شکرگزاری شب بیست و هفتم

Choi mary

مدیر
سلام دوستان خوبین شبتون نورانی

Screenshot_۲۰۲۲۰۳۰۸-۲۲۵۰۱۱_Chrome.jpg

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام
خدایا امروز چقدر دلم برای لنا تنگ شده سگ کوچولوی باوفام خیلی دلتنگشم کلی سگ دیدم ولی فقط مهر اون بدجور به دلم افتاده یعنی الان حالش خوبه؟😔
خدایا چقدر موجوداتی که خلق کردی هرکدوم یجور قشنگن از کوچیکترین ذره تا بزرگترینش خدایا برای همچی ازت سپاسگزارم
خدایا برای جامدات نباتات جانوران حیوانات سگا و گربه ها تمام موجوداتی که خلق کردی انسان ها و فرشتگان و شیاطین و هرچیزی که ازش اگاهیم یا اگاه نیستیم شکر میکنم چون تو چیز بد خلق نمیکنی هر چیزی که خلق کردی نور تورو درونش داره تاریکیم داره ولی نور توست که باعث قشنگیه هرچیزی میشه خدایا نورتو به قلب های تاریک ببخش تا ریشه ظلم و ستم و جنگ و فساد از رو زمین برداشته بشه وقتی توایی که به تمام مخلوقاتت خارج از نوع و جنس و رنگ و اعتقاداتش و جنسیتش مذهبش یکسان نعمت میدی یکسان نور خورشیدتو میتابونی به همه چرا این انسان بخودش اجازه میده بخاطر منفعت خودش به همه چیز ظلم کنه به طبیعت به حیوانات به گیاهان به انسان های عادی و بیگناه خدایا خودت بداده همه مردم کره زمین برس فارق از هر تفاوتی مراقبشون باش اونارو از تمام بلاهای طبیعی و انسانی محافظت کن زمین رو از انسان های ظالم جنگ خواه و متعصب و فاسد نجات بده گرسنگی رو از کره زمین بردار تا هیچ کودک آفریقایی بخاطر نبودن آب و غذا اذیت نشه خدایا دنیا پر از حضور توعه آدمای تاریک خیلی کمتر از آدم هایی هستند که نور تورو ساطع میکنن خدایا به مردم به تمااااام انسان ها آگاهی انسانیت بده اونارو از جهلو تعصب منفعت طلبانشون نجات بده تا بتونن حقیقتو ببینن که بدونن ظلمی که به مردم روا دارن در اصل به خودشون دارن میکنن خدایا آگاه کن تمام انسان هارو
خدایا ببخش تماااام موجوداتی که خلق کردی رو چه بد چه خوب خدایا ببخش از اول تا قیامت تمام مخلوقاتت رو حتی شیطان رو ببخش چون بهت امید داره به بخششت ما که نمیدونیم واقعیت چیه واقعیت فقط نزد توعه ما فقط مخلوقات نیمه اگاه تو هستیم پس کمکمون کن راه رو پیدا کنیم همه جاری بشیم به سمت تو با هر دین و با هر رنگ با هر جنسیت با هر عقیده همه مثل رودخونه های متفاوتی هستیم که به منبع اصلیمون که اقیانوس زیبای توعه روانه ایم خدایا کمکمون کن تا اسیر مرداب درونمون نشیم
خدایا متشکرم برای شفای همه بیماران اگه من روحم در هر زمان مکان بعدی در تماااام مراحل خلقت کاری کردم ضرری رسوندم به حضوری از کائناتت ازت عذر میخوام سهم بدی و تاریکی من رو در تمام ابعاد و جسم ها ببخش و بیامرز تا روح آدمی تو عمر کوتاهش بدون درد و رنج زندگی کنه کنار عزیزانش خدایا درمان بیماری های سخت روبهمون ببخش تا کسی از بیماری نمیره
خدایا هیچ کسو با سلامتیش با ارامشش با عزیزانش با نیاز های اولیش امتحان نکن همه تو رفاه و خوشی باشن همه باهم مهربون باشن و بخشنده همه به نفع همکار کنن و کنار هم باشن
خدایا شکرت برای سالمندان ‌ کودکان
خدایا شکرت برای عشقیکه بهم هدیهدادی هر نفس کشیدنش هر بند بند وجودش هر ارامش و رفاهش
خدایا کمکش کن به داد همه سرپرست های خانواده برس تا برای هر هزار تومن انقدر رنج نکشن شرمنده خانوادهاشون نباشن خدایا تمام بندهات جز تو پناهیی ندارند کمک کن تا دستشون به سمت غیر دراز نشه
خدایا شکرت برای سلامتی جسمانی هر مخلوقی
خدایا شکرت برای ارامش روحی روانی هر مخلوقی
خدایا شکرت برای رفاه و ثروتی که به تمام مخلوقاتت دادی
خدایا خودمو دوست دارم چون عاشق توام
از خودم از تو از تمام کائنات عذر میخوام
من خودمو میبخشم برای تمام اشتباهاتی که اگه نبود شاید پخته نمیشدم
من از همه کائنات متشکرم برای حس زنده بودن برای زندگی زیبایی تمام طبیعت برای بادو باران و برف برای آب وخاک و اتش و اکسیژن برای آسمان و زمین برای جنگلو اقیانوس و صحرا و کوه ها برای همه چیز آمین

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

بالا