیدن بحث و دعوا (به استثنای دعوای زن و شوهری یا کلا دعوای یه زن با یه مرد یا دختر و پسر) بقیه ی دعوا ها مفرحه ، حداقل از لوس بازی بهتره
ببخشید تندبرخوردکردم ولی دعوا داریم تادعوا ،به جاهایی طرف آسیب روحی میبینه دلش میشکنه من خودم امروز به حرفایی شنیدم که هیچوقت یادم نمیره البته طرف مقابلم بی ارزش بود

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
این چند وقته همش دعواست
همه هم الکی میترکن
دیگه نمیام
لطفاً نرو...
منم میخواستم برم به خاطر چند تا کاربر
اما خوبه دور هم جمعیم
بری قهر میکنم

بالا