شکرگزاری شب پانزدهم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت درون قلب های موجودات خدایا شکرت که وجودتو به قلب ها اثبات میکنی بدون هیچ کتابی بدون هیچ راهنمایی عشقت مثل نور و آب روان درون قلب های انسان ها جاریه هرکاریم کنن در زندگی فراموش کنن سوالای اصلی رو تو درپن قلبشون حتی درون قلب تاریکترین فرد سو سو میزنی تا اونارو صدا کنی که پیدات کنن نه تو محیط بیرون یا مکه یا کلیسا مسجد یا هرجای مقدسی بلکه درون قلب خود انسان ها درون طبیعت درون هر چیزی که میبینیم
خدایا شکرت برای خلق جهان هستی برای آسمان و زمینت برای باران و برف و باد و آتش و خاک و آب و اکسیژنت که باعث شده کره زمین رو مساعد برای زندگی کردن برای نفس کشیدن کنه خدایا شکرت برای هر نفس جنبنده ای روی کره زمین خدایا شکرت برای تماااام جامدات تمام نباتات تمام جانوران و حیوانات تمام انسان ها تمام فرشتگان حتی تمام موجودات شیطانی و بد خدایا شکرت برای خود شیطان چون تو هیچ چیز رو زشت نمی افرینی تو به قدری بخشنده ای که شیطان هم روز قیامت بهت امیدوار میشه خدایا ببخش مارو ببخش که هرچیزی رو دیدیم جز عشق تورو پول رو دیدیم خانواده عزیزانمون خونه ماشین رفاه شهرت شهوت غرور فرزند همچیزو دیدیم ولی تورو نخواستیم پیدا کنیم فقط موقع مشکلات یادت افتادیم و تو درست قبل اینکه بند پاره بشه مثل معجزه میرسی میگه هیی حواسم بهت هست بی معرفت هر چقدرم اشتباه داری قاتلم باشی ظالمم باشی خود شیطانم باشی من میدونم که بهت چی گذشته من تورو مقصر نمیدونم وقتی پدر مادر بچهاشونو انقدر دوست دارن ببین تو چه ارزشی برای من داری منی که محبت مادری رو محبت عشق رو مهربانی رو به قلب ها دادم ببین منی که خالق تو و انها هستم چیم نگاه کن به هر چیزی که در اطرافت هست همه و همه برای توعه در تمام مراحل رشدت تورو در اغوشم گرفتم خدایا شکرت برای هر لحظه زیبا برای آگاهی روز افزون برای انسانیت برای هر اخلاق نیکی هر پندار نیکی هر گفتار و کردار نیکی خدایا شکرت برای کودکان و سالمندان که شنیدم در این دوتا دوره از زندگی انسان بدجور صداشونو نازشونو میخری خدایا به قلب های هر انسانی که درونش تاریکیه آکاهی بده تا بفهمه همه و همه خودشونن اگر ظلم میکنن در حق خودشون میکنن وقتی تو که خدایی هروز نعمت هاتو نور آفتاب رو به همه انسان ها موجودات نباتان مخلوقات با هر شکل و رنگ و اندازه و عقیده و جنسیتی میتابونی چرا بعضی انسان ها به اسم تو انقدر کارهای وحشتناک میکنن خدایا آگاهشون کن نورتو بتابون درون قلب هاشون خدایا آرامش ببخش به همه انسان ها خدایا سلامتی ببخش به همه انسان ها با هر عقیده ای هر رنگی خدایا برای هر ذره ای که به دستور تو دراین دنیا هماهنگ کار میکنه تا بزرگترین چیزی که خلق کردی همه رو شکرت برای ثروتی که به انسان ها میبخشی تا محتاج هیچ چیزی نباشن شکرت خدایا کمک کن تا جانوران و گیاهان اقیانوس ها طبیعت انسان های عادی از شر انسان های بد طینت نجات پیدا کنن خدایا این مرز ها که باعث این همه مصیبت شده در نگاه هر انسانی که انسانیت رو بدونه وجود نداره خدایا انسانیت ببخش به همه
خدایا همه بیماران رو شفا بده هر بیماری سختی که درمانش پیدا نشده کمکمون کن درمانش رو بهمون ببخش تا کسی از سرطان ایدز و انواع فلج ها نابینایی و ناشنوایی رنج نبره خدایا عمر انسان کوتاهه کمک کن تا انسان ها کنار عزیزانشون در خوشی در خنده در سلامت در رفاه و ارامش خاطرات بسازن تا در هنگام پیری نگن کاش زندگی میکردم
خدایا شکرت برای هدیه زیبایی که بهم بخشیدی خدایا شکرت برای هر نفسش هر ذره ذره وجودش برای سلامتی و رفاهش خدایا شکرت برای خانوادها برای همه انسان ها
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا من از خودم از تو از کائنات عذر میخوام برای تمام اشتباهاتم در جسم ها در بعد ها در زمان و مکان های مختلفی که کردم در حق خودم و یا دیگری این انرژی رو پاک کن از دنیا خدایا من خودم رو میبخشم توام مارو ببخش تمام انسان ها رو ببخش خدایا من ازت متشکرم برای حس زندگی برای هر نفس برای بودن برای صدای پرنده ها برای گل ها برای نسیمی که از کنار برگ درختان به صورتمون میخوره انگار که تو به روی ما بوسه میزنی برای هر کودکی که متولد میشه برای انسان های نیک برای تو خدایا شکرت
خدایا شکرت 🌹

بالا