مستاجر بودن بالای شهر یا خریدن خونه تو پایین شهر

بنفشه شاتوتی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وقتی ملک نداشته باشی همون پول رهن خونتم روز ب روز بی ارزش تر میشه میای پایین شهر با همون بدبخت بیچاره ها مستاجر میشی
وقتی ملک داری ارزشش روز ب روز بالاتر میره و با وامی پس اندازی چیزی کم کم میای بالاتر
من نظرم خیلی متفاوته و حوصله و وقتشو ندارم وگرنه برات میگفتم

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
با چند برابر اون پول باید بالا شهر اجاره کنه
پولشم بی ارزش میشه روز ب روز
عوضش ارزششو داره فرهنگ و ...
خب پولشو داده خونه دیگه فقط داره به دوتا از خواسته های هم، هم زمان میرسه

هاله

مدیر
صابخونه پایین شهر چون قیمتا روز بروز بالا میره یکی دوسال تیگه با اون پول پایین شهر مستاجر میشی یکی دوسال بعدشم دیگه پایین شهرم نمیتونی مستاجر شی

چ بهتر از همین الان صابخونه پایین شهر شی

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو تهران پول خرید ی خونه تو پایین شهر از اجاره خونه تو بالا شهر هم خیلی کمتره

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این قرتی بازیا برا خارجیاس نه ما ایرانیا ک روز ب روز ارزش پولمون با پشگل برابری میکنه فقط باید تا جایی ک میشه پول رو ب سرمایه تبدیل کرد

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
تو تهران پول خرید ی خونه تو پایین شهر از اجاره خونه تو بالا شهر هم خیلی کمتره
اره خودمم تهرانم از پشت کوه نیومدم😂😑 ولی خب ارزششو داره مسلما اسی هم داره که به فکر اجاره تو بالاشهر هست برای کسی که داره پولی نیست اونی که نداره این پولا به چشمش خیلیه

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
این قرتی بازیا برا خارجیاس نه ما ایرانیا ک روز ب روز ارزش پولمون با پشگل برابری میکنه فقط باید تا جایی ک میشه پول رو ب سرمایه تبدیل کرد
خب اینم میخره دیگه تازه با یه تیر دو نشون میزنه هم خونه رو خریده هم پایین شهری نیست دیگه
اهوم اونی که پولش پشکل میشه میزاره بانک ولی این خونه رو خریده در حد وسعش

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره خودمم تهرانم از پشت کوه نیومدم😂😑 ولی خب ارزششو داره مسلما اسی هم داره که به فکر اجاره تو بالاشهر هست برای کسی که داره پولی نیست اونی که نداره این پولا به چشمش خیلیه
منم ندار نیستم ولی تو عمرم مستاجر نبودم و حاظر نیستم پولمو بدم کرایه خونه حالا تو بگو کاخ نشین ولی اخرش اجاره نشین باش
بله دیدم با این طرز فکر کسی که چندبن سال پیش همزمان با من بالاشهر میشست و مستاجر بود و همین حرفا رو میزد اون موقع منم خونه نداشتم خونه ی پدرم بودم و مجرد بودم الان من سه چهارتا خونه دارم و دادم اجاره و اون آدم هنوز مستاجره و هر بار میاد یه محله پایینتر بخاطر تورم

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
منم ندار نیستم ولی تو عمرم مستاجر نبودم و حاظر نیستم پولمو بدم کرایه خونه حالا تو بگو کاخ نشین ولی اخرش اجاره نشین باش
بله دیدم با این طرز فکر کسی که چندبن سال پیش همزمان با من بالاشهر میشست و مستاجر بود و همین حرفا رو میزد اون موقع منم خونه نداشتم خونه ی پدرم بودم و مجرد بودم الان من سه چهارتا خونه دارم و دادم اجاره و اون آدم هنوز مستاجره و هر بار میاد یه محله پایینتر بخاطر تورم
خب عقیده ها متفاوته صد در صد هرکسی معیارهای خودشو داره اسی هم یه صلاحی می‌دونه که مردد هست و نظرسنجی کرده
خب این فرق داره میخره ولی خودش نمیشینه.

روشنک

⭐کاربر فعال⭐
قطعا دومی
چون که من هم جای خودت بودم قبلا یه خونه توی یه منطقه متوسط رو به پایین گرفتم و بعدش الان اون خونه رو اجاره دادم و تونستم توی یه محل خوب ی خونه دیگه بگیرم
کلا در حال حاضر هر پولی داری سریعا باید باهاش خونه و طلا و اینا بخری.

بالا