شکرگزاری شب چهارم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات
خدایا شکرت برای باد و بارون و برف
خدایا شکرت برای جامدات و نباتات گیاهان جانوران حیوانات و جن و انسان و فرشتگان و شیاطین
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت و لاعلاج
خدایا شکرت برای انسانیت برای اگاهی برای نیکی در رفتار و افکار و گفتار
خدایا شکرت برای ارامش تمااااام مخلوقات جهانت
خدایا شکرت برای ثروتی که به تمام مخلوقات جهانت میدی نیرویی بهشون میدی تا بتونن نیاز هاشون رو رفع کنن
خدایا شکرت برای هماهنگی تک به تک و جز به جز اتم ها و طبیعت و بدن و جسم مخلوقاتت
خدایا گناهان تمام مخلوقاتت رو از روز پیدایش جهان تا قیامت ببخش حتی شیطان رو هم ببخش چون هممون به بخششت امید داریم و جز تو کسیو نداریم
خدایا تو این عمر کوتاه مخلوقاتت کمک کن تا به دپر از هرگونه ظلم ستم و فقر و فساد و گرونی جنگ بیماری تعصب و منفعت طلبی و هرگونه ضرری که به انسان های عادی میزنن و زندگی رو بکام مخلوقاتت چ انسان چ حیوانات و گیاهان طبیعت تلخ میکنن نجات بده خدایا کمک کن تا در تمام کره زمین فارغ از هرگونه تفاوت دین و رنگ و جنسیت بدور از تعصب بشه از عمر در کنار عزیزان طبیعت و حیوانات لذت برد
خدایا شکرت برای نعمتی که بهم دادی بخاطر هدیه قشنگت برای هر نفس کشیدنش برای سلامتیش و رفاه و ثروت و ارامشی که بهش عطا مبکنی برای بند بند وجودش برای حضورش تو زندگیم خدایا ازت سپاسگذارم
خدایا بخاطر سلامتیمون شکرت
برای ارامشمون شکرت
برای رفاه و ثروتی که بهمون دادی شکرت
خودمو دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم
از خودم سپاسگذارم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم بله همیشه و در همه حال از خدا باید شکر گزار باشیم دوست عزیزم من امروز نزدیک بود بمیرم خدا نخواست که من بمیرم زنده باشم
سلام گلم ممنون شما خوبی؟ ممنون همچنین
درسته خدارو شکر چی شده بود؟صدقه بده حتما

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدا جونم شکرت امروز رو روزی از زندگیم قرار دادی با تمام خوبیها وبدیها به خیر گذشت امروز حال عزیزانم خوب بود مادرم خواهرم وعزیزانم را از شر محافظت بفرما به تمام آدمهای کره خاکی اندیشه نیک ورفتار نیک عطا بفرما وهمه را عاقبت بخیر کن وگره از کار همه به حکمتت خودت باز کن
خدایا شکرت 🌹

بالا