شکرگزاری شب بیست و نهم

Choi mary

مدیر
سلام شبتون عالی

1698778757642.png

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدای مهربون و‌بی همتا سپاسگزارم بابت تمامی نعمتهایی که بهم بخشیدی برای تمام گره هایی که هر بار فقط با دستان سخاوتمندانه ی تو با شد بابت ارامشی که دارم خدایا سپاسگزارم که همیشه خانواده ام و از بلا دور کردی خدای بی همتا تمام زندگی ام را به تو می سپارم .خدایا شکرت خدای عالم گاهی فراموشت کردم و تو باز کنارم بودی من و ببخش و ترکم نکن که بدون تو هیچم .شکر شکر شکر

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
گاهی نمیخوام چیزی بنویسم میخوام فقط سکوت کنم تو آرامش شب و با تو خلوت کنم و یه موزیک ماورایی گوش بدم انگار که از سمت تو اومده باشه
دیشب داشتم یه کتاب میخوندم راجعبه سولمیت یا موتس روحی صحبت میکرد که چه بعد مرگ چه قبل مرگ تمام مدت کنارته گاهی بدنیا میاد فقط برای تو گاهی در غالب همسر گاهی در غالب فرزند دوست یا غریبه خلاصه میگفت فرق داره حسی که بهت میده خودت میفهمی اون فرد انرژیش با همه اطرافیانت متفاوته من پیداش کردم راهنمامو
ولی تو چی؟کجا دنبالت بگردم ؟چطور صدات کنم چطور در اغوشت بگیرم که این حس گم شدن رو از بین ببره جالبه هر سوالی پرسیدم جوابشو تو سکوت درونم بهم دادی
من توام من طبیعتم من در تمام جهان هستیم من نسیمی هستم که از شالیزار و بین شاخو برگ درختان میگذره من همه جا در هرچیز که میبینی و نمیبینی هستم کافیه سکوت کنی در دل طبیعت در لحظه حال در زمان حال فقط زندگی کن خودتو به گذشته و اینده وصل نکن الانو زندگی کن از زندگیت لذت ببر از لمس گل ها از لمس عشق از طعم میوه ها از گرمای خورشید از زیبایی مهتاب صدامو گوش کن که هر صبح پشت پنجره با صدای پرندها تورو صدا میکنم صدامو بشنو وقتی با امواج به ساحل میزنم منو لمس کن در گرمای تابستان در زیبایی برف و باران من در تمام تو هستم
پس خدایا من ممنونم ازت برای تمام مخلوقاتت چ اونا که آگاهم چه اونا که آگاه نیستم
خدایا شکرت برای اگاهی روز افزون برای انسانیت برای بودنت برای نور الهیت که به قلب های تاریک میتابه و اونارو آرااااام بیدار میکنه و میگه بیدارشو زنده باش و زندگی کن نه برای کسی برای خودت از هر لحظت لذت ببر آرام باش و به گذر زمان نگاه کن تو در لحظه حالی در آغوش من بدون هرچیزی که بیرون میبینی از جامدات از گیاهان و جانوران و نباتات حیوانات انسان ها فرشتگان همه و همه از توست و برای تو هست ارام باش فکر کن به درون خودت که کی هستی اونوقت خدارو هم پیدا میکنی
خدایا شکرت برای درمان تمااااام بیماریها خدایا شکرت برای شفای بیمارا برای درمان بیماریهای سخت
خدایا شکرت براهر انسانی هر مخلوقی خوب و بد از اول خلقت تااااا قیامت خدایا شکرت برای تمام زندگیم با تمام اشتباهاتم و گناهانم که میدونم تو تمام نعمت هاتو به تمام مخلوقاتت یکسان پخش میکنی برات فرقی نداره کی چه دینی داره چه اعتقادی داره چه جنسیتی داره چه رنگی داره چقدر گناه کاره یا قاتله یا ظالمه تو هر ثانیه منتظری تا مخلوقاتت تورو پیدا کنن مهم نیست از چه راهی فقط کافیه هرچی هستند بهم نوعشون به طبیعت به حیوانات ظلم نکنن و آروم زندگی کنن در صلح در رفاه در مهربانی و انسانیت بدون هیچ مرزی بدون هیچ منفعت طلبی فقط باشن هرجور که هستند
خدایا اگاه کن مردمو اگاه کن من رو تا ازین دور باطل خارج بشیم تا در مقابل تو رو سفید بشیم در زندان کره زمین با پشیمانی و انسانیت خارج بشیم خدایا شکرت برای کودکان و سالمندان برای خانوادها برای تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی برای راهنمام برای هر نفسش برای بند بند وجودش برای ارامشش برای رفاهش ازت ممنونم برای قلب زیباش
من میدونم اون راهنمای منه میشناسمش حتی اگه اون منو یادش نباشه من یادمه ولی آواره ی توام از لحظه ای که خودمو شناختم دنبالتم و درون خودم پیدات کردم
خدایا شکرت برای سلامتی تمااام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای ارامش تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای رفاه و ثروت تماااام مخلوقاتت
خدایا بی نهایت ازت ممنونم
خدایا تماااام مخلوقاتت رو ببخش در هر بعد در هر جسم در هر زمان و مکان تنها توایی که اگاهی ما آگاه نیستیم به علمی که خلق کردی و جز تو پناهیی نداریم اونم خودت درون قلب هامون این حس رو کاشتی خدایا از اولین مخلوقاتت ببخش تاااا اخرین با هر گناهی حتی شیطان رو هم ببخش چون بهت امید داره به بخششت هممون درسی رو که باید بگیریم تنها تو اون لحظست که میگیریم در صلح و ارامش در اغوش هم با اهنگ طبیعتزیر سایه عشق تو خوشحالو خندان بدون هیچ دردو رنجی بدون هیچ بهشت و جهنمی در یک فضای خالی غرق نور تو در ارامش کامل در بخشش کامل بدون گناه بدون شرمساری تمام انسان ها موجودات همو میبخشن همه منبع اصلی رو پیدا میکنن همه تورو میبینن
خدایا ممنونم از خودم از تو برای زندگی
من از خودم از تو از تمام کائنات عذر میخوام
من خودمو اطرافیانمو همه همه رو میبخشم من شیطان رو میبخشم چون تمام گناها پای تاریکی قلب خودم بود من قدرت انتخاب داشتم و دارم هیچ کس گناه من رو گردنش نمیگیره جز خودم پس خودمو میبخشم برای تمام گناهام چون همشون باعث پختگی من شد
خودمو دوست دارم چون عاشق توام عاشق طبیعتت عاشق حیوانات نباتات جامدات هرچیزی که خلق کردی امین

ملیحه

مدیر
خدا جونم

متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

• تاپیک جدید
  • بروز شده