شوهرم برام گوشی نمیخره

Roya

کاربر جدید
سلام من یکساله که عقدم و گوشی مامانم دستمه و بخاطره مشکلاتی مامانم گوشیشو میخاد ما رسم داریم نامزدی گوشی میارن ولی نیاوردن بخاطره همین شوهرم میدونست که باید گوشی بخره بهشم مشکلمو مطرح کردم ولی یکسال شد هنوزم نخریده وضع مالیشونم بدک نیست هر چی باشه میتونست توی یکسال یه گوشی ارزون قیمت بخره اصلا نیاز من واسش مهم نیس
بنظر شما چیکار کنم ؟؟؟

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هیچی
گوشی مادرتو پس بده
بعدم وقتی بابات برات نمیخوره انتظار از مرد دیگه ایی داری

ب بابات بگو بهش بگه
اگه بهونه آورد بهم بزن

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قبل از عقد گوشی نداشتی ؟
نمی‌دونم اینور رسم نیست گوشی بخرن
ولی اینکه همسرت به نیازت اهمیت نمیده زیاد جالب نیست
گوشی مادرت رو پس بده و وقتی گفت چرا خاموشی بگو گوشی ندارم
سلام من یکساله که عقدم و گوشی مامانم دستمه و بخاطره مشکلاتی مامانم گوشیشو میخاد ما رسم داریم نامزدی گوشی میارن ولی نیاوردن بخاطره همین شوهرم میدونست که باید گوشی بخره بهشم مشکلمو مطرح کردم ولی یکسال شد هنوزم نخریده وضع مالیشونم بدک نیست هر چی باشه میتونست توی یکسال یه گوشی ارزون قیمت بخره اصلا نیاز من واسش مهم نیس
بنظر شما چیکار کنم ؟؟؟

استارتر
استارتر

Roya

کاربر جدید
قبل از عقد گوشی نداشتی ؟
گوشی مادرت رو پس بده و وقتی گفت چرا خاموشی بگو

قبل از عقد گوشی نداشتی ؟
گوشی مادرت رو پس بده و وقتی گفت چرا خاموشی بگو گوشی ندارم
قبل عقد همین گوشیه مادرم دستم بود ولی الان مادرم میگه باید شوهرت بخره و گوشیشو میخاد
خودشم نمیگه و نمیزاره منم بگم که مامانم گوشیو میخاد
میگه با ابروی من بازی نکن بخاطره گوشی
یه بار هم گوشیو پس دادم همین کارو کردم ولی گفت حق نداری ابروی منو ببری بزار تا گوشی واست بخرن ولی الان میگه ک گوشیرو بده

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قبل عقد همین گوشیه مادرم دستم بود ولی الان مادرم میگه باید شوهرت بخره و گوشیشو میخاد
خودشم نمیگه و نمیزاره منم بگم که مامانم گوشیو میخاد
میگه با ابروی من بازی نکن بخاطره گوشی
یه بار هم گوشیو پس دادم همین کارو کردم ولی گفت حق نداری ابروی منو ببری بزار تا گوشی واست بخرن ولی الان میگه ک گوشیرو بده
نمی‌دونم چی بگم
بگو کلا خراب شد گوشی

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما از این رسما ندارم خودم مجردی هم گوشی داشتم شوهرم خودش بعد عروسی دید گوشیم نمیکشه عوض کرد
گوشی مادرت رو پس بده یه چند وقت رفتی بیرون بی‌خبر موند خودش میخره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه خودت گوشی داشتی یه چیزی ولی اینکه گوشی مادرت رو استفاده می کنی حتی بعد ازدواج خیلی اشتباهه اینکار ، کم توقعی پروش کردی و اینکه به نیازهات اهمیت نمیده چرا بهت علاقه نداره انگار اخلاقش بده درسته اگه میتونی درستش کن نشد جدا شو فردا هر چی بخوای نمیخره ناراحتت میکنه حتما بهت پول تو جیبی هم نمیده

استارتر
استارتر

Roya

کاربر جدید
هیچی
گوشی مادرتو پس بده
بعدم وقتی بابات برات نمیخوره انتظار از مرد دیگه ایی داری

ب بابات بگو بهش بگه
اگه بهونه آورد بهم

اگه خودت گوشی داشتی یه چیزی ولی اینکه گوشی مادرت رو استفاده می کنی حتی بعد ازدواج خیلی اشتباهه اینکار ، کم توقعی پروش کردی و اینکه به نیازهات اهمیت نمیده چرا بهت علاقه نداره انگار اخلاقش بده درسته اگه میتونی درستش کن نشد جدا شو فردا هر چی بخوای نمیخره ناراحتت میکنه حتما بهت پول تو جیبی هم نمیده
ن میتونم بگم پول خرج و مخارجمو کم و پیش میده چون خانوادم اصلا خرجیمو نمیدن
ولی همیشه خودم میگم چی نیاز دارم بخر اصلا خودش یه بار هم از خودش چیزی نمیخره
مشکلم اینه یک سال کم نیس من دقدقم گوشی بود هر روز هر ماه حتی سر گوشی بحث شد با خانوادم با شوهر
ینی نمیتونس توی یک سال یه گوشی بخره
بعضی وقتا هم میگه فعلا گوشی مهم نیس 🙁
فقط گوشی نیس دلم میخاد با دوستام برم بیرون لباسایی ک دوس دارمو بپوشم دلم میخاد درسمو ادامه بدم با همشون مخالفه اصلا واسش مهم نیس

راستش نمیتونم جدا بشم چون هیچ تکیه گاهی ندارم پدر ندارم مادرم هم منو قبول نمیکنه منو نمیخاد هر روز عذابم میده مجبورم 😓😓

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مشکلم اینه یک سال کم نیس من دقدقم گوشی بود هر روز هر ماه حتی سر گوشی بحث شد با خانوادم با شوهر
فقط گوشی نیس دلم میخاد با دوستام برم بیرون لباسایی ک دوس دارمو بپوشم دلم میخاد درسمو ادامه بدم با همشون مخالفه اصلا واسش مهم نیس

راستش نمیتونم جدا بشم چون هیچ تکیه گاهی ندارم پدر ندارم مادرم هم منو قبول نمیکنه منو نمیخاد هر روز عذابم میده مجبورم 😓😓
دغدغم درسته

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

پس امیدوارم تغییر کنه چند تا تاپیک برات می فرستم شاید بدردت خورد

بالا