شکرگزاری شب نهم

Choi mary

مدیر
سلام شبتون خدایی
Screenshot_۲۰۲۳۰۸۱۳-۱۰۴۶۵۷_Instagram.jpg

ملیحه

مدیر
خدای من

متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم

💖

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر بخاطر تمام نعماتی که به ما عطا کردی و می کنی
خدایا شکر بخاطر سلامتی که به من و خانواده‌ام عطا کردی و می کنی
خدایا شکر که حال دلم عالیه
خدایا شکر بخاطر خانواده‌ام
خدایا شکر بخاطر آرامشم
خدایا شکر بخاطر آسایشم
خدایا شکر که بهت ایمان دارم
خدایا شکر که بهت امید دارم
خدایا شکر که دارمت
خدایا شکر امروز هم روز خوبی بود
خدایا شکر که امروز هم چیز جدیدی یاد گرفتم
خدایا شکر پشت و پناهمون هستی
خدایا شکر بخاطر مصلحتت
خدایا شکر بخاطر والدینم
خدایا شکر بخاطر خواهرهایم
خدایا شکر بخاطر شوهرم
خدایا شکر بخاطر حافظه خوبم
خدایا شکر بخاطر عقل سلیمی که به ما عطا کردی و می کنی
خدایا شکر بخاطر ماهی هایم
خدایا شکر بخاطر گلهایم
خدایا شکر بخاطر روزی حلال پررونق و پربرکتی که به ما عطا می کنی
خدایا شکر بخاطر پس اندازمون
خدایا شکر بخاطر نعمت آب
خدایا شکر بخاطر باران
خدایا شکر بخاطر طبیعت سرسبز سرزمینمون
خدایا شکر بخاطر خونه روشن،راحت و بزرگمون
خدایا شکر بخاطر ماشینمون
خدایا شکر بخاطر شوهر مهربان ،بادرک ،باوفا و با شخصیتم
خدایا شکر بخاطر زیبایی چهره ام
خدایا شکر که بهم باطن زیبا عطا می کنی
خدایا شکر که اجازه شکرگزاری بهم می دهی
خدایا شکر که اجازه بندگی رو به من عطا می کنی
خدایا شکر که اجازه می دهی عبادتت کنم
خدایا شکر که من رو به راه درست هدایت می کنی
خدایا شکر که از من ناامید نشدی و من رو به حال خودن نگذاشتی
خدایا شکر دعاهایم رو می شنوی و اجابت می کنی
خدایا شکر که کمک می کنی به تمام خواسته هایم برسم
خدایا شکر که راه رسیدن به خواسته هایم رو هموار می کنی
خدایا شکر بخاطر تمام خنده های خانواده ام و خودم
خدایا شکر بخاطر خواب آسوده ای که من و خانواده ام داریم
خدایا شکر در خانواده ی درستی متولد شدم
خدایا شکر بخاطر تک تک سلول های بدنم
خدایا شکر بخاطر هر چیزی که حتی به ذهنم نمی رسد بخاطرش شکرت رو بگویم
خدایا شکر بخاطر قدرت اراده ام
خدایا شکر بخاطر هوش زیادم
خدایا شکر هوایمون رو داری
خدایا شکر دوستم داری و دوستت دارم

خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الاهی شکر
خدایا شکرت
خدایا سپاسگذارم برای همه چی هرنعمتی که دادی
الاهی سپاسگذارم
خدایا شکرم شکر به درگاهت

