من تازه بیدار شدم

• شروع کننده موضوع narngk.
  • تاریخ شروع

اعتصامی

Guest
خسته نباشید ، ۳ ساعت دیگه غروب آفتاب، نور خورشید که به اندازه کافی بهتون نرسه باعث افسردگی و ... میشه ، ثانیا با این هوای جنوب ، طلوع آفتاب در پارک و طبیعت زیباست
سلام آقای سید روزتون بخیر
امیدوارم که حالتون خوب باشه
هوا خیلی خیلی سرد شده جرات نداریم بریم بیرون

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
خسته نباشید ، ۳ ساعت دیگه غروب آفتاب، نور خورشید که به اندازه کافی بهتون نرسه باعث افسردگی و ... میشه ، ثانیا با این هوای جنوب ، طلوع آفتاب در پارک و طبیعت زیباست
واقعا الان فک میکنید بریم پارک??۱۰ روزه از خونه پامو بیرون نزاشتم

Seied.m

Guest
سلام آقای سید روزتون بخیر
امیدوارم که حالتون خوب باشه
هوا خیلی خیلی سرد شده جرات نداریم بریم بیرون
سلام ، خوب هستید ، ممنونم،
اعتصامی خانم به خاطر اینکه شما به گرما عادت دارید یک مقدار هوا خنک میشه احساس سرما پیدا می‌کنید. به عنوان مثال اگر کسی ار تبریز تشریف ببرند اهواز مسلما هوایی که الا شما احساس سرما میکنید ایشون گرمشان خواهد شد

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
اعتصامی خانم به خاطر اینکه شما به گرما عادت دارید یک مقدار هوا خنک میشه احساس سرما پیدا می‌کنید. به عنوان مثال اگر کسی ار تبریز تشریف ببرند اهواز مسلما هوایی که الا شما احساس سرما میکنید ایشون گرمشان خواهد شد
نهدمن سرم نمیشه دیشب رفتم یکی از اتاقا جدا برا خودم پنکه زدم??

Seied.m

Guest
نهدمن سرم نمیشه دیشب رفتم یکی از اتاقا جدا برا خودم پنکه زدم??
ولی واقعا جالب و عجیبه ، در یک سمت ایران ، برای بقا نمیشه بیرون رفت در یک سمت شب ها از وسایل سرمایشی استفاده می‌کنند! هیچ کشوری مثل ایران این خاصیت جغرافی رو نداره ،
نارنجک خانم ، معمولا در اهواز اسفند ماه از کولر استفاده می‌کنید درسته؟

اعتصامی

Guest
ممنونم زنده باشید شکر
بله سخن شما کاملا درسته

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
ولی واقعا جالب و عجیبه ، در یک سمت ایران ، برای بقا نمیشه بیرون رفت در یک سمت شب ها از وسایل سرمایشی استفاده می‌کنند! هیچ کشوری مثل ایران این خاصیت جغرافی رو نداره ،
نارنجک خانم ، معمولا در اهواز اسفند ماه از کولر استفاده می‌کنید درسته؟
بله درسته

بالا