فرهنگ چهارشنبه سوری که انجام میدین اشتباهه و خطرناکه بدون رعایت قوانین ایمنی

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
فرهنگ درستش اینه که فکر کنم اتیش یا شمع روشن کنیم بعد بچه ها از روش بپرن فکر کنم یادم نیست درست نه اینکه ترقه با صدای نارنجک بخرین پشت سر هم بندازین ادم مریض سالمند هم هست. نه اینکه از پشت بون بندازیم پایین الان یه نفرو دیدم فیلمشو که واسه همیشه نابینا شده بود بخاطر اینکه از پنجره اپارتمان افتاده بود روش داشته پیاده روی میکرده. حداقل ترقه ای بخرین که صداش کم باشه یا نارنجک نباشه و پشت سر هم هی نندازین با رعایت اصول سلامتی که به کسی اسیب نرسه.قبل از اینکه بگید این فرهنگ ایرانه نه این نیست. فرهنگ تاریخی ایران همونیه که اول جملم گفتم.البته اگر با رعایت اصول سلامتی با صدای نارنجکی نباشه مشکلی نداره توروخدا رعایت کنید. البته من فرهنگ اتیشو ممکنه اشتباه گفته باشم یه جور دیگه باشه یادم نیست درست

آخرین ویرایش:

صبح _ آفتابی

⭐کاربر فعال⭐
سالمند و مریض برای ۴ ساعت تحمل میکنن عزیزم
اونایی هم که با جون خودشون بازی میکنن نادان هستن .
فرهنگمون هم تحریف شده
و خب چهارشنبه سوری هم بخشی ازش و جای تعجب نیست
بزار با صداها حال کنن😂

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
فرهنگ درستش اینه که فکر کنم اتیش یا شمع روشن کنیم بعد بچه ها از روش بپرن نه اینکه طرقه با صدای نارنجک بخرین پشت سر هم بندازین ادم مریض سالمند هم هست. نه اینکه از پشت بون بندازیم پایین الان یه نفرو دیدم فیلمشو که واسه همیشه نابینا شده بود بخاطر اینکه از پنجره اپارتمان افتاده بود روش داشته پیاده روی میکرده. حداقل طرقه ای بخرین که صداش کم باشه یا نارنجک نباشه و پشت سر هم هی نندازین با رعایت اصول سلامتی که به کسی اسیب نرسه.قبل از اینکه بگید این فرهنگ ایرانه نه این نیست. فرهنگ تاریخی ایران همونیه که اول جملم گفتم.البته اگر با رعایت اصول سلامتی با صدای نارنجکی نباشه مشکلی نداره توروخدا رعایت کنید. البته من فرهنگ اتیشو ممکنه اشتباه گفته باشم یه جور دیگه باشه یادم نیست درست
چهارشنبه به ترکی میشه اود گونی یعنی روز آتش، اصلا نمی فهمم این وحشی بازیا واسه چیه ، یه مشت نوجوون گند میزنن به رسومات

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
فرهنگمون هم تحریف شده
بزار با صداها حال کنن😂
2 هفتست اینجا دارن میزنن🥲البته من مشکلم با کسایی که قوانین سلامتیو رعایت نمیکنن و طرقه با صدای خیلی بلند و بمبی میخرن و پشت سرهم همم میزنن ما انداختن توی حیاطمون شیشه هامون لرزید سکته کردیم از اون نارنجیکیا

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
فرهنگمون هم تحریف شده
بزار با صداها حال کنن😂
یه چند ساعتی غزه رو درک میکنیم😂
من اصلا چهارشنبه نمی‌تونم بیرون برم از دست اسراییلی ها

صبح _ آفتابی

⭐کاربر فعال⭐
2 هفتست اینجا دارن میزنن🥲البته من مشکلم با کسایی که قوانین سلامتیو رعایت نمیکنن و طرقه با صدای خیلی بلند و بمبی میخرن و پشت سرهم همم میزنن ما انداختن توی حیاطمون شیشه هامون لرزید سکته کردیم از اون نارنجیکیا
متاسفانه ادم جوگیر همه جا هست .
امیدوارم کسی امشب اسیبی نبینه

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
متاسفانه ادم جوگیر همه جا هست .
امیدوارم کسی امشب اسیبی نبینه
دیدن فکر کنم یه جا شنیدم 500 نفر برای ما 2 هفتست دارن میزنن. حداقل اگر طرقه با صدای نارنجکی پشت سرهم بدون رعایت قوانین ایمنی نبود🥲

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
اینجا صدای انفجار میاد

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فرهنگ درستش اینه که فکر کنم اتیش یا شمع روشن کنیم بعد بچه ها از روش بپرن فکر کنم یادم نیست درست نه اینکه طرقه با صدای نارنجک بخرین پشت سر هم بندازین ادم مریض سالمند هم هست. نه اینکه از پشت بون بندازیم پایین الان یه نفرو دیدم فیلمشو که واسه همیشه نابینا شده بود بخاطر اینکه از پنجره اپارتمان افتاده بود روش داشته پیاده روی میکرده. حداقل طرقه ای بخرین که صداش کم باشه یا نارنجک نباشه و پشت سر هم هی نندازین با رعایت اصول سلامتی که به کسی اسیب نرسه.قبل از اینکه بگید این فرهنگ ایرانه نه این نیست. فرهنگ تاریخی ایران همونیه که اول جملم گفتم.البته اگر با رعایت اصول سلامتی با صدای نارنجکی نباشه مشکلی نداره توروخدا رعایت کنید. البته من فرهنگ اتیشو ممکنه اشتباه گفته باشم یه جور دیگه باشه یادم نیست درست
ترقه

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همیشه فرهنگ اصیلمون بده ولی فرهنگای دیگه که از اعراب و کشور های دیگه اومده بهترینن
البته در فرهنگ اصیلمون تحریف زیاد شده ولی بازم!

بالا