عجیبه برام

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
مرگ چقد آدمارو معروف میکنه😒
کاش تو زنده بودنشون بهشون اهمیت بدیم
یادمه مرتضی پاشایی رو تو مدرسه افراد زیادی نمیشناختن بعد از اینکه مرد همه رفتیم ببینیم کیه جو انداختیمو ...
بابابزرگمو دوست داشتماا اما خب خیلی بهش سر نمیزدم و دلتنگش نمیشدم وقتی فوت شد هر روز دلم براش تنگ میشه و گریه و گریه و ...
الانم فوت حادثه سقوط بالگرد ...
تا قبلش خیلیارو اصلا نمیشناختیم خانوادگی
مثلا برامون اهمیتی هم نداشت اما الان مامانم همش داره درباره کاراایی که کردن خدماتشون تحقیق میکنه ناراحت میشه یا من ذهنم درگیر میشه ...
خدا منم یه دو روز ببر سالم برم گردون شاید آدما باهام مهربون تر شدن ، بیشتر توجه کردن ، شاید زندگی رنگو بوی تاره ای گرفتو قشنگ تر شد /:💔

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
مرگ چقد آدمارو معروف میکنه😒
کاش تو زنده بودنشون بهشون اهمیت بدیم
یادمه مرتضی پاشایی رو تو مدرسه افراد زیادی نمیشناختن بعد از اینکه مرد همه رفتیم ببینیم کیه جو انداختیمو ...
بابابزرگمو دوست داشتماا اما خب خیلی بهش سر نمیزدم و دلتنگش نمیشدم وقتی فوت شد هر روز دلم براش تنگ میشه و گریه و گریه و ...
الانم فوت حادثه سقوط بالگرد ...
تا قبلش خیلیارو اصلا نمیشناختیم خانوادگی
مثلا برامون اهمیتی هم نداشت اما الان مامانم همش داره درباره کاراایی که کردن خدماتشون تحقیق میکنه ناراحت میشه یا من ذهنم درگیر میشه ...
خدا منم یه دو روز ببر سالم برم گردون شاید آدما باهام مهربون تر شدن ، بیشتر توجه کردن ، شاید زندگی رنگو بوی تاره ای گرفتو قشنگ تر شد /:💔
حقیقتا ایطو نی

یه نفر هست به یه مشکلی بر خورده خیلیا دارن سو استفاده میکنن ازش

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این ویژگی ادماست که بیشترشون مرده پرستن
تا زنده ان قدر نمیدونن کافیه اتفاقی بیوفته تازه میفهمم طرف چه ادمی بود چیکارا کرد...

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
نه ربطی نداره هرکس طرفدار خودش رو داره زمان فوت شجریان هم مردم عین گوسفند ریخته بودند بیرون ازشون میپرسیدی اسم یدونه از آلبوماش رو نمیدونستند الانم نمیدونن فقط درحد اسم میشناسن جز گروهی از مخاطباش

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
این ویژگی ادماست که بیشترشون مرده پرستن
تا زنده ان قدر نمیدونن کافیه اتفاقی بیوفته تازه میفهمم طرف چه ادمی بود چیکارا کرد...
چه ویژگی بدیه کاش حداقل تو خودم درستش کنم/:

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
نه ربطی نداره هرکس طرفدار خودش رو داره زمان فوت شجریان هم مردم عین گوسفند ریخته بودند بیرون ازشون میپرسیدی اسم یدونه از لبوماش رو نمیدونستند الانم نمیدونن فقط درحد اسم میشناسن جز گروهی از مخاطباش
آره قبول دارمم کلا به جو و تاثیر پذیریم هست
اما این ویژگیم تو ببشترامون هست بعد از دست رفتن تازه فکر میکنیم

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
یه شخص یه مشکل واسش پیش اومد
مثلا فرض کن که کارگردان بود
یه فیلم ساخت بعد از اینکه به اون مشکل برخورد و خودش حضور نداشت اون شخص به جای اینکه کمکش کنه حالش خوب شه
اسم فیلم اون رو به نام خودش زد

یه بنده خدای دیگه رو هم خیلی برده بود بالا ولی از وقتی اون مشکل به کارگردان قصمون افتاد کلا از یاد بردش و فقط دنبال جا و مقام بالاست در صورتی که همون کارگردان معروفش کرده بود

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
کلا جماعت زنده کش مرده پرستی هستیم
دقیقاا
خارجیارو دیدیی
مرگ براشون تلخه ها اما بعدش کنار میان و ادامه میدن و تو زمان حال زندگی میکنن و از ادامه راه لذت میبرن
اونوقت من به مرگ مامان بزرگم فکر میکنم راهی جز خود.کشی به ذهنم نمیاد

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
آره قبول دارمم کلا به جو و تاثیر پذیریم هست
اما این ویژگیم تو ببشترامون هست بعد از دست رفتن تازه فکر میکنیم
واس من اهمیتی نداره اگه از طرفداراش هم بوده باشم وجدانم آسودس
خودمم علاقه به مولوی ندارم ولی آیا تمام ملت عشق خوانده ها از ادبیات و عرفان شرق چیزی حالیشونه؟؟

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
یه شخص یه مشکل واسش پیش اومد
مثلا فرض کن که کارگردان بود
یه فیلم ساخت بعد از اینکه به اون مشکل برخورد و خودش حضور نداشت اون شخص به جای اینکه کمکش کنه حالش خوب شه
اسم فیلم اون رو به نام خودش زد

یه بنده خدای دیگه رو هم خیلی برده بود بالا ولی از وقتی اون مشکل به کارگردان قصمون افتاد کلا از یاد بردش و فقط دنبال جا و مقام بالاست در صورتی که همون کارگردان معروفش کرده بود
نمک میخورن نمکدون میشکنن
همین قدر نامرد حیف اسم انسان که بخوان رو بعضی از موجودات بذارن

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
واس من اهمیتی نداره اگه از طرفداراش هم بوده باشم وجدانم آسودس
خودمم علاقه به مولوی ندارم ولی آیا تمام ملت عشق خوانده ها از ادبیات و عرفان شرق چیزی حالیشونه؟؟
نه🙃

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
دقیقاا
خارجیارو دیدیی
مرگ براشون تلخه ها اما بعدش کنار میان و ادامه میدن و تو زمان حال زندگی میکنن و از ادامه راه لذت میبرن
فرهنگ ما با اونا سال نوری فاصله داره اینجا به مراسمات عزاداری زیاد تاکید میشه اونایی هم که اشکشون درنمیاد باید بزنن تو سروصورتشون

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
دقیقاا
خارجیارو دیدیی
درواقع بحث ما مرگ نیست
نوش دارو بعد از مرگ سهراب؟
تا زنده ایم باید قدر همو بدونیم

بالا