شکرگزاری شب اول دوره نوزدهم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای دوره جدید شکرگزاری🥰
خدایا شکرت برای اینکه صدام کردی تا دوباره شکرگزارت باشم خدایا شکرت برای اینکه در تمام جهان هستی و در تمام اجسام داری زندگی میکنی برای اینکه در وجود منی در دنیای منی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای آگاهی روز افزونم خدایا شکرت برای دریاها برای صحراها برای کوه ها گل ها برای جنگل برای گیاهان حیوانات و انسان ها و فرشتگان و حتی شیطان خدایا شکرت برای بخشندگیت مهربونیت برای بودنت
خدایا شکرت برای ریز ترین چیزی که خلق کردی تا بزرگترینش برای هرچیزی که ما اگاهی داریم بهش و یا نا اگاهیم
خدایا شکرت برای حس زنده بودن برای زندگی برای خوب و بدت برای تجارب زندگیمون
خدایا شکرت برای بارون و برف و آب و هوا خاک و اتش
خدایا شکرت برای زندگی و مرگ که تولدیست دوباره برای روح بزرگت
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماریها و بیماری های سخت مثل سرطان ایدز
خدایا شکرت برای اینکه تمام انسان هارو از بلاهای طبیعی در امان نگه میداری
خدایا شکرت برای انسانیت برای آگاهی برای تو
خدایا شکرت برای عشقی که بهمون و بمن هدیه دادی چه هدیه زیبا و گرانقدری که فقط من میدونمو تو که اونو ازت خواستم و تو صدامو شنیدی خدایا شکرت برای بودنش برای اخلاق خوبش برای سلامتیش برای ارامشمون و تعهدمون بهم
خدایا شکرت برای انرژی سلامتی که در سراسر جهان هستیت پخش شده
خدایا شکرت برای آرامشی که بهممون هدیه دادی
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون میبخشی تا محتاج هیچ بنده ای نباشیم
خدایا شکرت برای پندار نیک کردار نیک و گفتار نیک
خدایا شکرت برای خانوادهامون کودکانمون سالمندانمون
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای تمام وسایلای رفاهیمون
خدایا شکرت برای انسان های خوبی که تو زندگیمون قرار میدی
خدایا شکرت برای روح پاکمون برای خصلت های خوبمون
خدایا مارو از تمام نفس های شیطانی از تعصبات تو خالی از حق الناس از شر شیاطین از گرونی فساد بی دینی از دروغ ریا از هرچیز بدی در امان نگه دار
خدایا به مردم آگاهی بده تا از دامن خرافات و گناه دور بشن و به سمت روح پاک تو روانه بشن و هوای همدیگرو داشته باشن که تنها واقعیت این دنیا توایی که در جسم های مختلف به دنبال خودت میگردی این اگاهیو به تمام جهان هستی پراکنده کن تا بت ها دین های دروغین از بین برن تنها انسانیت بمونه خوبی بمونه و زیبایی و مراقبت از طبیعت حیوانات و انسان های هم نوعمون در هر رنگ و با هر اعتقادو با هر فکری آمیییین🙏
خدایا اگر روح من در هر زمان در هر مکانی به هر یک از حضور های تو در جهان خطایی کرد صدمه و آسیبی رسوند‌ روحی چ جسمی خدایا منو ببخش خدایا انرژی منفی انسان هارو پاک کن از دنیا
خدایا منو ببخش
خدایا من خودمو دوست دارم چون تورو دوست دارم
خدایا من از خودم عذر میخوام و از تو هم عذر خواهی میکنم
خدایا من خودم را میبخشم پس توام منو ببخش
خدایا من از خودم از جسمم از زندگیم متشکرم از توام که با من یکی هستی و دنیایی که خلق کردی و تمام موجودات و انسان های خوب و بد ممنونم و متشکرم🧘🏻‍♀️🌻🧘🏻‍♀️🌻🌻🌻🌻🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🙏آمییییین

