عزیزم میشه این تاپیکو ببینی ...

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
9C67E884-78C8-4F24-BBF1-0FD14C8ACCCA.png

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میدونی دخترمن یه بار حالش خیلی بدبودحتی آب میخوردبالامیاورد تبش خیلی بالابود بیمارستان بستریش کردن تبش پایین نیومد طفلی آب شد ،بعددکترگفت نمیدونم عفونت واردخونش شده یایه باکتری واردخونش شده ،مادرشوهرم بردش یه جایی گفت گلوشو بگیرن ،تودلم مسخره کردم که این چیزا چیه دوتا استخوون مرغ توی گلوش مونده بود بوی تعفن میداد ،بعدش سریع خوب شد دخترای خواهرشوهرمم هربارمریض می شدن خوب نمیشدن میبردن گلوشونو میگرفتن همیشه هم یه چیزی مونده بود ،اینو گفتم چون ممکنه پسرت اینجوری شده باشه ،حالا خودت بهتر میدونی

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
دقیقاااا همین مشکل برا پسر دوستم اتفاق افتاد
که ادرس دادم بردن محل خواهر شوهرم مشکلو برطرف کرد
طفلک چن روز بستری شد ب فاصله ی دوهفته

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بدجور بومیگیره برادخترمن چون استخوون مرغ مونده بود بوی بدی میداد وعفونت وارد بدنش شده بود

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دقیقاااا همین مشکل برا پسر دوستم اتفاق افتاد
که ادرس دادم بردن محل خواهر شوهرم مشکلو برطرف کرد
طفلک چن روز بستری شد ب فاصله ی دوهفته
دخترمن یه قطره آب نمیتونست بخوره دلم براش کباب میشد ،حالش خیلی بد بود ،سه روز توی بیمارستان تبریز بستری بود

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این بوی بدمربوط به اون چیزی بودکه توی گلو مونده بود

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه فقط تب اسهال استفراغ
ما از وقتی مدتی دمنوش مصرف کردیم بهترشدیم نمیدونم به اون ربط داشت یا نه ولی یادمه اوایل من و همسرم بیشتر همه جوره مریض میشدیم کلا روی همه چی تاثیرداشت شیرین بیان و گل گاوزبون

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما از وقتی مدتی دمنوش مصرف کردیم بهترشدیم نمیدونم به اون ربط داشت یادته ولی اوایل من و همسرم بیشتر همه جوره مریض میشدیم کلا روی همه چی تاثیرداشت شیرین بیان و گل گاوزبون
خداروشکر ک خوب شدین💛

بالا