ماروهم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید❤️

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فدات 🥲
چرا باورم نشه‌باقلبی که از تو دیدم باورم میشه ،
ممنونم ❤️
عاقبت بخیری سهم دلت باشه
ان شاالله گرها ی زندگی توام ب گره ی مهرو محبت تبدیل بشه😍🌸
عزیزم به خدا دوستی من باشما یه دوستی مجازی الکی نیست شما روخدا بهم داده که تنها نباشم قدرتونو میدونم ازصمیم قلبم دوستون دارم

استارتر
استارتر
آوازقو🦢

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
امان از قضاوت
حالا که خیلی چیزارو درک کردی مطمئنم از پس همه چی برمیای
من یه قضیه ای پیش اومده دوباره برام نه شوکم نه چیزی ولی باخودم گفتم مهساتوبه کن دیگه این حرفا روپیش کسی نگو ،توی لفافه میگم به کاربر اینجا گفت همه ی پرده ها ازجلوی چشمت برداشته شده وقتی گفتم فهمیدم شوهرم خیانت میکنه ،باورت میشه خدا کمکم کرد علت حرفای بقیه رودرک میکنم دیگه ناراحت نمیشم تازه امروز حس مادرشوهرمو درک کردم خیلی دلم براش سوخت ،هروقت باهاش حرف میزدم میگفت سرم دردمیکنه ،یادته گفتم خامه روگفته مال منه ،دخترم بهش حرف زد من چیزی نگفتم بهم گفت مهسا من فقط خامه میتونم بخورم آخه اینجا روستاس تاشهرستان میرن براخرید گفت چرانگفتی برادخترت بخرم ،تازه فهمیدم بنده خدا چی میگفت دخترم باحرفاش دلشو شکسته بودپیش من گفت الان تازه درکش میکنم چندروزه غذانمیخورم بزورمیتونم یه لقمه نون و پنیر با چایی یا کیک وبیسکویت بخورم که غش نکنم ،به نظرم ما هممون دنیا روازیه زاویه می بینم من گفتم مادرشوهرم دلش نمیاد دخترم نون بخوره فهمیدم من درک نداشتم که مادرشوهرم مریضه ‌نمیتونه همه چی بخوره

استارتر
استارتر
آوازقو🦢

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
ای وای حتما ویروس گرفته. خوب میشه انشاالله چند روز طول میکشه صبور باش
الان دیدم 😐ببخشید😫
اره خداروشکر بهتره
وای جانان چقد پیام من ج ندادم چراندیم فک کنم کور شدم 🤕
الان دارم نگاه میکنم

بالا