شیر قبل از خواب تصویر گذاشتم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره قبلا شدید بود اما الان خیلی بهترم
من برای درمان مشکلات شوهرم ضعف اعصابش ، درد معده و ‌.. شوهرم دمنوش گل گاو زبون و شیرین بیان بهش می دادم خودمم مصرف کردم تا اینکه یه چی شد سرچ کردم فهمیدم برای سندروم روده تحریک پذیر هم خوبه و واقعا بهترشدیم

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من برای درمان مشکلات شوهرم ضعف اعصابش ، درد معده و ‌.. شوهرم دمنوش گل گاو زبون و شیرین بیان بهش می دادم خودمم مصرف کردم تا اینکه یه چی شد سرچ کردم فهمیدم برای سندروم روده تحریک پذیر هم خوبه و واقعا بهترشدیم
من خیلی چیزا امتحان کردم ولی هیچکدوم تاثیر نداشت تااینکه فهمیدم پونه خییییل زیاد تاثیر داشت البته برای من اینطور بود بدن با بدن فرق داره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من خیلی چیزا امتحان کردم ولی هیچکدوم تاثیر نداشت تااینکه فهمیدم پونه خییییل زیاد تاثیر داشت البته برای من اینطور بود بدن با بدن فرق داره
اونایی که من گفتم رو مصرف کردی ؟؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرچ کنی گوگل خودت می بینی که ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون رو نوشته خوبه برای روده تحریک پذیر

پونه هم خوبه اونم نوشته

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خب خداروشکر که بهتر شدی گاهی مصرف کن دمنوش خوبه همیشه گاهی مصرف کنی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خانمم همیشه قبل از خواب بهم توصیه میکنه شیر بخورم تا یک خواب آروم داشته باشم. شیر باعث میشه استرس نداشته باشی و با فکر آسوده بخوابی
دخترای گلم شماهم برید از یخچال ی لیوال شیر بخورید

دست ننم درد نکنه با این عروسش❤️🌹مشاهده پیوست 288810
@پرنسا

بالا