مشکل رفتار مادر

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
خیلی عصبیم، از این رابطه کجددار مریض.‌ همش شرط همش طعنه و کنایه همش طلبکار...

آلیس

کاربر جدید
واقعا براش فرقی نمیکنه من شش ماه ازش بی خبر بودم عین خیالش نبود هزار بار زنگ زدم جواب نداد وقتی ام که همو دیدیم انگار یه دقیقه پیش منو دیده
عزیزم مگه تو تو دل مادرتی شاید غرورش اجازه نداده .وظیفه تو فرزند خوبی بودن به خاطر خدا وظیفه قضاوت کردن احساس مادرت نیست

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
یکاربری ام تو سایت داریم شرایطش کپ خ‌ودته
الان اسمش یادم نیست

زیبا

⭐کاربر فعال⭐
از رفتارهای مامانم خسته ام، چهار ساله ازدواج کردم،بهترین رفتارو خودم و همسرم باهاش داریم اما همیشه از چیزی طلبکاره، همین دیشب دعوتش کرده بودم خونمون بهترین پذیرایی رو کردم ، شام کوبیده گذاشتم بهترین میوه بهترین کیک رو درس کردم از هرچی بهترینش ولی اخم و تخم بود هی ابرو بالا میندازه، بچم تازه دندون در آورده بهش گفتم آش دندونی یکم براش درس کن میگه خودت بکن توش گوشت داره خودت برو بخر بپز، با اینکه وضع مالیش هم خوبه حقوق بگیره، اجاره دو تا خودرو میگیره ولی همش تو رقابته همش شرط می‌ذاره برای ادامه رابطه ، میگه قطع رابطه ام بشه برام اصلا مهم نیس تا آخر عمر اصلا نبینمتون واقعا هم براش مهم نیس، هستین بقیشم براتون بنویسم؟
واییتو منی یا من تو ام چقدر ما شبیه هستیم

زیبا

⭐کاربر فعال⭐
مامان منم ی همچین تخمی ای هست بشدت پولدار برای من خسیس
مغرور همش نداری هامو تو سرم میزنه میرم خونش انگار فقط میخواد منو مثل چی بندازه بیرون ۱۵ روزه قطع ارتباط کردم ن زنگ ن رفت و آمد انشاء الله ک میتونم
فقط غم هاش برای منه
ببین ن بهم جهاز داد ن سیسمونی

ن حتی طلا
میدونی انگار دشمنمه یا نمیدونم بهم حسودی داره
خیلی براش دلسوزوندم اشتباه کردم

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
خسته شدم ، اگه یکسال هم بهش زنگ نزنم حتی یه پیام نمی‌ده حتی شده اگه چیزی موافقت نبوده جلوی همسرم بهم بی احترامی و فحش ... همش میخواد باهام معامله کنه تا الان حتی یه شیشه مربا ام بهم نداده

بالا