عجب!

وضعیت
این موضوع قفل شده است
استارتر
استارتر

hiri

کاربر جدید
سلام اولن من مدت زیادی نیست وارد سایت شدم و از این جریانات بیخبر بودم بعد تاپیکی که برای تولدش زدم چنتا کاربر اومدن بهم جریان و گفتن من فهمیدم
واقعا متاسفم که انقدر زود قضاوت میکنید
جالبه شما خیلی وقت نیست وارد سایت شدین و پرنسا رو نمیشناختین پس چطور میدونید قدیمیای سایت رفتن و تاپبک زده بودین ماهک کجاست اونم رفته چرا قدیمیا میرن😊
اتفاقا فک کنم قبل از تاپیک شما بود که بچه ها معترض شده بودن ....... الان همه چیز مشخص میشه برم چک کنم تاپیکا رو

سانسوریا۲

⭐کاربر برتر⭐
جالبه شما خیلی وقت نیست وارد سایت شدین و پرنسا رو نمیشناختین پس چطور میدونید قدیمیای سایت رفتن و تاپبک زده بودین ماهک کجاست اونم رفته چرا قدیمیا میرن😊
اتفاقا فک کنم قبل از تاپیک شما بود که بچه ها معترض شده بودن ....... الان همه چیز مشخص میشه برم چک کنم تاپیکا رو
کاربرایی که ملکه کاربر ویژه یا سوپر استار هستن یعنی قدیمی ان چه ربطی داره

استارتر
استارتر

hiri

کاربر جدید
کاربرایی که ملکه کاربر ویژه یا سوپر استار هستن یعنی قدیمی ان چه ربطی داره
بچه ها همه معترض بودن قبل از اینکه شما با پرنسا دل و قلوه بدی. تاپیکاشون همش پر بازدید بود

سانسوریا۲

⭐کاربر برتر⭐
مگه من بیکارم که دونه دونه تاپیکارو و مثل شما نگاه کنم
وقتی تاپیک تولد و زدم آویشن اومد پیویم جریانات و بهم گفت

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا