شکرگزاری شب ششم

Choi mary

مدیر
سلام شبتون شیرین
1709321679462.png

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر بخاطر تمام نعماتی که به ما عطا کردی و می کنی
خدایا شکر که حال دلم عالیه
خدایا شکر بخاطر سلامتی که به من و خانواده‌ام عطا کردی و می‌کنی
خدایا شکر بخاطر آسایشم
خدایا شکر بخاطر آرامشم
خدایا شکر که بهت امید دارم
خدایا شکر که بهت ایمان دارم
خدایا شکر بخاطر همه چیز
خدایا شکر که دارمت
خدایا شکر بخاطر ماشینمون
خدایا شکر بخاطر خانه بزرگ ،نورگیر،روشن، راحت و زیبایمون
خدایا شکر بخاطر ماهی هایم
خدایا شکر که دارم به آرزوهایم میرسم
خدایا شکر که داری کمک می کنه به خواسته هایم برسم
خدایا شکر دعاهایم رو می‌شنوی و اجابت می کنی
خدایا شکر بخاطر خنده‌های خانواده‌ام و خودم
خدایا شکر که داری کمک می کنی به سلامتی کامل برسیم
خدایا شکر اجازه شکرکردنت رو به ما عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر روزی حلال پررونق و پربرکتی که به ما عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر پس اندازمون
خدایا شکر بخاطر حساب بانکیم
خدایا شکر بخاطر طلاهایم
خدایا شکر بخاطر زیبایی چهره ام
خدایا شکر بخاطر زیبایی قلبم
خدایا شکر بخاطر حافظه خوبم
خدایا شکر بخاطر عقل سلیمی که به عطا کردی
خدایا شکر بخاطر پدرو مادرم
خدایا شکر بخاطر شوهر مهربان ،بادرک و با وفایم
خدایا شکر بخاطر خواهر هایم
خدایا شکر امروز مادرشوهرم خونه ما اومد
خدایا شکر بخاطر خریدهای امروزم
خدایا شکر بخاطر پیاده روی
خدایا شکر دلایل زیادی برای شکرگزاری دارم
خدایا شکر که پشت و پناهمون هستی
خدایا شکر بخاطر آب لوله کشی منازل
خدایا شکر بخاطر آب شیرین و تصفیه شده
خدایا شکر بخاطر مصلحتت
خدایا شکر بخاطر تک تک سلول های بدنم
خدایا شکر بخاطر گلهای زیبا و باطراوتم
خدایا شکر بخاطر بارش باران و برف
خدایا شکر که دارم یاد میگیرم بهتر باشم
خدایا شکر بخاطر کلاس های مختلف که میرم
خدایا شکر بخاطر هنرهای مختلف که دارم یاد میگیرم
خدایا شکر بخاطر گوشهای شنوایم
خدایا شکر بخاطر تمرکز زیادم
خدایا شکر بخاطر قدرت کنترلم
خدایا شکر بخاطر قدرت ارادم
خدایا شکر که کمک می کنی تسلط پیدا کنم
خدایا شکر بخاطر امروز
خدایا شکر یه روز دیگه زنده ام
خدایا شکر که اجازه عبادت کردنت رو بهم میدهی
خدایا شکر بخاطر آفتابی که تا وسط خونه ام میاد
خدایا شکر امروز هم روز خوبی بود
خدایا شکر به پس اندازم برکت می دهی
خدایا شکر بخاطر چشمهای بینا و پرنورم
خدایا شکر به در امد شوهرم برکت می دهی
خدایا شکر که رژیمم رو امروز هم رعایت کردم
خدایا شکر بخاطر وزن کردنام
خدایا شکر دوستت دارم و دوستم داری
خدایا شکر هوامون رو داری

خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات
خدایا شکرت برای باد و بارون و برف
خدایا شکرت برای جامدات و نباتات گیاهان جانوران حیوانات و جن و انسان و فرشتگان و شیاطین
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت و لاعلاج
خدایا شکرت برای انسانیت برای اگاهی برای نیکی در رفتار و افکار و گفتار
خدایا شکرت برای ارامش تمااااام مخلوقات جهانت
خدایا شکرت برای ثروتی که به تمام مخلوقات جهانت میدی نیرویی بهشون میدی تا بتونن نیاز هاشون رو رفع کنن
خدایا شکرت برای هماهنگی تک به تک و جز به جز اتم ها و طبیعت و بدن و جسم مخلوقاتت
خدایا گناهان تمام مخلوقاتت رو از روز پیدایش جهان تا قیامت ببخش حتی شیطان رو هم ببخش چون هممون به بخششت امید داریم و جز تو کسیو نداریم
خدایا تو این عمر کوتاه مخلوقاتت کمک کن تا به دپر از هرگونه ظلم ستم و فقر و فساد و گرونی جنگ بیماری تعصب و منفعت طلبی و هرگونه ضرری که به انسان های عادی میزنن و زندگی رو بکام مخلوقاتت چ انسان چ حیوانات و گیاهان طبیعت تلخ میکنن نجات بده خدایا کمک کن تا در تمام کره زمین فارغ از هرگونه تفاوت دین و رنگ و جنسیت بدور از تعصب بشه از عمر در کنار عزیزان طبیعت و حیوانات لذت برد
خدایا شکرت برای نعمتی که بهم دادی بخاطر هدیه قشنگت برای هر نفس کشیدنش برای سلامتیش و رفاه و ثروت و ارامشی که بهش عطا مبکنی برای بند بند وجودش برای حضورش تو زندگیم خدایا ازت سپاسگذارم
خدایا بخاطر سلامتیمون شکرت
برای ارامشمون شکرت
برای رفاه و ثروتی که بهمون دادی شکرت
خودمو دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم
از خودم سپاسگذارم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا ببخشید یه چند وقتیه یادم میره بیام باهات حرف بزنم و شکرگزار باشم یکم کارای عید میکنم حقیقتش تنبلیم میاد یا گاهی یادم میره برا همین کپی پیست میکنم شکر گزاری های قبلیمو برا همین علاوه بر کپی گفتم یه شکرگزاری تهه دلیم کنم ازت واقعا ازت ممنونم ممکنه یادم بره نمیدونم تنبلیم بیاد ولی بیشتر وقتا وقتی میشینم سر صحبت باهات و شکرگزاری واقعا لذت میبرم و هر بار اسم میبرم تک به تک نعمت هات میان جلو چشمم جهانی خلق کردی که تهه نداره فضا تمام سیارات زمین ماه اتم ها آب خاک اتش اکسیژن جامدات نباتات کوه های اتشفشان سنگ گل ها ابزیان جانوران و حیوانات جن انسان فرشته شیطان اعضای بدن تمام طبیعت تماااااام جز به جز ریز به ریز اگر کوچکترین چیزی از ریتمش دربیاد همههههه ی جهان به یکباره پودر میشه این نظم این هماهنگی اینکه تو با انرژی بی پایانت این طرح و نقاشی رو کشیدی و زندگی کردی چیزیو که خلق کردی رو مگه میشه شکر نکرد مگه میشه هربار با گفتنش تکراری بشه و ندیدش تو منبع انرژی کائناتی تو خود خود زندگی هستی تو خود‌کائناتی اون روز میگفت اگه کره زمین فقط یک ثانیه از حرکت وایسه این اتفاقات میوفته جهان نابود میشه یا کره ماه اگه فاصلش یه ذره نزدیکتر بود دریاها و اقیانوس ها هیچی مثل الان نمیبود یا خورشید اگه ذره ای دورتر یا نزدیکتر بود کلا حیات نابود میشد زحل و مشتری یه جورایی انگار وظیفه دارن از ما محافظت کنن در برابر شهاب سنگو هرچیزی که تو فضاست واقعا حیرت انگیزه این همه نظم مگه میشه تورو ندید تو حرکت سلولها اتم ها دی ان ای تماااام انسان ها تو این دومینوی حیات نقش اساسی دارن تمام جانوران و گیاهان با بال زدن یه پروانه اینور کره زمین میتونه در سمت دیگر کره زمین