قانون جذبی ها کمکم کنین😢

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام خوب هستین
ممکنه با مدیتیشن انرژیمونو هدایت کنیم ک یه اتفاق خاص طبق دلخواهمون اتفاق بیوفته؟
سلام عزیزم شبتون بخیرمن بامراقبه تونستم این کاروکنم
تمرین زیادکردم ومراقبه بعدکه به خودم اومدم دیدم اتفاق افتاده

استارتر
استارتر

شیرین

کاربر جدید
سلام عزیزم شبتون بخیرمن بامراقبه تونستم این کاروکنم
تمرین زیادکردم ومراقبه بعدکه به خودم اومدم دیدم اتفاق افتاده
چقدر جالب
من در رابطه با موضوعی چند بار مراقبه کردم و سعی کردم انرژیمو منتقل کنم خیلی عمیق شدم و فرکانسشو حس کردم ولی مدتش کوتاه بود و خیلی طولانیش نکردم, به مدتش بستگی داره؟ هر چی طولانی تر باشه موثر تره یا ربطی نداره

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چقدر جالب
من در رابطه با موضوعی چند بار مراقبه کردم و سعی کردم انرژیمو منتقل کنم خیلی عمیق شدم و فرکانسشو حس کردم ولی مدتش کوتاه بود و خیلی طولانیش نکردم, به مدتش بستگی داره؟ هر چی طولانی تر باشه موثر تره یا ربطی نداره
دفعاتش بیشترباشه تاثیرش بیشتره

استارتر
استارتر

شیرین

کاربر جدید
دفعاتش بیشترباشه تاثیرش بیشتره
سلام خوب هستین
واقعا زندگی خیلی عجیبه دوست دارم اینو برای یه نفر توضیح بدم😍
چند وقتی بود حس میکردم خدا فراموشم کرده و هر چی گریه و دعا میکنم هیچی تغییر نمیکنه و حالم خوب نمیشه
ولی خیلی ناگهانی یه چیزی ک مدتها بخاطرش ناراحت بودم و به عبارتی عذاب کشیدم رفع شد, نه اینکه شرایطش عوض بشه انگار دید من بهش عوض شد, موضوع کاملا تو ذهنم شفاف شد و انگار خدا این توانایی رو بهم داد واقعا عجیب ترین شرایطی بود ک تجربه کردم😍😍😍😍😍😍😍

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام خوب هستین
واقعا زندگی خیلی عجیبه دوست دارم اینو برای یه نفر توضیح بدم😍
چند وقتی بود حس میکردم خدا فراموشم کرده و هر چی گریه و دعا میکنم هیچی تغییر نمیکنه و حالم خوب نمیشه
ولی خیلی ناگهانی یه چیزی ک مدتها بخاطرش ناراحت بودم و به عبارتی عذاب کشیدم رفع شد, نه اینکه شرایطش عوض بشه انگار دید من بهش عوض شد, موضوع کاملا تو ذهنم شفاف شد و انگار خدا این توانایی رو بهم داد واقعا عجیب ترین شرایطی بود ک تجربه کردم😍😍😍😍😍😍😍
خداروشکر💚

بالا