معدل ۱۷تا ۱۶ چطوریه ??‍♀️?

• شروع کننده موضوع اول شخص مفرد
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
میدونم این حرف ها و هزار بار شنیدی ولی واقعا وقت و انرژی رو فعلا جز درس روی هیچی نذار ی روزی میاد غبطه میخوری ب حال این روزات
مسولیتی نداری
فکرت درگیر نیست
غذات آماده
لباست شسته هست
کلی وقت داری فقط درس بخون هیچی ب اندازه ی درس برات سود آور نیست
ی آدمی شو ک دستت توی جیب خودت باشه پول از هرچیزی مهمتره
و الان با درس خوندن میتونی ب دستش بیاری پس تا وقتی ک وقت داری و اعصاب فقط درس بخون
درسته خیلی ممنونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ولی مسئولیت خونه با خودمه همه چی آماده نیست

سیب سرخ

Guest
ببین من ۱۲ سال تو مدرسه همش نگران نمره هام بودم . حتی ۱۹ و نیم هم منو راضی نمی کرد . بعد که دیپلم گرفتم و رفتم دانشگاه‌ خیلی پشیمون شدم . همیشه وقتی فکر میکنم به دوران مدرسه میگم ای کاش خودم رو بابت نمره انقدر اذیت نمی کردم . اون نمرها هیچ کدومش به دردم نخورد . لطفا تو حداقل خودت رو به خاطر نمره ناراحت نکن . چه فرقی داره ۲۰ بشی یا ۱۶ . اما برای کنکورت بجنگ که انشالله رشته مورد علاقت رو قبول بشی

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
ببین من ۱۲ سال تو مدرسه همش نگران نمره هام بودم . حتی ۱۹ و نیم هم منو راضی نمی کرد . بعد که دیپلم گرفتم و رفتم دانشگاه‌ خیلی پشیمون شدم . همیشه وقتی فکر میکنم به دوران مدرسه میگم ای کاش خودم رو بابت نمره انقدر اذیت نمی کردم . اون نمرها هیچ کدومش به دردم نخورد . لطفا تو حداقل خودت رو به خاطر نمره ناراحت نکن . چه فرقی داره ۲۰ بشی یا ۱۶ . اما برای کنکورت بجنگ که انشالله رشته مورد علاقت رو قبول بشی
خب برای همین ناراحتم اگر اینارو محکم نخوندم درصد این که در کنکور موفق باشم خیلی کمه

سیب سرخ

Guest
خب برای همین ناراحتم اگر اینارو محکم نخوندم درصد این که در کنکور موفق باشم خیلی کمه
تو هنوز دهمی??این حرفا چیه دختر . از الان نا امیدی؟؟؟ هر جی وه نخوندی و خراب کردی فدای سرت . اونا رو فراموش کن . شروع کن حسابی درس خوندن . نکته مهمی هم که هست اینه برای کنکور خوندن با برای مدرسه خوندن خیلی فرق داره

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
تو هنوز دهمی??این حرفا چیه دختر . از الان نا امیدی؟؟؟ هر جی وه نخوندی و خراب کردی فدای سرت . اونا رو فراموش کن . شروع کن حسابی درس خوندن . نکته مهمی هم که هست اینه برای کنکور خوندن با برای مدرسه خوندن خیلی فرق داره
مگه کنکور ترکیبی از این ۳ پایه دبیرستان نیست ؟
خیلی ممنونم ???????

Yegi

Guest
آخه مشکل اینجاست که ما بیچاره هایی که ۱۴۰۲ به بعد کنکور داریم معدل دبیرستانمون تاثیر داره?

سیب سرخ

Guest
مگه کنکور ترکیبی از این ۳ پایه دبیرستان نیست ؟
خیلی ممنونم ???????
بله درست. خب مشکل چیه؟؟؟ یه برنامه ریزی دقیق انجام بده بخون . ولی پیشنهاد من به تو اینه اگر مشکل مالی نداری و قصدت جدی هست برو پیش یه مشاور تحصیلی خوب تا برات برنامه بنویسه

سیب سرخ

Guest
آخه مشکل اینجاست که ما بیچاره هایی که ۱۴۰۲ به بعد کنکور داریم معدل دبیرستانمون تاثیر داره?
قطعی نشده که فعلا . بعد هم برای مدرسه درس خوندن کنکور رو دربر نمی گیره ولی برای کنکور خوندن درسای مدرسه رو هم پیش می بره

Shaden?

Guest
موافقم?

فنِ اکسدینری هیرو ?

Guest
من با معدل ۱۷ دیپلم گرفتم رشتم ریاضی بود بنظر خودم که شاهکار کردم چون خیلی ها معدل دیپلم شون زیر ۱۵ شد تو کلاس

بالا