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت که حواست به تک تک بندهات هست
خدایا شکرت برای خلق جهان هستی خلق آسمان و زمین و تمام کهکشان ها و دنیاهایی که ازش بی خبریم
خدایا الان میفهمم چرا به زمین میگن زندان و مشخصه زندان بانش کیه نمیدونم چه نافرمانی ازت کردم یادم نیست که در زندگی های قبلیم چکار کردم تنها چیزی که میدونم اینه عشقت رو از وقتی پا به این جهان میزارم گم میکنم سرگردان دنباله توام و اخر تورو در خودم پیدا میکنم در تمام جهان هستی در طبیعت در قلب تمام انسان ها چ خوب چ بد میدونم که تو همجا هستی منتها من در جسم های مختلف و این جسمم مشغول گناه های فراوانم و با گناهم باعث تاریکی در قلبم شدم ظلم میکنم به خودم خودمو میکشم خودمو اسیر میکنم به خودم کینه و حسودی و نگاه بد دارم کارهای ترسناکی میتونم کنم در جسم های مختلف به حیوانات آسیب بزنم دل کسی رو بشکونم هزاران هزار گناه خدایا این انرژیو پاک کن بزار در عمر کوتاهمون با خوبی و خوشی در سایه عشقت زندگی کنیم مارو از ظلم و ستم و گناه نجات بده هممون رو از اول تا اخر ببخش حتی شیطان رو هم ببخش خدایا تا هیچ دشمنی نباشه تا هیچ مرزی نباشه هیچ تعصب بی جایی نباشه
خدایا کمک تمام انسان ها کن در جای جای دنیا که جنگ و ظلم و ستم نبینن به بچها به سالمندان به جوونا کمک کن که بخاطر عقایدشون رنگ تنشون جنسیتشون دینشون مورد ظلم قرار نگیرند خدایا به همه ذهن ها آگاهی بده انسانیت بده تا بفهمن که اگر در حق کسی ظلم و بدی کنن در اصل در حق خودشون ظلم کردن همه ما یک روح الهی هستیم در میلیاردها شکل و جسم بارها و بارها دنیا میایم و از دنیا میریم باز در شکلی دیگه دنیا میایم و از دنیا میریم گاهی مثل یک گل می روییم گاهی مثل یک قطره باران به روی زمین خشک میباریم و راهمونو ادامه میدیم گاهی مثل خاک میوها و گل ها و انسان و میلیاردها موجود دیگه رو با خودمون پرورش میدیم گاهی مثل مورچه ای دنباله یک دانه میگردیم و گاهی مثل یک انسان بدنیا میایم و از دنیا میریم پولدار یا فقیر سیاه یا سفید در هر کشوری با هر جنسیت و عقیده ای دنیا میایم و از دنیا خواهیم رفت و تا یاد نگیریم انسانیت رو و خصلت های الهی رو در خودمون رشد بدیم قبل از خودمون فکر همه باشیم مهربان باشیم و دلسوز بخشنده باشیمو صبور این روند تکرار خواهد شد در کره های بی شماری که حیات در انها جریان داره در بعد های مختلف خدایا این توایی که در چیزی که خلق کردی زندگی میکنی و در چشمان ما بدنباله خودت میگردی این توایی که سراسر جهان هستی رو فراگرفته خدایا شکرت برای هر چیز کوچک و بزرگی که خلق کردی برای هر موجود اگاهی
خدایا شکرت که مارو از تمام بلاهای طبیعی و انسانی در امان نگه میداری خدایا شکرت برای درمان و شفای بیماری های سخت و آسون خدایا نزار مردم دردو رنج بکشن
خدایا هیچ کس رو با عزیزانش امتحان نکن من رو هم همینطور خودت میدونی که تمام انرژی زندگیمو از همسرم و از عزیزانم میگیرم منو با همسرم با عزیزانم امتحان نکن خدایا بخاطر سلامتی همسرم بخاطر ارامشش بخاطر بند بند وجودش بخاطر ثروتی و رفاهی که بهش میبخشی ازت بی نهایت ممنونم
خدایا شکرت برای سلامتی برای تندرستی برای سالم بودن خدایا درمان تمام بیماری هایی که باعث نقص در انسان میشه بهمون ببخش یا رب
خدایا شکرت برای ارامشمون برای بودنت
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون عطا کردی و مارو محتاج هیچ بنی بشری نمیکنی
خدایا گناهان همه مارو ببخش و مارو در اغوش بگیر پاک و بی گناه درست مثل وقتی که از اغوشت جدا شدیم
خدایا بخاطر هر کردار نیکی پندار نیک و گفتار نیک بخاطر هر انسانیتی بی نهایت ازت سپاسگذارم
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا از تو و از خودم عذر میخوام برای تمام گناهانم
خدایا من خودمو میبخشم و همه رو میبخشم فقط برای ارامشم و حفظ زندگی و سلامتیم از بعضی شخصیت های سمی دور میشم که نه اونا به من نه من به اونا آسیب نرسونیم بهم
خدایا متشکرم ازت برای زندگی از جسمم ممنونم از عزیزان از پدر مادرم از جسمم از نور هایی که در اطرافم پراکنده اند متشکرم که باعث اگاهی من شدن باعث ارامش و پختگی من شدن خدایا شکرت شکرت شکرت

بالا