شکرگزاری شب هشتم

Choi mary

مدیر
Screenshot_۲۰۲۳۰۸۱۳-۱۰۵۱۴۹_Instagram.jpg

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر بخاطر تمام نعماتی که به ما عطا کردی و می
خدایا شکر بخاطر سلامتی که به من و خانواده‌ام عطا کردی و می کنی
خدایا شکر که حال دلم عالیه
خدایا شکر که دارمت
خدایا شکر بخاطر آرامشم
خدایا شکر بخاطر آسایشم
خدایا شکر که بهت امید دارم
خدایا شکر که بهت ایمان دارم
خدایا شکر بخاطر مصلحتت
خدایا شکر بخاطر روزی حلال پررونق و پربرکتی که به ما عطا می کنی
خدایا شکر بخاطر خونه ی بزرگ و پر نورمون
خدایا شکر بخاطر ماشینمون
خدایا شکر بخاطر پس اندازمون
خدایا شکر که پشت و پناهمون هستی
خدایا شکر بخاطر چهره‌ی زیبایم
خدایا شک که امروز زلزله آسیب نرساند
خدایا شکر دارم به آرزوهام میرسم
خدایا شکر دعایم رو میشنوی و اجابت می کنی
خدایا شکر بخاطر عقل سلیمی که دارم
خدایا شکر بخاطر سلامتی جسمی که دارم
خدایا شکر بخاطر نعمت والدین
خدایا شکر بخاطر خواهر هایم
خدایا شکر بخاطر شوهر بادرک، با وفا،و با محبتم
خدایا شکر که اجازه بندگی رو به من میدهی
خدایا شکر کمکم می کنی به تمام خواسته هایم برسم
خدایا شکر بخاطر خنده ای تک تک عزیزانم
خدایا شکر بخاطر دوستانم
خدایا شکر بخاطر ماهی هایم
خدایا شکر بخاطر گلهایم
خدایا شکر بخاطر نعمت آب
خدایا شکر بخاطر طبیعت
خدایا شکر بخاطر نعمت باران
خدایا شکر با زندگی روی خوشش رو به ما نشان داده
خدایا شکر هوایمون رو داری
خدایا شکر دوستم داری و دوستت دارم

خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضور زیبات برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای خلق طبیعت زیبا فضا کهکشان ها
خدایا شکرت برای آسمان و زمین باران و برف و آب و آتش و خاک و هوا
خدایا شکرت برای حیوانات و جانوران هرانچه در اسمان و زمین و درون آب زندگی میکنن
خدایا شکرت برای گیاهان گل ها درختان برای هر بذری که باعث تغذیه ما میشه باعث میوه های زیبا و شیرین میشه
خدایا شکرت برای انسان ها از اول تا اخر چ خوب چ بد با هر دین با هر عقیده با هر رنگ و جنسیتی
خدایا شکرت برای فرشتگان و تمام موجودات ماورایی که ما ازش اطلاع نداریم و اگاه نیستیم و حتی شکرت برای شیاطین و کلا هر چیزی که از ریزترین با بزرگترین که خلق کردی خوب و بدش فرق نداره مهم اینه تو خواستی که اون باشه
خدایا اگر حضور روح من در هر زمان در هر جسم در هر بعد و مکانی باعث آزار و اذیت به هر نوعی شدم عذر میخوام اگر بخودم آسیب زدم که در جسم دیگری با مشکلات دیگه خودمو درک نکردم ازت عذر میخوام این انرژی منفی رو این نا اگاهی رو پاک کن ببخش همه ی کسایی که عاشقانه و پاک زندگی نکردن که همشون خود منم و نا اگاه میخوام انسان و یا حیوانات یا گیاهان در این عمر رویا گونه ای که دارن شاد سالم و بدون ترس و صفات بد کنار همدیگه فقط زنده باشن و زندگی کنن زیر سایه عشق تو که در وجود هممون نهفتست
خدایا شکرت برای تمام دوران گذر عمر از لحظه تشکیل سلول جنین تا اخرین سلولی که از جسم جذب خاک میشه خدایا مارو از بار گناهانمون خلاص کن شیطان رو ببخش تا این دشمنیش رو با انسان خاتمه بده و همه کنار هم بدون آسیب بهم بدون جنگ بدون ظلم و ستم و فساد و آزار کودکان و انسان ها و حیوانات و طبیعت بتونیم ساده فقط زندگی کنیم خدایا شکرت برای هر پندار نیکی برای هر کردار نیکی و برای هر گفتار نیکی خدایا شکرت برای حس زنده بودن برای آگاهی برای انسانیت خدایا سراسر جهان رو پر کن از نور خودت در تمام جسم ها خودت رو پر نور جلوه بده تا تمام موجودات بفهمن کی هستند و برای چی دنیا اومدن شعور و روح های هر شکلی رو به آگاهی اعلا برسون تا همه تورو ببینیم درون خودمون درون همدیگه درون هر جنبنده ای درون اقیانوس صحرا خورشید هر قطره بارون در نسیمی که هروز میوزه در روح طبیعت و انسان و هر جنبنده ای
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی برای هر نفس کشیدنش برای سلامتی جسمانیش برای ارامشمون برای رفاه و ثروتی که بهمون میبخشی خدایا خودخواهی نمیخوام باشه خودت خوب میدونی من خودمو از بقیه انسان ها جدا نمیدونم حداقل سعیمو دارم میکنم ولی عشق و ارامش و سلامتی و رفاه اولیه تنها چیزایی هستند که باعث میشن ذهنم درگیر چیزی غیر تو نباشه ازت نمیخوام فقط بمن بدی ازت میخوام هیچ کسی رو با عزیزش امتحان نکنی منم همینطور خدایا ازت میخوام بابت تمام جسم ها تمام اتم ها تمام اعضای بدن هر شکلی که انقدر منظم کار میکنن ازت تشکر کنم و ازت بخوام درمان تمام بیماری های سخت رو بهمون ببخشی تا هیچ جانی تو تمام زندگی کوتاهش دردو رنج و غم و فقر و تنهایی رو نکشه خدایا تمام انسان های معلول اونایی که نابینا ناشنوا و یا اعضای بدنشون طبیعی کار نمیکنه و درد رنج میکشن خدایا کمکشون کن درمانشو بهمون ببخش
جهان رو امن کن تا انسان بفهمه نباید آزارش حتی به مورچه ای برسه چ برسه مادر طبیعت که انقدر در حقش این بشر ظلم کرده خدایا اگاهم کن تا تمام بیماری ها تمام اتفاقات طبیعی و انسانی جنگ ها نسل کشی ها تعصب های جاهلانه از بین بره
خدایا ازت ممنونم برای ارامش روز افزونمون برای شناخت هرچه بیشتر خودمون
خدایا ممنونم برای اینکه هیچ انسانی رو ظالم نمیافرینی با خصلت بد بدنیا نمیاریش خدایا منو از خصلت های بد در هر جسمی نجات بده نجاتم بده خدایا اگاهم کن شکرت

بالا