شکرگزاری شب هجدهم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای حضور زیبا و دلگرم کنندت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای خلق نباتات جامدات حیوانات انسان ها فرشتگان و شیاطین و هر موجودی که تنها تو ازش آگاهی
خدایا شکرت برای آسمان و زمین برای کهکشان ها و برای اقیانوس ها برای صحرا ها برای گل ها برای باراو و بادو برف برای آب وخاک اکسیژن و آتش
خدایا شکرت برای آگاهی برای انسانیت برای خصلت های نیک الهی
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماران سخت و شفای همه بیماران
خدایا شکرت برای اینکه تمام مردم کره زمین رو از جنگ و ظلم و اتفاقات طبیعی و انسانی در امان نگه میداری
خدایا بداد مردم عادی بری خدایا نزار مردم عادی زیر باری که طبقه های بالا و خودخواه و ظالم و متعصب له بشن خدایا کمکشون کن تا با هر دیدگاهی با هر دینی با هر جنسیتی با هر رنگی ظلم نبینن
خدایا کمکمون کن برای آگاهی برای انسانیت
خدایا شکرت برای خانوادهامون برای انسان ها چ خوب چ بد
خدایا همه رو ببخش همه موجوداتتو از اول خلقت تا روز قیامت ببخش حتی شیطان رو ببخش چون به بخشش تو امید داره
خدایا انسان ها هر گناهی که میکنن از تاریکی و منیت قلبشونه به قلب هاشون نور الهی بتاب تا بهم رحم کنن تا تورو در وجودشون ببینن به طبیعت رحم کنن به انسان های بیگناه به حیوانات رحم کنن
خدایا ظلم همه دنیارو برداشته کمکمون کن
خدایا شکرت برای سالمندان و کودکان
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی هر نفس کشیدنش هر ذره ذره وجودش آرامشش و رفاهش خدایا واقعا بی نهایت ممنونم ازت
خدایا شکرت برای سلامتی جسمانی هر موجودی هر انسانی
خدایا شکرت برای ارامش کره زمین برای ارامش انسان ها
خدایا شکرت برای رفاه و ثروتی که به همه میبخش تا محتاج هیچ کسی نباشن
خدایا هیچ کسو با عزیزانش امتحان نکن منم همینطور
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا من از خودم از تو عذر میخوام‌
خدایا من خودمو میبخشم توام منو ببهش
خدایا من از خودم متشکرم از تو متشکرم برای این زندگی برای این لحظه برای هر نفس خدایا بی نهایت متشکرم ازت
خدایا شکرت 🌹

بالا