ماهِ تغییر ??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام من درس که نه ولی یه مهمی که چند سال بود میدونستم برای اولین بار اجرا کردم تونستم سر سفره افطار زیاده روی نکنم و نمازم رو هم به موقع بخونم راستش چنان کار مهمی نداشتم که بخوام درس بگیرم ?
این خودش درسه?
پشت گوش نداختین و لذت بردین از به موقع انجام دادن کارتون?

مامانِ نفس

Guest
سلام?
من درسی که گرفتم این بود که
ما باید پذیرفتن و یاد بگیریم پذیرش زندگی و پذیرش خودمون نه کور کورانه و نه با تکبر با یه لبخند خیلی ساده
و اینکه پذیرفتن چیزی به دلیل منطقی بودن یا منصفانه بودن و رضایت بخش بودنش نیست چون صرفا مجبوریم.

Lady_Dracula

Guest
سلام عزیزم ?
ممنون بابت تگ
امروز صبر کردن رو یاد گرفتم
اینکه صبور باشم و بزارم هر چی ک به صلاحمه پیش بیاد امروز خودم خواستم ک حالم خوب باشه و به چیزای الکی و بی اهمیت فکر نکنم

Rehi

Guest
عااالی بود مرررسی عزیزممم♥️
درس امروز من : حالمون خیلی بهتر خواهد بود اگه حذف کنیم کسانی رو که لیاقت محبت کردن ندارن..‌‌‌‌‌‌‌و ذهن خودمونو درگیر آدمای بی ارزش نکنیم?

nili

Guest
خیلی حرف دارم راجع به این موضوعی که می‌خوام بگم ولی نمیتونم خیلی تایپ کنم الان سختمه ?
یه چیزی که امروز خیلی بهش فکر کردم این بود که ببین ته تهش همچون تنهاییم
حتی پدر و مادرمون ، از اونا که دیگه کسی نزدیک تر به ما نیست ، حتی اونا هم خیلی جاها نمیتونن کنارمون باشن
من دارم تنهایی رو حس میکنم و خیلی تلخه ها
برای من مخصوصا خیلی سخته ، من عاشق ارتباط گرفتن و حرف زدن و معاشرت با آدمام
ولی میگم بازم خوبه خدایا یه تلنگر زدی بهم که انقد رو همه حساب نکنم ، آخرش خودمم و خدام ?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام?
من درسی که گرفتم این بود که
ما باید پذیرفتن و یاد بگیریم پذیرش زندگی و پذیرش خودمون نه کور کورانه و نه با تکبر با یه لبخند خیلی ساده
و اینکه پذیرفتن چیزی به دلیل منطقی بودن یا منصفانه بودن و رضایت بخش بودنش نیست چون صرفا مجبوریم.
درسته ! هممون مسئول زندگیامون هستیم و اگر خبط و خطایی بوده باید بپذیریم و به فکر درست کردن اوضاع باشیم?
ممنونممم

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام عزیزم ?
ممنون بابت تگ
امروز صبر کردن رو یاد گرفتم
اینکه صبور باشم و بزارم هر چی ک به صلاحمه پیش بیاد امروز خودم خواستم ک حالم خوب باشه و به چیزای الکی و بی اهمیت فکر نکنم
واقعا به چشم دیدم که وقتی صبر کردم و گذاشتم زمان همه چیو حل کنه ، چقدر قشنگ شد ?
ممنونم ازت ?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
عااالی بود مرررسی عزیزممم♥️
درس امروز من : حالمون خیلی بهتر خواهد بود اگه حذف کنیم کسانی رو که لیاقت محبت کردن ندارن..‌‌‌‌‌‌‌و ذهن خودمونو درگیر آدمای بی ارزش نکنیم?
دقیقا !!
ممنونمم ازت قشنگم ??

