فمینیسم بلای جان زنانی هست که به بدبختی عادت کردن

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
من فیزیوتراپی میخونم.
به انتخاب خودم ، به طرف مقابلم گفتم میخوام بعد ازدواج خانوم خونه باشم و با بچه هام وقت بگذرونم.
استاندارد های امروزی فمنیسم رو نمیشه به آدما تحمیل کرد.
مادر من پرستار بوده
از وقتی یادم میاد مامانم سرکاره و وقتی میاد خونه خیلی خسته بوده
باعث شده من نتونم رابطه عاطفی خوبی با مادرم داشته باشم
لطفا فمنیسم رو تحمیل نکنین و اجازه بدین هر کس باتوجه به شرایط زندگی خودش تصمیم بگیره.
کسی فمینیسم رو تحمیل نمیکنه اون خانم اصلا هیچ اطلاعاتی راجب فمینیسم نداشت
فمینیسم به شما چیزی رو تحمیل نمیکنه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
تو نی نی سایت یه خانم که میگفت فمنیست هست تو تاپیکش نوشته بود چون زن و مرد برابر اند باید دخترا هم مثل پسرا سربازی برن.
چندتا خانم دیگه هم که میگفتند فمنیست اند از حرفش حمایت میکردند.
خب اون خانم رو نمیشه نماینده فمینیست ها معرفی کرد

دختری از تبار جن

کاربر جدید
خب اون خانم رو نمیشه نماینده فمینیست ها معرفی کرد
من که تو نی نی سایت هر چی خانم دیدم که ادعای فمنیست بودن میکرد، حرف های این مدلی میزد.
خانم های خانه دار رو تحقیر میکنند. به بچه دار شدن میگن ماشین جوجه کشی بودن زن. به ازدواج میگن وابستگی زن به مرد و...

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
از کجا میدونید اقا بوده؟
چندین خانم دیگه هم از حرفش حمایت کردند.
حرفای مسخره تو مجازی زیاده یه مدت هم میگفتند مردا صورتی بپوشند چرا برا ختنه جشن می‌گیرند اونا مثل زن ها بیان پریود و بارداری رو تحمل کنند و...

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
حرفای مسخره تو مجازی زیاده یه مدت هم میگفتند مردا صورتی بپوشند چرا برا ختنه جشن می‌گیرند اونا مثل زن ها بیان پریود و بارداری رو تحمل کنند و...
فمینیسم به زن ها نمیگه برید کارگر ساختمون بشید فمینیسم خیلی منصف تر از چیزیه که فکرشو میکنید
منتها تو ایران از قصد علیه ش بد تبلیغ میکنن

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
فمینیسم به زن ها نمیگه برید کارگر ساختمون بشید فمینیسم خیلی منصف تر از چیزیه که فکرشو میکنید
منتها تو ایران از قصد علیه ش بد تبلیغ میکنن
خب چرا تبلیغ افراطی ازش بکنند همین که ساعت کار زنان رو طوری تنظیم بکنند بتونه به بچه هاش برسه مرد بیرون بیشتر باشه کافیه همین که خانواده از بین نره دچار پیری جمعیت نشیم بهتره نه مثل بعضی کشورها که از بس مهاجر وارد کردند بافت جمعیتیشون نابود شده من که راضی نیستم ایران مدرن بشه شرایطش نیست اصلا

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خب چرا تبلیغ افراطی ازش بکنند همین که ساعت کار زنان رو طوری تنظیم بکنند بتونه به بچه هاش برسه مرد بیرون بیشتر باشه کافیه همین که خانواده از بین نره دچار پیری جمعیت نشیم بهتره نه مثل بعضی کشورها که از بس مهاجر وارد کردند بافت جمعیتیشون نابود شده من که راضی نیستم ایران مدرن بشه شرایطش نیست اصلا
تو فمینیستی ترین کشور ها ساعت کار مادر هارو جوری تنظیم کردن که به مادری برسن

بالا