مامانم آرزو داره یه طوطی میداشت باهاش حرف میزد

یگانه تنها

کاربر جدید
مامانم تنها زندگی میکنه خرج زندگیش از خیریه است و خودشم دائم مریضه بهم گفت آرزو داشتم یک پرنده سخنگو داشتم باهام حرف میزد از بس تنهاست بمیرم براش 💔 من خودم هم خونم دوره هم خودم نمیتونم راه برم وضعیت مالی هم اصلا خوب نیست..دلم خیلی میسوزه برای مادرم 😔

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مامانم تنها زندگی میکنه خرج زندگیش از خیریه است و خودشم دائم مریضه بهم گفت آرزو داشتم یک پرنده سخنگو داشتم باهام حرف میزد از بس تنهاست بمیرم براش 💔 من خودم هم خونم دوره هم خودم نمیتونم راه برم وضعیت مالی هم اصلا خوب نیست..دلم خیلی میسوزه برای مادرم 😔
نمیتونه باخانمای محل توجلسات قرآن واحکام شرکت کنه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آدم بخواد میتونه تنهایی شاد باشه

ملیسا

کاربر جدید
بعضی طوطی ها حرف نمیزنند.
بعضی پرنده های دیگه هم هستند که حرف میزنند.
ولی پرنده مثل ادم حرف نمیزنه. چندتا کلمه رو تکرار میکنه.

ملیسا

کاربر جدید
پرنده رسیدگی میخواد. مادرت میتونه به پرنده برسه؟
اگه مادرت نظافت پرنده رو نتونه بکنه، ممکنه پرنده بیماری انگلی بگیره هم خود پرنده گناه داره هم ممکنه اون بیماری یا انگل منتقل شه به مادرت.

ملیسا

کاربر جدید
یه پیرزن نمیتونه راه بره و پول نداره و تنهاست حتی تلویزیون نداره چطور شاد باشه
یک تلویزیون برای مادرت بخری بهتره.
پرنده نهایتا چندتا کلمه رو بی هدف تکرار میکنه. ولی تلویزیون کلی برنامه مختلف نشون میده.

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
یک تلویزیون برای مادرت بخری بهتره.
پرنده نهایتا چندتا کلمه رو بی هدف تکرار میکنه. ولی تلویزیون کلی برنامه مختلف نشون میده.
هی 💔 من خودم مشکل دارم نمیتونم کارام و انجام بدم دکتر نمیتونم برم چطور تلویزیون بخرم میداشتم فدای یک تار موی مادرم میکردم به خدا من خیلی مادرم و دوست دارم شب و روزی نیست غصه مادرم و نخورم ولی غصه خوردن من چه فایده ای داره

ملیسا

کاربر جدید
هی 💔 من خودم مشکل دارم نمیتونم کارام و انجام بدم دکتر نمیتونم برم چطور تلویزیون بخرم میداشتم فدای یک تار موی مادرم میکردم به خدا من خیلی مادرم و دوست دارم شب و روزی نیست غصه مادرم و نخورم ولی غصه خوردن من چه فایده ای داره
تک فرزندی؟
خواهر یا برادری نداری که برای مادرتون یه تلویزیون بخره؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تنهاست حتی تلویزیون نداره طفلی حوصله اش سر میره
نمیتونن بچه هاش کمک کنن دست دوم بخره

من خودم فیلمم نبینم میتونم بیشتر موزیک و مطالعه

به موزیک و مطالعه علاقه داره ؟

اگه گوشی نداره براش بچه ها میتونن یه گوشی بخرن شده دست دوم مطاله کنه موزیک گوش بده

یا اسپیکر مینی بخرید با فلش قیمتی نداره موزیک گوش بده به گوشی هم وصل میشه با بلوتوث

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه پیرزن نمیتونه راه بره و پول نداره و تنهاست حتی تلویزیون نداره چطور شاد باشه
کلا نمیتونه راه بره یا به سختی راه میره باهمسایه خوب آشنا باشه یا نزدیک اقوام نداره نزدیک نمیتونه بره وزنگ بزنه بیان گاهی
با ماشین بره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه مدت برو پیشش باهاش صحبت کن و کمکش کن درمان کنه الان راه حل بیماری هاشو میگم

بالا