عصبی ام ببینید مادرشوهر چی گفت به مهمون

ژله لرزان

⭐کاربر فعال⭐
دیشب مهمون اومده بود ،بعد یه پیرزنی بود حدودای ۶۰ سال راجب عروسش می گفت که براش کار می کنه و اون یجا می شینه
و ...مادرشوهر من یه آدم مزخرف ندید بدید بوداز همون اول خودشو نشون داد یه آشپزخونه کوچیک دو متری گندیده داشت
ولی دوست نداشت من کاری بکنم مثل اعضای اون خونه راحت بپزم و بزارم و بیارم دور
هم بخوریم چش دیدن منو و کارای منو نداشت، دست به کاری هم میزدم هی ایراد می‌گرفت و آخر سرم خودش از اول انجام می‌داد منم دیگه انجام ندادم
خب چیکار کنم ؟بزور بگم برو گمشو من انجام بدم
نمیشه که
منم دیگه سکوت رو شکستم چون حسابی دلم پر بود
گفتم خب شما بعنوان مادرشوهر میری یه گوشه می شینی عروس هم میره انجام میده دیگه چیکار کنه ..ولی شما بیای وسط بگی من همه چیو بلدم همه کار با من
تو بلد نیستی کار تو رو نمیخوام عروس هم برات انجام نمیده
بعد حرفا همینا بود ادامه دار شد
و در ادامش گفتم ۹۰ درصد جدایی زوجین بخاطر دخالت خانواده ها بوده مادرشوهرم بهش برخورد گفت زن های الان شوهرشو نو می زنن من با چشمای خودم دیدم
من نمیدونم چه ربطی داشت این حرفش خیلی بی معنی بود ،خیلی راست میگی بگو ما دخالت نکردیم
یعنی چی که میای به دروغ متوسل میشی این چه حرفیه؟اصلا خب زن و شوهر تو دعوا که حلوا نمیدن مثل مرغ و خروس دعوا بشه معلوم نمیشه کی کیو زده
منم بلند شدم گفتم هر کی اینو میگه خودش کرده از کی تا حالا زن زورش به مرد رسیده
اه
کثافت بیشعور حال بهم زن مزخرف

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
تو خانواده ی شما احترام شوهر کرده؟

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
سیفونو بکش براش بذا حالشو ببره
توام افکارت راحت شه
دهن اینا که هیچ وقت بسته نمیشه🙄

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
ببخشید مگه عروس کلفته من خودم پسر دارم اگه یه زمانی عروسم کمکم کنه نظر لطفشه اگرم کمک نکنه انتظاری ندارم فدای سرش با پسرم فقط خوش باشن عشق وکیف کنن اعصابشون راحت باشه یه مادر مگه چی میخواد از خدا جز خوشبختی بچه ش شماهم اهمیت نده به این حرفای خاله زنکی

استارتر
استارتر
ژله لرزان

ژله لرزان

⭐کاربر فعال⭐
ولش کن بابا این عصبانیت نداره 😂خوب میکنی اصن
یذره حیا نکرد خجالت نکشید نگفت حالا آبروی پسرم میره
فقط برای خراب کردن من حاضره با کمال میل پسر بدبخت شو هم بکوبونه

صنم

مدیر
جوابشو دادی دیگه بهش فکر نکن

استارتر
استارتر
ژله لرزان

ژله لرزان

⭐کاربر فعال⭐
جوابشو دادی دیگه بهش فکر نکن
حالا خوب جواب دادم؟اصلا این احمق چیه که جوابشو دادم واقعا باید می گفتم چه عروس خوبی دارین قدرشو بدونین الان از این عروسا گیر نمیاد واقعا

دیانام❤

⭐کاربر فعال⭐
دیشب مهمون اومده بود ،بعد یه پیرزنی بود حدودای ۶۰ سال راجب عروسش می گفت که براش کار می کنه و اون یجا می شینه
و ...مادرشوهر من یه آدم مزخرف ندید بدید بوداز همون اول خودشو نشون داد یه آشپزخونه کوچیک دو متری گندیده داشت
ولی دوست نداشت من کاری بکنم مثل اعضای اون خونه راحت بپزم و بزارم و بیارم دور
هم بخوریم چش دیدن منو و کارای منو نداشت، دست به کاری هم میزدم هی ایراد می‌گرفت و آخر سرم خودش از اول انجام می‌داد منم دیگه انجام ندادم
خب چیکار کنم ؟بزور بگم برو گمشو من انجام بدم
نمیشه که
منم دیگه سکوت رو شکستم چون حسابی دلم پر بود
گفتم خب شما بعنوان مادرشوهر میری یه گوشه می شینی عروس هم میره انجام میده دیگه چیکار کنه ..ولی شما بیای وسط بگی من همه چیو بلدم همه کار با من
تو بلد نیستی کار تو رو نمیخوام عروس هم برات انجام نمیده
بعد حرفا همینا بود ادامه دار شد
و در ادامش گفتم ۹۰ درصد جدایی زوجین بخاطر دخالت خانواده ها بوده مادرشوهرم بهش برخورد گفت زن های الان شوهرشو نو می زنن من با چشمای خودم دیدم
من نمیدونم چه ربطی داشت این حرفش خیلی بی معنی بود ،خیلی راست میگی بگو ما دخالت نکردیم
یعنی چی که میای به دروغ متوسل میشی این چه حرفیه؟اصلا خب زن و شوهر تو دعوا که حلوا نمیدن مثل مرغ و خروس دعوا بشه معلوم نمیشه کی کیو زده
منم بلند شدم گفتم هر کی اینو میگه خودش کرده از کی تا حالا زن زورش به مرد رسیده
اه
کثافت بیشعور حال بهم زن مزخرف
از چی ناراحتی ؟؟ از اینکه مادرشوهرت نمیزاشت کار کنی ؟!!باید خدا تو هم شکر کنی که !!!خیلی عروسا با سیاست خودشونو میزنن به خنگی که مادرشوهرم ازشون کار نکشن شما ناراحتی چرا نمیزاشت کار کنی؟!!!

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مادرشوهرت اینجا کاری نداشت که بهت هیچی نمیگفتی بهتر بود همون بهتر که نذاشته کارکنی بهتر راحتی اگه میذاشت هم میگفتی کارکشید

اینکه گفتی جدایی.زوجین خب بد گفتی حرفشم نیفتاده که بگی یه دفعه گفتی خب اینجوری گفتی اونم اونجوری گفته هردو مقصریدولی دیگه گفتی دیگه خالی شدی

استارتر
استارتر
ژله لرزان

ژله لرزان

⭐کاربر فعال⭐
از چی ناراحتی ؟؟ از اینکه مادرشوهرت نمیزاشت کار کنی ؟!!باید خدا تو هم شکر کنی که !!!خیلی عروسا با سیاست خودشونو میزنن به خنگی که مادرشوهرم ازشون کار نکشن شما ناراحتی چرا نمیزاشت کار کنی؟!!!
هر چیزی از حد بگذره و توش تعیین تکلیف کردن برای تو باشه آزار دهندست اینم برای خوبی من نکرده که!برای اینکه بگه تو هیچ کاره نیستی تو این خراب شده ، همه کاره خودمم و حق چیزی نداری اینکارو کرده ،که کلن بله به جهنم منم اینطوری راحت ترم ،بزار همه کارارو خودش بکنه میام و میرم یه سلامم بهش نمی کنم ،به درک بره به جهنم پیرزن خرفت

بالا