شکرگزاری شب پانزدهم

Choi mary

مدیر
سلام شبتون شیک
Screenshot_۲۰۲۳۰۸۱۳-۱۰۰۴۰۸_Instagram.jpg

ملیحه

مدیر
خدای من

متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایاشکرت ک سالمم خدایاشکرت ک خانوادم و عشقم سالمن خدایاشکرت ک خوشبختم خدایاشکرت ک نگهش داشتی کنارم خدایا شکرت ک باهوشم خدایاشکرت بابت زیبایی هام خدایاشکرت ک دارمت❤

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر بخاطر تمام نعماتی که به ما عطا کردی و می کنی
خدایا شکر بخاطر سلامتی که به من و خانواده‌ام عطا کردی و می کنی
خدایا شکر که حال دلم عالیه
خدایا شکر بخاطر خانواده‌ام
خدایا شکر بخاطر آرامشم
خدایا شکر بخاطر آسایشم
خدایا شکر که بهت ایمان دارم
خدایا شکر که بهت امید دارم
خدایا شکر که تو رو دارم
خدایا شکر بخاطر همه چیز
خدایا شکر بخاطر امروز
خدایا شکر بخاطر باران امروز
خدایا شکر بخاطر نعمت آب
خدایا شکرت برای نعمت آب لوله کشی منازل
خدایا شکر بخاطر شکر بخاطر آب تصفیه شده منازل
خدایا شکر بخاطر طبیعت زیبای سرزمینمون
خدایا شکر بخاطر ماهی هایم
خدایا شکر بخاطر گلهایم
خدایا شکر بخاطر مصلحتت
خدایا شکر که پشت و پناهمون هستی
خدایا شکر بخاطر روزی حلال پررونق و پربرکتی که به ما عطا می کنی
خدایا شکر بخاطر پس اندازمون
خدایا شکر بخاطر خانه روشن ،بزرگ و راحتمون
خدایا شکر بخاطر ماشینمون
خدایا شکر بخاطر اینکه توی امتحان قبول شدم
خدایا شکر که راه رسیدن به آرزو هایم رو هموار می کنی
خدایا شکر بخاطر اینکه دعاهایم رو میشنوی و اجابت می کنی
خدایا شکر قدرت اراده ام زیاد هست
خدایا شکر که کمک می کنی به خواسته هایم برسم
خدایا شکر اجازه شکرگزاری رو به ما می‌دهی
خدایا شکر اجازه بندگی رو به ما می‌دهی
خدایا شکر بخاطر داشتن نعمت والدین
خدایا شکر بخاطر شوهر باوفا،با درک و مهربانم
خدایا شکر بخاطر خواهرهایم
خدایا شکر دوستم داری و دوستت دارم
خدایا شکر هوایمون رو داری

خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا ممنونم ازت که هستی که در تمام قلب ها حضور داری خدایا شکرت برای وجود نازنینت برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق جهان هستی از ریز ترین تا بزرگترین مخلوقاتت چه ما آگاه باشیم چ آگاه نباشیم
خدایا شکرت برای خلق طبیعت زیبا خلق کره زمین فضا آسمان و کهکشان ها خدایا شکرت برای بارون زیبا برای برف برای وزش باد ها خدایا شکرت برای تمام جامدات تمام نباتات تمام حیوانات جانوران انسان ها حتی شیاطین و فرشتگان خدایا هرچی تو افریدی چ زشت چ زیبا همه رو شکر خدایا شکرت برای آب برای خاک برای اکسیژن برای آتش خدایا شکرت برای اقیانوس ها برای صحرا ها برای گل ها جنگل ها خدایا شکرت
خدایا شکرت که هیچ مخلوقی رو تنها نمیزاری در تمام دوران رشد کنارش هستی خدایا شکرت برای تمام انسان ها چ خوب چ بد با هر عقیده با هر رنگ پوست با هر جنسیت با هر مذهب با هر ملیتی خدایا وقتی تو هروز نور خورشیدت رو نعماتت رو به همه انسان ها یکسان پراکنده میکنی من ما کی باشیم که کسیو قضاوت کنیم خدایا گناهان همه انسان هارو از اولین انسان تا اخرین ببخش خدایا هر موجودی گناهی کرد اگاه نبود اشتباهی کرد همه و همه روح الهی تو درونمونه شاید جسمامون فرق کنه ولی ما همه یک روحیم خدایا نور الهیتو به درون تاریکی قلب هامون بتابون خدایا گناهان هر جنبنده ای رو هر روحی رو ببخش حتی شیطان رو هم ببخش چون اونم قیامت به بخشش تو امید داره خدایا کمکمون کن تا اگاهتر بشیم تا همو عذاب ندیم با زبون با رفتار با حرکتامون خدایا کاری کن آگاهتر بشیم انسانیت بیشتر رواج پیدا کنه تمام مرز های زمینی تمام تعصباتی که باعث شده انسان ها باهم دشمن بشن رو با اخلاقیات درست بردار خدایا بداد همه انسان ها برس که از بلاهای طبیعی و انسانی در امان بمونن از جنگ فساد گرونی از فقر و جهل بدور باشن خدایا ازت ممنونم برای خانوادها برای عزیزانمون برای کودکان و سالمندانمون برای اینکه هنوز به درست شدن انسان ایمان داری
خدایا شکرت برای کردار نیک پندار نیک و گفتار نیک خدایا شکرت برای انسانیت برای اگاهی رپز افزون
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری ها ی سخت که باعث میشه کشف بشه و انسان های زیادی نجات پیدا کنن خدایا شکرت برای شفای همه بیماران و کشف درمان نقص های بدنی
خدایا شکرت برای عشقی که بهم بخشیدی برای هر نفس کشیدنش برای ذره ذره وجودش سلامتیش و ارامشش و ثروت و رفاهی که بهش میبخشی اا محتاج کسی نشه
خدایا شکرت برای سلامتی جسمانی تمااااام مردم کره زمین هر موجودی که ذره ذره وجودش با هماهنگی تو درست داره کار میکنهخ
خدایا شکرت برای ارامش تمام مردم کره زمین که نور الهیت بر تاریکی قلبشون میتابه و شیطان درونمون در مقابل نور تو تسلیم میشه و همه سربلندو بی گناه بی سمت تو روانه میشیم و زیر سایه عشقت باهم زندگی میکنیم خدایا شکرت برای ثروت و رفاهی که به تمام مردم جهان میبخشی و نمیزاری هیچ احدی محتاج کسی بشه و فقر بکشه خدایا کمکمون کن
خدایا هیچ کس رو با عزیزش امتحان نکن من رو هم همینطور خدایا مارو ببخش
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا از خودم عذر میخوام از تو عذر میخوام برای تمام اشتباهاتم
خدایا خودمو میبخشم توام مارو بیخش
خدایا از خودم متشکرم از تو از تمام کائنات برای تجربه ی زندگی ممنونم

بالا