ما دیگه واقعا داریم مردم غزه رو درک میکنیم

وضعیت
این موضوع قفل شده است

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
تو تبریز دو تا مغازه ترکیده، از بس شلوغ بوده بی ارتی با یه نفر تصادف کرده ، یه پسر ۱۷ ساله هم مرده
اینجام که همش صدای انفجار میاد
میگن شمار مصدومان چهارشنبه سوری به هزار نفر رسیده
اسرائیل مارو از چی میترسونه ؟ جای تنش سیاسی ترقه صادر کنه ایران

ستاره پروین

کاربر جدید
برای من هم عجیبه.
احساس میکنم ترقه امسال بیشتر از سال های پیش شده.

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
هر چی میشه فقط خارجیارو مثال میزنین یه نگاه به خودمون نمیندازین فعلا مردم سیستان خودمون الان ازین بلا سیل اومده سرشون خداصبرشون بده دم عبد

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
هر چی میشه فقط خارجیارو مثال میزنین یه نگاه به خودمون نمیندازین فعلا مردم سیستان خودمون الان ازین بلا سیل اومده سرشون خداصبرشون بده دم عبد
بحث بحث انفجاره ، نه سیل و خراب شدگی بر اثر سیل ، بعدشم چه اشکالی داره اگه بحث بحث خارجی باشه؟ صدای لرز و بمب هر جای دنیا وحشتناکه

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
بحث بحث انفجاره ، نه سیل و خراب شدگی بر اثر سیل ، بعدشم چه اشکالی داره اگه بحث بحث خارجی باشه؟ صدای لرز و بمب هر جای دنیا وحشتناکه
اصن کلا هرجا هر بحثی میشه خارجیا رو برتر میدونستن مثلا میگفتن ارهه طرف چقد خوشگله شبیه خارجیاس خب تو ایرانم خوشگل داریم

اره درسته خیلی واقعا مخصوصا درد سوزش

خانم کوچولو ..

⭐کاربر برتر⭐
ت کشور خودمون کم گدا گشنه هس بعد کمک ب خارجیا میکنن

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
اصن کلا هرجا هر بحثی میشه خارجیا رو برتر میدونستن مثلا میگفتن ارهه طرف چقد خوشگله شبیه خارجیاس خب تو ایرانم خوشگل داریم

اره درسته خیلی واقعا مخصوصا درد سوزش
نه من قیافه خوشگل واسم چشم ابرو مشکی خاورمیانه است واسه اروپایی های بی غم دل نمی سوزونم ، همین خارجی ها با این سیاست هاشون خاورمیانه رو بدبخت کردن
درد سوزش چی؟

خانم کوچولو ..

⭐کاربر برتر⭐
درسته غزه جنگه درستتتتتتت ولی جنگ داخلیه میتونن صلاح هم برن نمیرن میخان بقیرو از کشور بیرون کننن ولی مردم خود ایران بدون اینکه جنگ باشه طعم گشنگی و تلف شدنو کشیدن با این اوضاع اگ ایران جنگ بشه همون رو اول مُردیم

ساجده

⭐کاربر فعال⭐
نه من قیافه خوشگل واسم چشم ابرو مشکی خاورمیانه است واسه اروپایی های بی غم دل نمی سوزونم ، همین خارجی ها با این سیاست هاشون خاورمیانه رو بدبخت کردن
درد سوزش چی؟
شما اثسنایی بقیه مردم خارجی پسندن،بمب آتیش سوزیو میگم خب

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
درسته غزه جنگه درستتتتتتت ولی جنگ داخلیه میتونن صلاح هم برن نمیرن میخان بقیرو از کشور بیرون کننن ولی مردم خود ایران بدون اینکه جنگ باشه طعم گشنگی و تلف شدنو کشیدن با این اوضاع اگ ایران جنگ بشه همون رو اول مُردیم
مگه من گفتم وضع خودمون خوبه ؟

Admin

مدیریت
ت کشور خودمون کم گدا گشنه هس بعد کمک ب خارجیا میکنن
آمریکا نیم میلیون کارتن خواب داره منتها 100 میلیارد دلار بسته کمک به اوکراین تصویب میکنه که با این پول میشد تا 100 سال آینده مشکل کارتن خواب هارو حل کرد
هر وقت آمریکا گدا گشنه های داخلش رو سیر کرد ایران هم ان شاالله سیر میکنه اون موقع

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا