ماست بندی

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عالی شده نوش جان
من فقط ماست گاومیش میخورم
و خیلی ماست درست کردم
باید مایه ماست خوب باشه تا سفت در بیاد
مایه آبکی یا ترش باشه بد میشه

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیشب بهش گفتم ماست بخره
آورده دیدم یه تیکه اندازه سیب داخلش یخه😐
انگار فروش نرفته گذاشتن فریز
آب شد شبیه دوغ شد

استارتر
استارتر
آیلا

آیلا

بگو چطوریه منم درست کنننننننم
اصل کارش شیرش باید خوب باشه

واسه اولین بار نیم کیلو شیر گاو میش بخر ( البته این شیر گوسفنده)

میزاری می جوشه بعد سرد میشه سردیش باید در حدی باشه که وقتی انگشتتو به شیر میزی یه خورده حالت سوزش گرما رو حس کنی

بعدش یه گوشش در حد یک یا نصف پیاله ماست میریزی یه خورده همون قسمت و با قاشق هم میزنی و تمام

باید لای پتو بزاری و تا خود صبح بهش دست نزنی بعدش برمیداری میزاری یخچال تا چند ساعتی بمونه بعدش برش میزنی و نوش جان

ملیحه

مدیر
اصل کارش شیرش باید خوب باشه

واسه اولین بار نیم کیلو شیر گاو میش بخر ( البته این شیر گوسفنده)

میزاری می جوشه بعد سرد میشه سردیش باید در حدی باشه که وقتی انگشتتو به شیر میزی یه خورده حالت سوزش گرما رو حس کنی

بعدش یه گوشش در حد یک یا نصف پیاله ماست میریزی یه خورده همون قسمت و با قاشق هم میزنی و تمام

باید لای پتو بزاری و تا خود صبح بهش دست نزنی بعدش برمیداری میزاری یخچال تا چند ساعتی بمونه بعدش برش میزنی و نوش جان
فردا شیرشو میخرم درست میکنم 😍
دستت درد نکنههههه

استارتر
استارتر
آیلا

آیلا

فردا شیرشو میخرم درست میکنم 😍
دستت درد نکنههههه
قبل اینکه ماست و توش بریزی یه پتو در حد همون مسافرتی ها دو سه لایه پهن کن قابلمه رو توش بزار بعدش ماست و توش بریز و درش و بزار و پتو رو روش بکش ( بعد اینکه ماست و ریختی دیگه به هیچ وجه بهش دست نزن بزار شب تا صبخ تو حال خودش باشه )

گرمیش هم که گفتم در حد ی باشه یه خورده دستتو بسوزونه جوری که بتونی تحملش کنی ( یه خورده اینور اونور چیزی نمیشه فقط نه زیاد گرم باشه نه زیاد سرد )

من و دوتا پسرام

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اینو هم هر کسی نمیتونه نمیخوای لو بدی چیکار کردی🥲😆
خدا رحمتش کنه مادربزرگم رو. هروقت ماست می‌بست بعد اضافه کردن مایه ماست انگشتش رو میزد داخل شیر و صدای بوس درمی‌آورد. همیشه بهش میخندیدم و اون میگفت ماست ناز داره به دست هرکسی نمیگیره

شاید چون من شیرو نبوسیدم سفت نشد 🤣🤣🤣

بالا