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
خیلی حرف دارم راجع به این موضوعی که می‌خوام بگم ولی نمیتونم خیلی تایپ کنم الان سختمه ?
یه چیزی که امروز خیلی بهش فکر کردم این بود که ببین ته تهش همچون تنهاییم
حتی پدر و مادرمون ، از اونا که دیگه کسی نزدیک تر به ما نیست ، حتی اونا هم خیلی جاها نمیتونن کنارمون باشن
من دارم تنهایی رو حس میکنم و خیلی تلخه ها
برای من مخصوصا خیلی سخته ، من عاشق ارتباط گرفتن و حرف زدن و معاشرت با آدمام
ولی میگم بازم خوبه خدایا یه تلنگر زدی بهم که انقد رو همه حساب نکنم ، آخرش خودمم و خدام ?
درسته ! گاهی عزیزترین ادمهای زندگیت هم اذیتت میکنن
و این نباید باعث بشه از علاقمون نسبت به بهترین فردهای زندگیمون کم بشه
باید بفهمیم ته ته ته همه چی برمیگرده به خودمون و خودتی که برا خودت میمونی?

بسته شد

Guest
اگه خدا بخواد قلبارو نرم میکنه و راهو واست هموار?

ملیحه

Guest
شاید نشه اسمشو گذاشت درس گرفتن ...
ولی میخوام حالا که روزه نمیگیرم چشم و گوش و دل و زبانم روزه دار باشه
به حرف آسونه گفتن و انجام دادنش !
ولی وقتی صبح که چشم باز میکنی کنار خانواده قرار میگیری ، و از اون بزرگتر وارد اجتماع میشی ، مبینی خیلی سخت‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکردی !!!
ان‌شاءالله بتونم از پسش بر بیام

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
شاید نشه اسمشو گذاشت درس گرفتن ...
ولی میخوام حالا که روزه نمیگیرم چشم و گوش و دل و زبانم روزه دار باشه
به حرف آسونه گفتن و انجام دادنش !
ولی وقتی صبح که چشم باز میکنی کنار خانواده قرار میگیری ، و از اون بزرگتر وارد اجتماع میشی ، مبینی خیلی سخت‌تر از اون چیزیه که فکرشو میکردی !!!
ان‌شاءالله بتونم از پسش بر بیام
هدف ماه رمضون هم بنظرم همینه
چقدر قشنگ دمت گرم ??

هایدی

Guest
سلام بر همه دوستای قشنگم ? امیدوارم نماز روزه هاتون قبول درگاه الهی باشه ?

وقتی از یه سنی بزرگتر میشیم ، پدر و مادرمون برای انجام بعضی کارها بهمون اخطار نمیدن
و در واقع میدونیم فقط و فقط خودمونیم که میتونیم و باید اون کارهارو انجام بدیم
دیگه کم کم مجبور شدیم از یه سری تفریحات ، وقت تلف کردنها و... بگذریم تا به کارهامون بپردازیم

حقیقتش خیلی زشته ! مثلا میدونیم باید امروز ظرفها و بشوریم ، لباسهامون رو مرتب کنیم و بخاطرش از تایم تفریحمون میگذریم
ولی بلد گذشت کردن در راه خواسته هامون نیستیم !
میدونیم اگه گردگیری نکنیم ، دیگه کسی نیست گردگیری کنه و کارمون میمونه
ولی برای اهدافمون منتظریم یه چیزی از خارج بیاد و مارو به سمتشون هل بده !

درسی که امروز گرفتم اینه :
ما خودمون رو مجبور نمیکنیم که به اهدافمون برسیم! ما گذشت کردن بلد نیستیم ! ما جدی نمیگیریم رویاهامونو و فقط به تصاویر خیالی ذهنمون اکتفا میکنیم !
همون طور که میدونی کارهای روزمره تو کسی انجام نمیده ، کسی هم نمیاد رویاهاتو برآورده کنه و مجبورت کنه به حرکت!
فقط و فقط خودتی ....

ببخشید پرحرفی کردم?

خوب بگین ببینم ،درسی که امروز شما گرفتین چیه ؟؟؟
من درسی که امروز گرفتم این بود که با بقیه مهربونم باشم و براشون وقت بذارم ?جواب محبت های بقیه رو بدم و اینکه از بودن در کنار بقیه لذت ببرم♥️?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
من درسی که امروز گرفتم این بود که با بقیه مهربونم باشم و براشون وقت بذارم ?جواب محبت های بقیه رو بدم و اینکه از بودن در کنار بقیه لذت ببرم♥️?
چقدر عالییی ممنونم ازت??

بالا