ممکنه یه مرد از من خوشش بیاد ؟

malihbano

کاربر جدید
سلام به نظرتون مردای واقعا مذهبی از چه خانومایی خوششون میاد ؟ خودم مذهبیم ولی نه خشک مذهبی نماز میخونم روزه میگیرم کمک میکنم به بقیه و ... و حتی رقص هم انجام میدم ولی براخودم مستقلم دانشجوی پزشکی ام ولی در عین حال دلم میخواد با یه فرد مذهبی ازدواج کنم به نظرتون من میتونم انتخاب یه آدم مذهبی باشم ؟درضمن زیبا و خوش هیکل هم هستم باشگاه هم میرم

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم عنقریب میتونی بره جبهه یه دونه درشتشو سوا کنی شاید به مقام والای همسر شهیدم نائل اومدی

سلطان مامی ام

⭐کاربر برتر⭐
سلام به نظرتون مردای واقعا مذهبی از چه خانومایی خوششون میاد ؟ خودم مذهبیم ولی نه خشک مذهبی نماز میخونم روزه میگیرم کمک میکنم به بقیه و ... و حتی رقص هم انجام میدم ولی براخودم مستقلم دانشجوی پزشکی ام ولی در عین حال دلم میخواد با یه فرد مذهبی ازدواج کنم به نظرتون من میتونم انتخاب یه آدم مذهبی باشم ؟درضمن زیبا و خوش هیکل هم هستم باشگاه هم میرم
عشق مذهبی‌ غیر مذهبی سرش نمیشه

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
آخه میگن از خانومای خونه دارو ... اینا خوششون میاد من نمیتونم اصلا تصورشم کنم
دنبال اونی باش که خانوادش سنتیه ولی به آینده فرزندش اهمیت میده به شخصیت مرد توجه نکن

بی پروا

کاربر جدید
آخه میگن از خانومای خونه دارو ... اینا خوششون میاد من نمیتونم اصلا تصورشم کنم
اینجور نیست اصلا ولی کم پیش میاد خانم شاغل بتونه با مرد مذهبی کنار بیاد بنظرم
من خودم اصلا نمیتونم
میانه میپسندم

استارتر
استارتر

malihbano

کاربر جدید
اینجور نیست اصلا ولی کم پیش میاد خانم شاغل بتونه با مرد مذهبی کنار بیاد بنظرم
من خودم اصلا نمیتونم
میانه میپسندم
میدونی من خودمم خیلی مذهبی نیستم ولی دوست دارم همسر آیندم حداقل به چیزهایی مثل نماز و روزه و ... که من احترام میذارم احترام بذاره نه اینکه به شغلم گیر بده و...

loosnonor

کاربر جدید
پسر عمه هام مذهبی هستند و همسرانشان پزشکن

بی پروا

کاربر جدید
میدونی من خودمم خیلی مذهبی نیستم ولی دوست دارم همسر آیندم حداقل به چیزهایی مثل نماز و روزه و ... که من احترام میذارم احترام بذاره نه اینکه به شغلم گیر بده و...
من تجربه ازدواج داشتم با آقای مذهبی
اونموقع ملاکم مثل شما فقط همینا بود که متاسفانه انتخاب درستی نبود و ضربه بدی خوردم بهرحال تجربه شد
(خودم به نماز و روزه و... پایبندم)
ولی بنظرم جز این ملاک ها ب نکات دیگه هم توجه کنید آدما ممکنه عقاید دین یا مذهبشون تغییر کنه

استارتر
استارتر

malihbano

کاربر جدید
من تجربه ازدواج داشتم با آقای مذهبی
اونموقع ملاکم مثل شما فقط همینا بود که متاسفانه انتخاب درستی نبود و ضربه بدی خوردم بهرحال تجربه شد
(خودم به نماز و روزه و... پایبندم)
ولی بنظرم جز این ملاک ها ب نکات دیگه هم توجه کنید آدما ممکنه عقاید دین یا مذهبشون تغییر کنه
درسته دقت میکنم حس کم بودن دارم همش من واقعا نه از لحاظ زیبایی نه اخلاق و نه شاغل بودن و مستقل بودن چیزی کم ندارم با اینکه دانشجو بودم از هجده کارمیکردم والان ماشین دارم پس چراشخص مدنظرمو پیدا نمیکنم ...؟ خانواده خوبیم دارم نزدیک 23یاچهارتاخواستگار داشتم ولی هیچکدوم به دلم نیست برام دعا کن 💔

بی پروا

کاربر جدید
درسته دقت میکنم حس کم بودن دارم همش من واقعا نه از لحاظ زیبایی نه اخلاق و نه شاغل بودن و مستقل بودن چیزی کم ندارم با اینکه دانشجو بودم از هجده کارمیکردم والان ماشین دارم پس چراشخص مدنظرمو پیدا نمیکنم ...؟ خانواده خوبیم دارم نزدیک 23یاچهارتاخواستگار داشتم ولی هیچکدوم به دلم نیست برام دعا کن 💔
عزیزم چند سالته
ازدواج تو زمانی که باید اتفاق میوفته برات
همه زندگی که ازدواج کردن نیس از امروزت لذت ببر و رو خودت کار کن ان شالله موفقیت های بیشتر

بالا