طوفانی بپا بشه همچی هر چیزی در بودن در حیات نقش داره و همه ما انرژیه اولیه و دواممون رو از تو میگیریم توایی که در هر چیزی نهفته ای توایی که در هر چیزی آشکاری ولی چشم ها متاسفانه کور شدن به منفعت به تعصب به بدی و سیاهی هیچکس به نیک زندگی کردن توجهی نمیکنه همه اونجان همو پاره کنن درنده شدن و به گرگ بودن و عذابایی که میدن افتخار میکنن اسمشو گذاشتن زرنگی کسیم که نمیخواد این کارارو کنه انگ عقب موندگی بهش میزنن کی میخوایم یاد بگیریم سرمون تو کار خودمون باشه دیگرانو عذاب ندیدم حیوانات رو گیاهان و کلا طبیعت و انسان ها حتی به‌خودمون هم ظلم میکنیم هیچکس در امان نیست از دستمون کی میخوایم اگاه بشیم انسانیت رو یاد بگیریم نمیخواد کامل باشیم ولی حداقل سعی کنیم از دیروزمون بهتر باشیم کاش خدایا دنیا جای بهتری بود بدون فساد فقر جنگ بدون تعصب بدون بیماری همه کره زمین یک دم فقط ارامش داشته باشه کسی با چیزی کاری نداشته باشه فقط باشه همین خنثی بی آزار
در کل خدایا هدف از زندگی یادگیریه تجربست تا یاد نگیریم تا به تکامل نرسیم بارها و بارها دنیا میایم بارها و بارها اون حیوونی که ازردیم رو اون انسان اون طبیعتی که آسیب زدیم رو زندگی میکنیم تا بفهمیم همش خودمون بودیم از اول تمام جامدات نباتات حیوانات جن و انسان فرشته و شیطان طبیعت اب و خاک اتش همش خودمونیم همش توایی و بعنوان قطره ای از حضورت تاااا کامل نشیم به اقیانوس تو به اصل اصل تو نمیرسیم از تو کنده شدیم و تا لایقت نباشیم دوباره بهت‌وصل نمیتونیم بشیم تا خود گمشدمون رو پیدا کنیم
عاشقتم ممنونم برای همه جهان با هر هدفی که خلق کردی با هر عشقی که زندگی کردی ازت ممنونم منبع انرژی کائنات
ازت ممنونم برای هم مسیری که بهم دادی بخاطر خانوادم اطرافیانم خوب و یا بد همه جزئی از زندگی منن اگه نبودن من الان من نبودم بهت به نظمت ایمان دارم خدایا قدرت لذت بردن قدر دونستن از هر نفس از عشقی که بهم‌هدیه دادی از بودنه عزیزانم رو بهم بده تا زندگی کوتاهم پر از خاطرات قشنگ بشه این رویا ترسناک نباشه
خدایا ببخش گناهان تماااااام مخلوقاتت رو حتی شیطان رو چون جز تو واقعا کسیو نداریم و همه به نیک بودنت به مهربانی و بخششت امید داریم تو تنها کامل مطلقی بدون هیچ کم و کاستی بدون هیچ بدی کمک کن تا همیچ کس تو بیماری نباشه نیروی خودت رو به ذهن های مخلوقاتت ببخش تا شفایی بشن برای بیماران درمانی پیدا کنن برای دردمندان تا کشفیاتی کنن که به درد همه بخوره که نیک باشه ضررش به هیچ کس و هیچ شی نرسه
خودمو دوست دارم و تماااام کائنات رو خوب و بد‌ دوست دارم
از خودم عذر میخوام از تو عذر میخوام اگر انرژی بدی به خودم و اطرافم دادم در تمام زمان ها و مکان ها و جسم ها
خودمو میبخشم چون اگه اشتباهاتم نبود رشد نمیکردم
و خودمو دوست دارم متشکرم از خودم برای بودن

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
خدایا بین این شکرگزاری های دلی
منم میگمممم شاکرتم بابت آرامشم بابت سلامتی و....
گشایش در دستان توست💚🍀

سلام مجدد بیبی بالام 🥰
چطوری شبت آروم😘

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
خدایا شکرت بابت همه چیز خدایا شکرت که همیشه باهام هستی چه در خوشی چه در ناخوشی خوب وبد زندگیمو به حکمتت خودت رقم میزنی وختم به خیر میکنی خدایا هزاران مرتبه شکرت به خاطر تمام داده ها ونداده هایت که داده ات نعمت است ونداده ات حکمت خدایا شکرت که خیلی مهربونی❤❤❤❤❤

بالا