شکرگزاری شب بیست و یکم

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
ممنونمممم

خدایا شکرت به خاطر حس خوب
خدایا شکرت به خاطر خانواده
خدایا شکرت به خاطر لذت های کوچيک
خدایا شکرت به خاطر همه چیز
دوست دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارمممم😍

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت
خدایا شکرت برای جهان هستی زمین و آسمان
خدایا شکرت برای طبیعت برای باد باران برف
خدایا شکرت برای تمامیه‌مخلوقاتت از جامدات تا نباتات جانوران
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های لاعلاج
خدایا شکرت برای اگاهی انسانیت
خدایا شکرت برای هدیه ای که بهم دادی و هر نفس کشیدنش و بند بند‌وجودش رفاهش و ارامشش
خدایا شکرت برای سلامتی و هماهنگی اعضای بدن تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای ارامش تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای ثروت و رفع تمامیه‌نیاز های اولیه
خدایا شکرت برای هر نفس عزیزانمون
خدایا شکرت برای شجاعت
خودمو دوست دارم
از خودم عذر مبخوام
خودمو میبخشم از خودم متشکرم
خدایا شکرت 🌹

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
شکرگزارباشیم 🤲🏻

واسه تموم آدما، شرایط و همه چیزهایی که هر روز جلوی چشمامونن و بودنشون عادی شده؛ شکر کنیم و مراقبشون باشیم. زندگی کوتاهه. یه وقت نیاد که بببینیم چه چیزهای باارزش و واجبی بودن توی زندگیمون که به وقتش ندیدیم...
🌹

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
ممنونمممم

خدایا شکرت به خاطر حس خوب
خدایا شکرت به خاطر خانواده
خدایا شکرت به خاطر لذت های کوچيک
خدایا شکرت به خاطر همه چیز
دوست دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارمممم😍
خواهش میکنم

خدایا شکرت 🌹

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا توایی انرژی بی پایانی که در تمام هستی گسترده شده
خدایا تنها تورا میپرستم و تنها از تو یاری میجویم
تنها در مقابل ذات عالی تو سجده میکنم و شکر گذار تمام نعمت هایی که در تمام جهان هستی بدون در نظر گرفتن تفاوت های دینی رنگ پوست جنسیت و قومیت به صورت یکسان پخش میکنی هستم
توایی معنای تمام جهان هستی این دنیا تنها رویاست رویایی که تو از تنهایی برای خود ساختی تا در جسم ها و شکل های مختلف آنچه را که خلق کردی زندگی کنی و در چشم های مختلف به دنبال خودت بگردی
این رویا رو با تمام مشکلاتش دوست دارم چون هدیه ای که بهم دادی به زندگیم رنگ و آرامش آورده و بابت این ازت بی نهایت سپاسگزارم برای بند بند‌وجودش برای هر نفسی که میکشه برای سلامتیش برای ارامشش و برای بودنش خدایا در مقابلت سجده شکر میکنم
خدایا شکر میکنم برای زندگی آرامی که دارم برای تن سالمی که داریم برای ثروتی که بهمون میبخشی تا بتونیم نیاز هامون رو برطرف کنیم
خدایا در طبیعت که نگاه میکنم هیچ چیز جز تو نمیبینم در دریا اسمان زمین در تمام نباتات جامدات گیاهان جنگل ها جانوران و حیوانات انسان و جن و فرشتگان و شیاطین همه در رویای تو ساخته شدیم و از توایم و به سمت تو روانه ایم پس ببخش تمام مخلوقاتت رو که راهشون رو خودشون روگم کردن بجای زنده بودن و زندگیکردن کنار عزیزانشون تنها فکرشون آسیب به همه و بدی کردنه که خود من هم ازین قاعده مستثنی نیستم و انکار نمیکنم ولی اشتباهات و خطاها هستند که باعث میشن انسان راه درست روبشناسه خودشو بشناسهتو سیاهی مطلقه که نور معنی میده بنابراین هیچ چیزی بی حکمت نیست
تنها از تو میخوام تا وقتی نفس دارمقدر هر احظه زندگی کنار عزیزانم رو کنار همسرم خانوادم تمام مردمی که کنارم هروز راه میرن درخت هایی که با نسیمی برگ هاشون برقص درمیاد بارونی که باعث میشه روح ادم سیراب بشه و زیرش بدون چتر راه بری واقعا انرژی بخشه امواج دریا و گرمای خورشید همچیز آیینه ی توست و سعادت این روبه تمامی مخلوقاتت عطا کن تا در صلح آرامش بدون تفرقه بدون تعصب بدون اهمیت دادن به عقیده رنگ جنسیت دین همدیگه فقطبرای انسانیت برای اگاهی زندگی کنیم لذت ببریم از هم از این فرصت زندگی بهشت رو در این دنیا زندگی کنیم تا هستیمبدون بیماری بدون فقر فساد بدون ظلم
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های لاعلاج
خدایا ازت سپاسگزارم
خودمو دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم
و از خودم متشکرم

بالا