شکرگزاری شب سی ام

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای تمام زیبایی ها برای بودنت برای حضورت برای ارامشت که به قلبهامون انتقال میدی
به حرفات که تو سکوت فریاد میزنی به بودنت در اعماق خلقت در تمام جهان هستی در عمق اقیانوس در وسط صحرا در قله کوه ها در وجود پرندها در شاخو برگ درختان در زیبایی گلبرگ های گل در وجود هر انسان هرچقدر هم که قلبش تاریک باشه
خدایا شکرت که شفای هر بیماری هستی خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت و زجر اور خدایا ازت ممنونم که مارو میبخشی انقدر بخشنده ای که شیطان هم به بخشش و مهربانیت امیدوار میشه خدایا هیچ کسو نا امید نکن حتی اگه اون شیطان باشه هر وجودی که تو خلق کرده باشی هیچ وقت شرور و زشت و پست نبوده بخاطر گم کردن خودش به این روز افتاده خدایا تو ببخش تو جهان رو اروم کن در صلح در مهربانی در بخشش و فراوانی خدایا شکرت برای طبیعت برای آب خاک اتش و اکسیژن برای جامدات نباتات حیوانات جانوران و انسان ها حیوانات جن و انس و شیطان خلاصه هرچی که ما بهش اگاه نیستیم و فقط تو از حضورشون اگاهی خدایا شکرت برای فرشته های نگهبانمون
خدایا شکرت برای اسمان و زمین برای تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای خانوادها برای کودکان و سالمندان برای کائنات برای روح هایی که بارها دنیا میان تا اشتباهاتشون رو تکرار نکنن
خدایا ما همه از تو بوجود اومدیم به سمت توام روانه ایم مارو تو بوجود اوردی پس به حال خودمون رهامون نکن نزار تو زندان دنیا تو رنج و درد و فقر و جنگ و فساد باشیم نزار تو ظلم باشیم چون اعتقاداتمون چون جنسیتمون چون دینمون چون رنگ پوستمون یا قومیتمون متفاوته وقتی تو به تمامم مخلوقاتت یکسان نعمت میدی انسان چرا باید بزاری بجای تو تصمیم بگیره جون بگیره خدایا هر گناهیم مرتکب شده باشیم تاوانشو پس دادیم توکه برات کاری نداره یک آن نور الهیت رو تو تمام قلب ها روشن میکنی همه همدیگرو میشناسن خودشونو تورو میشناسن طبیعت رو جهان رو حیوانات و نباتات رو پس آگاهمون کن هروز اگاهی و انسانیت و خصلت های الهی بیشتری نصیبمون کن خدایا بداد انسان های عادی برس تمام انسان هارو از جهل از خرافات از نادانی و تعصب و منفعت طلبی نجات بده
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش ذرهذره وجودش ارامشش رفاهش بودنش که بزرگترین نعمته برای من
خدایا برای سلامتی جسم و تن تماااام مخلوقاتت برای این نظم زیبا در برابرت سجده میکنم و شکرگزارتم
خدایا برای ارامش روح و روان تمام مخلوقاتت در برابرت تعظیم میکنم و سپاسگزارتم
خدایا برای ثروت و رفاهی که به تمام مخلوقاتت میدی به احترامت می ایستم و ازت شکر گزاری میکنم
خدایا برای هر چیزی که اسم بردم هر شب اسم میبرم و یاد میکنم نماز شکر میخونم که بی نهایت سپاسگزارم خدایا خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خودمو میبخشم توام منو ببخش در هر جسم بعد زمان مکان مارو ببخش
خدایا از خودم منشکرم برای حس زنده بودن زندگی عشق خدایا شکرت
خدایا شکرت 🌹

بالا