منتفی شد

وضعیت
این موضوع قفل شده است

هیماواری ۲

⭐کاربر فعال⭐
ولکن بابا
این هیما ام هر ثانیه طرف یکیه! یه مشت احمق
من نمی دونم کی راست میگه کی نه
طرف یه طوری قسم میخوره..
همه شک کردن من فقط نشون میدم و بروز میدم !
طوری که اون حرف میزنه قشنگ همه رو به شک میندازه

یاس بانو

کاربر جدید
نه اینو نگفت 😂
بچه ها بسه دیگه شورش رو در آوردیم
اصلا به ما چه هرکی دروغ گفت گفت
حالا انگار هیچکی دروغ نگفته تو سایت
این دوستت چرا شبیه بچه دبستانیاست اصلا چپکی میفهمه چی گفتم 😭😭😭😂 بخدا که اگه خب نن دروغگوهم و باور دارید یبار بگید بخدا من اینو نگفتم گفتم من نمیخواستم لو بدم خب اونکه گفتن منظورش منم منم دیگه لو دادم حالا انکار چاقو گذاشتم گردنتون باور کنید💟

هیماواری

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این دوستت چرا شبیه بچه دبستانیاست اصلا چپکی میفهمه چی گفتم 😭😭😭😂 بخدا که اگه خب نن دروغگوهم و باور دارید یبار بگید بخدا من اینو نگفتم گفتم من نمیخواستم لو بدم خب اونکه گفتن منظورش منم منم دیگه لو دادم حالا انکار چاقو گذاشتم گردنتون باور کنید💟
چون بچه دبستانیه🤩🤩ولی خیلی باهوشه
کاش میگفتی چطور مطمئن شدی از این قضیه ..اگه میگفتی یه حرفی

یاس بانو

کاربر جدید
چون بچه دبستانیه🤩🤩ولی خیلی باهوشه
کاش میگفتی چطور مطمئن شدی از این قضیه ..اگه میگفتی یه حرفی
😐😐😂ببین اگه بگم به ضررم تموم میشه پس من دارم قسمتون میدم من هیپ زوزی ننیکنم که باور کنید یا فککنید دروغ میگید این بحث که تمام میرم از اینجا

هیماواری

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یادبگیر نطرات دیگران روهم بتونی تحمل کنی !
منم پناه رو دوست دارم و مثله خواهر بزرگم دوسش دارم ولی میخوام واقع گرا باشم
تو ازش مطمئنی مطمئن باش منم نظر خودم رو دارم شعور داشته باش که توهین نکنی خانوم باعقل

استارتر
استارتر
ساحــل

ساحــل

⭐کاربر ویژه⭐
یادبگیر نطرات دیگران روهم بتونی تحمل کنی !
منم پناه رو دوست دارم و مثله خواهر بزرگم دوسش دارم ولی میخوام واقع گرا باشم
تو ازش مطمئنی مطمئن باش منم نظر خودم رو دارم شعور داشته باش که توهین نکنی خانوم باعقل
تاپیکو قفل میکنم
برید پیوی هم را بکوشید

هیماواری

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
😐😐😂ببین اگه بگم به ضررم تموم میشه پس من دارم قسمتون میدم من هیپ زوزی ننیکنم که باور کنید یا فککنید دروغ میگید این بحث که تمام میرم از اینجا
عزیزم خب بگو چرا به ضرورت میشه؟😐
ببخشیدا تو که از اول مدرکی نداشتی و نمی تونستی مدرکی رو کنی چرا الکی شک میندازی تو دلمون ؟

استارتر
استارتر
ساحــل

ساحــل

⭐کاربر ویژه⭐
بعد یعنی فقط خانم پرستار بارداره؟خب نهههه بعد حالا این اومد گفت منظورش منم 😐خب منم دیدم خودش گفت گفتم اره یعنی این فقط شغل و اسم و تاهل و بارداری داره 😐بعدم دیگه هی مجبور شدم بگم و شما فشار اوردین
معنا؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا