شکرگزاری شب چهل و دوم

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا ازت خیلی ممنونم که کنارمی که درونم هستی همجا هستی هرجا نگاه میکنم تورو میبینم
خدایا شکرت که تمام جهان هستی رو خلق کردی
خدایا شکرت برای خلق طبیعت برای خلق گیاهان و حیوانات و انسان ها و فرشتگان
من نمیدونم هدف از خلقت جهان هستی چی بوده شاید تنهایی ولی هرچیه وجود تو معجزه ی بزرگیه دمت گرم
خدایا من با هیچ دینو مذهب و کتابی کاری ندارم من تورو با تمام وجودم درونم حست میکنم تنها اعتقاد واقعی توایی و بس
خدایا شکرت برای هر چیزی که خلق کردی از اون کوچکترینش تاااااا بزرگترینش که تو فقط آگاهی بهش
خدایا از زمان ادمو حوا تا اخرت هرکی هر گناهی کرده ببخش ما از تو اومدیم و به سمت تو روانه ایم حتی شیطانم ببخش چون در روز قیامت به بخششت امید داره و تو زیبا ترین امیدی درست جایی که میگی تموم شد اونجا معجزهااا دیدم ازت
خدایا برای درمان تمام بیماریهای سخت ازت ممنونم
برای آگاهی روز افزون بشریت برای انسانیت برای اینکه ما از نفس ایگو و گذشته و ایندمون رها شدیم تو لحظه حال فقط از زندگی از عزیزانمون از هر زیبایی که دیده میشه هر صدایی که شنیده میشه لذت میبریم
خدایا عمر انسان در حد یک خواب دیدن کوتاهه و تو این کوتاهیی تمام دوران طلایی جوونیشو باید فقط کار کنه تا به امنیت مالی برسه خدایا کمکمون کن کمکمون کن تو این عمر کوتاه بتونیم خاطرات خوب بدون نگرانی استرس غم و ترس در کنار عزیزانمون جمع کنیم
خدایا ازت ممنونم که مارو از شر تمتم شیاطین در امان نگه میداری از فقر فساد گرونی بی عدالتی ظلم
خدایا شکرت برای اینکه مارو از بلاهای طبیعی و انسانی درامان نگه میداری‌
خدایا شکرت برای ابو هوا و خاک و اتش و برای باران و برف و اسمان و اقیانوس و کره زمین و تماااام کهکشان ها
خدایا شکرت برای عریزانمون برای خانوادهامون برای کودکان و سالمندانمون
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش و ذره ذره وجودش که تمااام خوشیه زندگیم ارامشم بهش وصله
خدایا شکرت برای سلامتیمون برای هر ذره از وجودمون
خدایا شکرت برای ارامشمون برای هر لبخند انسان
خدایا شکرت برای ثروت بی پایانت اینکه مارو محتاج هیچ کس نمیکنی و باعث پیشرفت و امنیت مالیمون میشی برای خونه ایندم برای هر چیزی که منو از استرس مادیات رها و فقط به ارامش و حضور تو و خودم و عزیزانم و طبیعت زیبات هدایت کنه
خدایا اگر من در هر زمان هر مکان هر جسم هر بعدی به وجودی از کائناتت آسیب زدم ازت عذر میخوام خداجون اگر صمیمیت سادگی و مهربانی بیش از حدم یا عصبانیت کینه و بد دهن بودنم و تمام خصلت های خوب و بدم به کسی آسیب زد خدایا عذر میخوام برای تمام گناهان گذشته توبه میکنم منو ببخش چون منم خودمو میبخشم قلبمو پاک میکنم از هرچی سیاهیه چون فقط باید نور عشق تو و انسان ها و طبیعت و حیوانات باشه من از خودم متشکرم برای اگاهیم برای شجاعتم برای خصلت های خوبم و خیلی خودمو دوست دارم
خدایا دنیای رنگیه منو سیاه سفید نزار بشه خدایا هیچ کسو با عزیزش امتحان نکن من و عزیزای منم همینطور خدایا هیچ کسو با بیماری و بی عدالتی و فقر امتحان نکن منو عزیزانمم همینطور خدایا سعادت اگاهی قبل بیدار شدنم رو بهم بده من نمیخوام جاهل بیدار بشم نمیخوام گناهان زندگی های قبلیم رو تکرار کنم منو کامل کن خدایا
خدایا ممنون🌹

بالا