شکرگزاری شب چهاردهم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت امروز راهم فرصت دادی تا شکرگزار درگاهت باشم ......خدایا شکرت امروز حال عزیزانم خوب بود ......خدایا مرا ببخش اگر شبی بدون شکر گزاری سربر بالین نهادم ...خدایا مرا ببخش اگر درروزهای شاد زندگیم به یادت نبودم ....خدایا مرا ببخش اگر گره ای از مشکلاتم باز شد آن را به شانس ربط دادم .....خدایا مهربانم میدانم تو بزرگتر از آنی که اشتباهات مرا نبخشی ....خدایا میدانم تو در امواج متلاطم زندگیم قایقی رابرایم آماده کرده ای که به ساحل امن آرامشت برسم .....خدایا مواظب عزیزانم باش......خدایا خیلی دوستت دارم بازهم شکرگزارم‌ بابت نعمتهای بیکرانت❤❤❤❤❤
خدایا شکرت 🌹

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای تمام دلخوشی هام
خدایا شکرت برای داشتن عزیزانم
خدایا شکرت برای برکت زندگیم
خدایا شکرت برای هر لحظه نفس کشیدنم بی واسطه
خدایا شکرت برای هر قدمی که بر میدارم بی سختی
خدایا شکرت برای هر چیزی که میبینم به وضوح
خدایا شکرت برای دوتا پسرام🥰 و باباشون
خدایا شکرت 🌹

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات دریاها صحرا ها جنگل و کوه ها گل هاآسمان زمین فضا
خدایا شکرت برای باد باران برف برای خاک آب اتش اکسیژن
خدایا شکرت برای مخلوقاتت برای جامدات نباتات گیاهان جانوران حیوانات جن و انسان فرشتگان و شیاطین
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت برای درمان سرطان برای درمان بیماری های لاعلاج
خدایا شکرت برای اگاهی برای انسانیت روز افزون
خدایا شکرت برای ثروتی که به بندگانت میبخشی برای رفع نیازهای اولیشون
خدایا شکرت برای ارامشی که به تمام مخلوقاتت میدی
خدایا شکرت برای سلامتی و هماهنگی تمام هستی و طبیعت و جسم و بدن مخلوقاتت
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی برای بند بند وجودش برای سلامتی و ثروتی که بهش میبخشی برای روزی و نعمتذهای فراوانت برای ارامشمون
خدایا شکرت برای برای سلامتیمون
خدایا شکرت برای ارامشمون
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون میبخشی
خدایا ممنونم برای سلامتی رفاه انسان های نیک حال خوبمون لحظه حال نفس کشیدن عزیزانمون شاد بودنمون
خدایا شکرت
خودمو دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم
و از خودم متشکرم
خدایا گناهانمون رو ببخش واز روز خلقت تا قیامت خدایا همه مخلوقاتت رپ ببخش حتی شیطان رو چون همه به بخخش و مهربانی تو امید و ایمان کامل داریم
خدایا نجاتمون بده از انسان های خودخواه متعصبی که بجای تو خودشونو گذاشتن و انسان هارو برای منفعتشون برده کردن و بهشون ظلم میکنن فقر و جنگ و‌فساد رو بهشون تحمیل میکنن تو در سراسر جهان هستی هر لحظه تمام نعمت هات رو خارج از اینکه فرقی بزاری که کی کجاست چه دینی داره چه اعتقادی داره چه رنگ پوست چه جنسیتی داره پراکنده میکنی خدایا در سراسر جهان صلح و نیک خواهی رو گسترش بده

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات دریاها صحرا ها جنگل و کوه ها گل هاآسمان زمین فضا
خدایا شکرت برای باد باران برف برای خاک آب اتش اکسیژن
خدایا شکرت برای مخلوقاتت برای جامدات نباتات گیاهان جانوران حیوانات جن و انسان فرشتگان و شیاطین
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت برای درمان سرطان برای درمان بیماری های لاعلاج
خدایا شکرت برای اگاهی برای انسانیت روز افزون
خدایا شکرت برای ثروتی که به بندگانت میبخشی برای رفع نیازهای اولیشون
خدایا شکرت برای ارامشی که به تمام مخلوقاتت میدی
خدایا شکرت برای سلامتی و هماهنگی تمام هستی و طبیعت و جسم و بدن مخلوقاتت
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی برای بند بند وجودش برای سلامتی و ثروتی که بهش میبخشی برای روزی و نعمتذهای فراوانت برای ارامشمون
خدایا شکرت برای برای سلامتیمون
خدایا شکرت برای ارامشمون
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون میبخشی
خدایا ممنونم برای سلامتی رفاه انسان های نیک حال خوبمون لحظه حال نفس کشیدن عزیزانمون شاد بودنمون
خدایا شکرت
خودمو دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم
و از خودم متشکرم
خدایا گناهانمون رو ببخش واز روز خلقت تا قیامت خدایا همه مخلوقاتت رپ ببخش حتی شیطان رو چون همه به بخخش و مهربانی تو امید و ایمان کامل داریم
خدایا نجاتمون بده از انسان های خودخواه متعصبی که بجای تو خودشونو گذاشتن و انسان هارو برای منفعتشون برده کردن و بهشون ظلم میکنن فقر و جنگ و‌فساد رو بهشون تحمیل میکنن تو در سراسر جهان هستی هر لحظه تمام نعمت هات رو خارج از اینکه فرقی بزاری که کی کجاست چه دینی داره چه اعتقادی داره چه رنگ پوست چه جنسیتی داره پراکنده میکنی خدایا در سراسر جهان صلح و نیک خواهی رو گسترش بده
خدایا شکرت 🌹

بالا