شکرگزاری شب سیزدهم

Choi mary

مدیر
سلام دوستان شبتون بخیرو خوشی

Screenshot_۲۰۲۳۰۸۱۳-۱۰۴۴۴۴_Instagram.jpg

ملیحه

مدیر
خدا جون

متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم

💖

فندق

⭐کاربر فعال⭐
خدایا شکرت واسه این آرامش واسه نعمتات
شکرت برای اینکه میبینم حواست بهمون هست

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای بودنت خدایا ممنونم ازت برای اینکه حواست به ما هست خدایا شکرت که هستی
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی خدایا شکرت برای کوچکترین ذره ای که افریدی تا بزرگترین خلقتت خدایا شکرت برای طبیعت زیبات دریاها جنگل صحرا آسمان فضا و اقیانوس برای چهار عنصر اصلی آب و خاک آتش و اکسیژن
خدایا شکرت برای باران و برف برای وزش باد
خدایا شکرت برای تکامل برای آگاهی برای انسانیت و خصلت های الهی برای زنده بودن
خدایا شکرت برای نباتات باکتری ها برای جامدات برای جانوران برای حیوانات برای انسان برای فرشتگان و برای شیاطین خدایا هردچیزی که تو خلق کردی زیباست خدایا ببخش هر موجودی که ما ازش اگاهیم ویا اگاه نیستیم حدایا از اولین انسان تا اخرین انسان رو ببخش خدایا شیطان رو هم ببخش شاید اونم مارو ببخشه که حس بدی بهش دادیم
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری ها خدایا شکرت برای شفای همه بیماران خدایا ممنونم ازت برای اینکه علم پیشرفت کرده و درمان بیماری های سخت رو بهمون بخشیدی خدایا درمان نقص های جسمانی و روانی رو هم بهمون ببخش کاری کن در این عمر کوتاهمون زندگیمون پر از خیر برکت خوبی و سلامتی ارامش کنار عزیزانمون باشه پر از لحظه های خوش خدایا ازت ممنونم که حواست به بندهات هست
خدایا کمک کن تا تمام انسان های کره زمین و موجودات نباتات همه و همه از شر انسان های بد و شیطان صفت که رحم ندارن به همنوعشون به طبیعت به حیوانات رها بشن بخاطر رنگ پوست جنسیت دین و عقیدشون بهشون ظلم نشه و درگیر جنگ و فسادو فقر و گشنگی نباشن
خدایا شکرت برای تمام دوران رشد جانی از وقتی دانه ای درون خاکه جنینی درون رحم مادره تاا زمانی که به رشد میرسه و دوران شکوفایی و سرانجام سالمندی و مرگ و بعد مرک رو میگذرونه
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی که واقعا برام ارزشمنده هر نفسی که میکشه ازت سپاسگزارم برای سلامتی جسمانی و ارامش روحی روانیش برای ثروت و رفاهی که بهمون میبخشی شکرت خدایا به زندگی همه انسان های کره زمین ارامش ببخش نور الهیت رو به تاریکی قلب ها بتابون خدایا هیچ کسو با عزیزانش امتحان نکن منم همینطور خدایا من خودم رو دوست دارم چون عاشق توام من از خودم عذر میخوام از تو از کائنات برای تمام اشتباهاتم خدایا من خودمو میبخشم توام مارو ببخش خدایا من از خودم متشکرم از تو متشکرم برای زندگی برای حس زنده بودن خدایاممنونم ازت سپاسگذارم برای هر چیزی که بهمون بخشیدی آمین

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت
خدایاشکرت