مشکل رفتار مادر

nasi ioon

کاربر جدید
سلام خانوما عزیز و محترم یه مشکلی دارم کسی هست راهنمایی کنه ؟, در خصوص رفتار مادرم

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
همه هستن شما بفرما جانم
از رفتارهای مامانم خسته ام، چهار ساله ازدواج کردم،بهترین رفتارو خودم و همسرم باهاش داریم اما همیشه از چیزی طلبکاره، همین دیشب دعوتش کرده بودم خونمون بهترین پذیرایی رو کردم ، شام کوبیده گذاشتم بهترین میوه بهترین کیک رو درس کردم از هرچی بهترینش ولی اخم و تخم بود هی ابرو بالا میندازه، بچم تازه دندون در آورده بهش گفتم آش دندونی یکم براش درس کن میگه خودت بکن توش گوشت داره خودت برو بخر بپز، با اینکه وضع مالیش هم خوبه حقوق بگیره، اجاره دو تا خودرو میگیره ولی همش تو رقابته همش شرط می‌ذاره برای ادامه رابطه ، میگه قطع رابطه ام بشه برام اصلا مهم نیس تا آخر عمر اصلا نبینمتون واقعا هم براش مهم نیس، هستین بقیشم براتون بنویسم؟

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید

از رفتارهای مامانم خسته ام، چهار ساله ازدواج کردم،بهترین رفتارو خودم و همسرم باهاش داریم اما همیشه از چیزی طلبکاره، همین دیشب دعوتش کرده بودم خونمون بهترین پذیرایی رو کردم ، شام کوبیده گذاشتم بهترین میوه بهترین کیک رو درس کردم از هرچی بهترینش ولی اخم و تخم بود هی ابرو بالا میندازه، بچم تازه دندون در آورده بهش گفتم آش دندونی یکم براش درس کن میگه خودت بکن توش گوشت داره خودت برو بخر بپز، با اینکه وضع مالیش هم خوبه حقوق بگیره، اجاره دو تا خودرو میگیره ولی همش تو رقابته همش شرط می‌ذاره برای ادامه رابطه ، میگه قطع رابطه ام بشه برام اصلا مهم نیس تا آخر عمر اصلا نبینمتون واقعا هم براش مهم نیس، هستین بقیشم براتون بنویسم

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از رفتارهای مامانم خسته ام، چهار ساله ازدواج کردم،بهترین رفتارو خودم و همسرم باهاش داریم اما همیشه از چیزی طلبکاره، همین دیشب دعوتش کرده بودم خونمون بهترین پذیرایی رو کردم ، شام کوبیده گذاشتم بهترین میوه بهترین کیک رو درس کردم از هرچی بهترینش ولی اخم و تخم بود هی ابرو بالا میندازه، بچم تازه دندون در آورده بهش گفتم آش دندونی یکم براش درس کن میگه خودت بکن توش گوشت داره خودت برو بخر بپز، با اینکه وضع مالیش هم خوبه حقوق بگیره، اجاره دو تا خودرو میگیره ولی همش تو رقابته همش شرط می‌ذاره برای ادامه رابطه ، میگه قطع رابطه ام بشه برام اصلا مهم نیس تا آخر عمر اصلا نبینمتون واقعا هم براش مهم نیس، هستین بقیشم براتون بنویسم؟
من بودم جات با این آدم سمی قطع میکردم و خلاص
لیاقت خوبی ات وقتت رو نداره اصلا ارزش و احترام نمیذاره برات توجه بهت نداره بعضی مادرا از بچه داری با عرض معذرت فقط طرز تهیه و انر و نهی سرکوفت بلندند همین

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
ارع

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
من بودم جات با این آدم سمی قطع میکردم و خلاص
لیاقت خوبی ات وقتت رو نداره اصلا ارزش و احترام نمیذاره برات توجه بهت نداره بعضی مادرا از بچه داری با عرض معذرت فقط طرز تهیه و انر و نهی سرکوفت بلندند همین
آخه میترسم قیع ارتباط کنم شوهرم از بی کسیم سو استفاده کنه، چون پدرمم چن ساله فوت کرده البته مامانم از همون بچگی ما این اخلاقیات رو داش

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آخه میترسم قیع ارتباط کنم شوهرم از بی کسیم سو استفاده کنه، چون پدرمم چن ساله فوت کرده البته مامانم از همون بچگی ما این اخلاقیات رو داش
روی پای خودت نمیتونی باشی که در صورت سو استفاده شوهرت آسیب نبینی

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یا کارای خونگی اینترنتی انجام بدی

آلیس

کاربر جدید
سلام خانوما عزیز و محترم یه مشکلی دارم کسی هست راهنمایی کنه ؟, در خصوص رفتار مادرم
اول آخر مادرته یادت باشه همیشه بعضی ها آدمها انقدر با خودشون مشکل دارن که آرامش ندارن همه کارهای خوبی که کردی بذار پای خدا و منتظر باش که خدا واست تلافی کنه خیلی وقتها آدمهای دور بر آدم آزار میدن اما اگه قراره هرکسی به یه بهونه قطع رابطه کنیم خودمون تنها می مونیم می گی پدرم فوت کرده یعنی مادرت یه زن تنهاست که احتمالا غمگین هم هست اشکالی نداره اگه گذشت کنی و بهش محبت کنی شاید زندگی خوبت به خاطر همون مادر باشه

آلیس

کاربر جدید
آدمی که میگه قطع رابطه کنم واسم مهم نیست دقیقا ترس از همین داره ولی انقدر ترسش آزارش میده که می خواد انکارش کنه آدمها دقیقا راجب ترس هاشون فکر می کنن تکرار می کنن مثل این می مونه که روزی هزار بار با خودش بگه اگه بچه ام دوسم نداشته باشه چی تو همه سرمایه مادرتی بهش بگو من هیچ وقت ترکت نمی کنم حتی اگه خودتم بخوای

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
آدمی که میگه قطع رابطه کنم واسم مهم نیست دقیقا ترس از همین داره ولی انقدر ترسش آزارش میده که می خواد انکارش کنه آدمها دقیقا راجب ترس هاشون فکر می کنن تکرار می کنن مثل این می مونه که روزی هزار بار با خودش بگه اگه بچه ام دوسم نداشته باشه چی تو همه سرمایه مادرتی بهش بگو من هیچ وقت ترکت نمی کنم حتی اگه خودتم بخوای
واقعا براش فرقی نمیکنه من شش ماه ازش بی خبر بودم عین خیالش نبود هزار بار زنگ زدم جواب نداد وقتی ام که همو دیدیم انگار یه دقیقه پیش منو دیده

بالا