شکرگزاری شب سی و ششم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت برای نگاهت به تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای خلق بادو‌باران و برف برای آب و اکسیژن و اتش و خاک شکرت
خدایا ازت سپاسگزارم و سجده شکر میکنم برای تمام مخلوقاتت برای نباتات برای گیاهان برای جانوران و حیوانات برای جن و انسان برای فرشتگان و شیاطین و هر موجودی که ما اگاهیم یا اگاه نیستیم بهش
خدایا شکرت برای سالمندان و کودکان و خانوادها و عزیزان
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت برای شفای همه بیماران
خدایا گناهان تمام مخلوقاتت رو ببخش ما جز تو کسیو نداریم از تو اومدیم و به سمت تو روانه ایم خدایا اگر اشتباه و گناهیی رخ داده از طرف هر گونه از مخلوقی از روی نا اگاهیی و گم کردن مسیرشه ما چیزی یادمون نیست اینکه از کجا اومدیم برا چی اومدیم کجا قراره بریم خدایا مارو آگاه کن به نور الهیت که در وجودمون میتابه خدایا خصلت های الهیت رو در تمام قلب های تاریک هر مخلوقی جای بده تا دنیا جای بهتری بشه تا مرز ها تعصب ها سیاست ها دین ها تفاوت ها رنگ ها جنسیت ها همه محو بشن در عمق عشقت و در اوج حقیقت محض وقتی تو به تمام بندهای گناهکار و بیگناهت هر روز نعماتت رو سرازیر میکنی مگه دین کسی رو میپرسی؟مگه جنسیت و رنگش برات فرقی داره ؟ نه تو خالقی تو کسی هستی که تماااام جهان خلقت رو افریدی چون تنها بودی این توایی که در جهان هستی چیزی رو که خلق میکنه رو تجربه میکنه در جسم ها و شکل ها و بعد های متفاوت جون همه ما ذره ای از اقیانوس تواییم پس ببخش مارو شیطانم ببخش چون از عشقت نتونست به کسی غیر تو سجده کنه ما انسان ها که این همه خطا کاریم رو میبخشی اون که بهترین فرشتت بوده پس ببخشش بزار این کینه و دشمنی و انرژی منفی بین مخلوقاتت از بین بره این جنگو کودک کشی و ظلم و ستم حق خوری و فساد و قتل از بین بره خدایا دیگه دنیا به تهش رسیده وقتشه جهانی نو آغاز بشه تا همه مخلوقاتت در ارامش محض عشق الهیت زندگی کنن بدون زجر بدون غم بدون فقر و فلاکت و گشنگیو تشنگی
خدایا ما نمیدونیم برای کدوم گناهمون وارد این زندان زیبا شدیم زندان دنیایی که هم بهشت رو داره هم جهنم رو ولی هرچی بود ببخش پاک کن این انرژی منفیو از سراسر جهان خلقت
خدایا شکرت برای هر نفس هر تولد هر نگاه هر خصلت نیک هر رفتار و گفتار و پندار نیک
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه کردی هر نفسش هر بند بند وجودش برای ارامشس برلی رفاهی که بهش میبخشی تا محتاج هیچ بنده ای نباشه تنها تو پشتمون باشی کافیه
خدایا شکرت برای سلامتی هر تن هر وجود از هر نوع از مخلوقاتت
خدایا شکرت برای ارامش الهی که در سراسر دنیا پخشع
خدایا شکرت برای ثروت و رفاه هر مخلوقی
خدایا شکرت برای اگاهی روز افزون برای انسانیت برای نیروی حضور در لحظه حال
خودمو دوست دارم چون عاشق تو و مخلوقاتتم
از خودم و مخلوقاتت عذر میخوام برای تمام اشتباهات و گناهانم
خودمو میبخشم چون همون گناها باعث پختگی من شد
و از خودم متشکرم برای این زندگی برای تجربه بدو خوب هستیم برای همه
آمین
خدایا شکرت 🌹

بالا