شکرگزاری دوره بیست و یکم شب اول

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا برای هر نفس برای بودنت برای حضورت بی نهایت ازت سپاسگذارم
خدایا برای خلق تمام جهان هستی برای طبیعت برای باد باران برف برای چهار عنصر اصلی آب خاک آتش و اکسیژن ازت سپاسگذارم
برای گل و گیاه نباتات وجانوران پرندگان خزندگان آبزیان و حیوانات برای جن و انسان برای فرشتگان و شیاطین برای هر نیروی بد و خوبی که ما ازش اگاهی نداریم برای تاریکی و روشنایی ازت بی نهایت سپاسگذارم
خدایا برای کوه ها دریاها ی آبی آسمان و ابر و جنگل های سبز و زمین و فضا رودخونه ها برای خورشید ماه و ستاره برای تمام اجرام اسمانی ازت سپاسگذارم
خدایا برای هماهنگی تمام اکو سیستم برای هماهنگی و نظم جهان برای بند بند وجود و اعضای تشکیل دهنده ی تمام مخلوقاتی که نام بردم بلاخص انسان ازت سپاسگذارم
خدایا برای آگاهی روز افزون برای انسانیت برای نیروی نیک برای گفتار نیک کردار نیک و پندار نیک ازت سپاسگذارم
خدایا برای درمان تمام بیماری ها برای پیشرفت علم برای کشفیات در هر زمینه ای برای درمان سرطان و بیماری های لاعلاج ازت سپاسگذارم
خدایا برای آرامش و رفاه و سلامتی تمااااام مخلوقاتت ازت سپاسگذارم
خدایا تمام جهان هستی رو از تمام نیرو های بد از جنگ ظلم بدبختی فقر گرسنگی و فساد و اسارت و تعصب و منعفت طلبی نجات بده خدایا تو هروز بدون هیچ فرقی برای تمام مخلوقاتت فارغ از هر رنگ پوستی و دینی و جنسیتی و افکاری هروز نعمت هات رو یکسان پخش میکنی خدایا جهان رو مکانی برای ارامش و صلح و دوستی و خیر خواهی قرار بده تا در عمر کوتاه هر کسی بدون دغدغه فقط کنار عزیزانش در صحت و سلامتی و خوشی در ارامش و ثروت و رفاه فقط زندگی کنه و قدر نفس کشیدنش رو بدونه
خدایا گناهان تمااااام بندگانت رو ببخش و بیامرز از روز خلقت تاااا قیامت حتی شیطانم ببخش چون به بخششت امید داره
خدایا بایت هدیه ای که بهم دادی و هر نفسی که میکشه هر بند بند وجودش سلامتی و ثروت و رفاهی که بهش میبخشی بییی نهایت ازت سپاسگذارم و ممنونم و متشکرم خدایا شکرت
خدایا شکرت برای سلامتیمون
خدایا شکرت برای ارامشمون
خدایا شکرت برای هر هزار تومنی که خرج میکنیم و نیاز هامونو رفع میکنیم
خدایا هیچکسو با عزیزانش با فقر و بیماری با جنگ و جهل و تعصب امتحان نکن به همه مردم عقل بده وجدان بیدار بده تا انقدر در حق هم ظلم نکنن
من خودمو دوست دارم
من از خودم عذر میخوام
من خودمو میبخشم
من از خودم سپاسگذارم
خدایا شکرت 🌹

بالا