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایا شکرت برای دوره جدید شکرگزاری🥰
خدایا شکرت برای اینکه صدام کردی تا دوباره شکرگزارت باشم خدایا شکرت برای اینکه در تمام جهان هستی و در تمام اجسام داری زندگی میکنی برای اینکه در وجود منی در دنیای منی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای آگاهی روز افزونم خدایا شکرت برای دریاها برای صحراها برای کوه ها گل ها برای جنگل برای گیاهان حیوانات و انسان ها و فرشتگان و حتی شیطان خدایا شکرت برای بخشندگیت مهربونیت برای بودنت
خدایا شکرت برای ریز ترین چیزی که خلق کردی تا بزرگترینش برای هرچیزی که ما اگاهی داریم بهش و یا نا اگاهیم
خدایا شکرت برای حس زنده بودن برای زندگی برای خوب و بدت برای تجارب زندگیمون
خدایا شکرت برای بارون و برف و آب و هوا خاک و اتش
خدایا شکرت برای زندگی و مرگ که تولدیست دوباره برای روح بزرگت
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماریها و بیماری های سخت مثل سرطان ایدز
خدایا شکرت برای اینکه تمام انسان هارو از بلاهای طبیعی در امان نگه میداری
خدایا شکرت برای انسانیت برای آگاهی برای تو
خدایا شکرت برای عشقی که بهمون و بمن هدیه دادی چه هدیه زیبا و گرانقدری که فقط من میدونمو تو که اونو ازت خواستم و تو صدامو شنیدی خدایا شکرت برای بودنش برای اخلاق خوبش برای سلامتیش برای ارامشمون و تعهدمون بهم
خدایا شکرت برای انرژی سلامتی که در سراسر جهان هستیت پخش شده
خدایا شکرت برای آرامشی که بهممون هدیه دادی
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون میبخشی تا محتاج هیچ بنده ای نباشیم
خدایا شکرت برای پندار نیک کردار نیک و گفتار نیک
خدایا شکرت برای خانوادهامون کودکانمون سالمندانمون
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای تمام وسایلای رفاهیمون
خدایا شکرت برای انسان های خوبی که تو زندگیمون قرار میدی
خدایا شکرت برای روح پاکمون برای خصلت های خوبمون
خدایا مارو از تمام نفس های شیطانی از تعصبات تو خالی از حق الناس از شر شیاطین از گرونی فساد بی دینی از دروغ ریا از هرچیز بدی در امان نگه دار
خدایا به مردم آگاهی بده تا از دامن خرافات و گناه دور بشن و به سمت روح پاک تو روانه بشن و هوای همدیگرو داشته باشن که تنها واقعیت این دنیا توایی که در جسم های مختلف به دنبال خودت میگردی این اگاهیو به تمام جهان هستی پراکنده کن تا بت ها دین های دروغین از بین برن تنها انسانیت بمونه خوبی بمونه و زیبایی و مراقبت از طبیعت حیوانات و انسان های هم نوعمون در هر رنگ و با هر اعتقادو با هر فکری آمیییین🙏
خدایا اگر روح من در هر زمان در هر مکانی به هر یک از حضور های تو در جهان خطایی کرد صدمه و آسیبی رسوند‌ روحی چ جسمی خدایا منو ببخش خدایا انرژی منفی انسان هارو پاک کن از دنیا
خدایا منو ببخش
خدایا من خودمو دوست دارم چون تورو دوست دارم
خدایا من از خودم عذر میخوام و از تو هم عذر خواهی میکنم
خدایا من خودم را میبخشم پس توام منو ببخش
خدایا من از خودم از جسمم از زندگیم متشکرم از توام که با من یکی هستی و دنیایی که خلق کردی و تمام موجودات و انسان های خوب و بد ممنونم و متشکرم🧘🏻‍♀️🌻🧘🏻‍♀️🌻🌻🌻🌻🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🙏آمییییین
خدایا شکرت 🌹

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم ببخشید فقط تایم شب را زودتر کن
من خودم معمولا دیگه آخر شب نمیام
غروب بذار چون الانم اکثریت بچه مدرسه ای دارن زود میخوابن
من بچه ام مدرسه ای نیست ولی در کل زود خاموشی میزنیم بعد فردا میام میبینم تگ کرده بودی

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم ببخشید فقط تایم شب را زودتر کن
من خودم معمولا دیگه آخر شب نمیام
غروب بذار چون الانم اکثریت بچه مدرسه ای دارن زود میخوابن
من بچه ام مدرسه ای نیست ولی در کل زود خاموشی میزنیم بعد فردا میام میبینم تگ کرده بودی
از فردا ساعت ۱۰ میزارم تا بازده نمیزارم بمونه غروب خودم شاید نتونم بیام شام میپزم معمولا شوهرم هم تازه میرسه خونه

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
فدات بشم مامان مهربوونم عید شما هم مبارک باشه
میگن دعای مامانا زود برآورده میشه تو این روز عزیز تو شادی هاتون منم دعا کنید یه مشکلی دارم ان شاالله حل بشه
عزیزم انشاله مشگلت حل میشه دخترم
من ۱۰۰ تا صلوات برات میفرستم انشاله حاجت روابشی
هرچی میخای خدا بهت بده

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الهی فدای دل مهربون مامانم بشم من ❤
خدا نکنه
من که خودم قابل دعا نیستم ولی چون مادرم بحق مادری ومیگن دعابرای همدیگه زود جواب میده
انشاله دلت شاد میشه عزیزم
مشکل همیشه هست خدا کنه زود حل بشه
انشاله سلامتی باشه دل خوش انشاله بزودی دلت شاد میشه

صنم

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدا نکنه
من که خودم قابل دعا نیستم ولی چون مادرم بحق مادری ومیگن دعابرای همدیگه زود جواب میده
انشاله دلت شاد میشه عزیزم
مشکل همیشه هست خدا کنه زود حل بشه
انشاله سلامتی باشه دل خوش انشاله بزودی دلت شاد میشه
ان شاالله
خدا شمارو واسه ما نگه داره

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از فردا ساعت ۱۰ میزارم تا بازده نمیزارم بمونه غروب خودم شاید نتونم بیام شام میپزم معمولا شوهرم هم تازه میرسه خونه
مهم تگه که شما میکنی هرکی هر وقتی وارد شد تکشو دید شروع به شکرگزاری کنه زودو دیر نداره خودتو خسته نکن مهم معرفتته که وقت میزاری همه رو برای شکرگزاری صدا میکنی واقعا خدا خیلی دوستت داره که این کارو بهت محول کرده

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مهم تگه که شما میکنی هرکی هر وقتی وارد شد تکشو دید شروع به شکرگزاری کنه زودو دیر نداره خودتو خسته نکن مهم معرفتته که وقت میزاری همه رو برای شکرگزاری صدا میکنی واقعا خدا خیلی دوستت داره که این کارو بهت محول کرده
ممنون

بالا