شبا موقع خواب ب چی

فرن_و_فرا

⭐کاربر فعال⭐
به نظرم یه جورایی بعضی مادرا خوب می کنن چون خودم شب و روزم شده فکر شام و ناهار ، بچه ها فقط می خورن و پا میشن از سفره میرن فوقش یه تشکر ساده ، نه کمکی نه چیزی حالا یه بار غذا کم و کاست داشته باشه کلی غر سر میزنن ، شاید مادرت از بی مهری بچه های مردم چیزی شنیده روش اثر گذاشته

استارتر
استارتر
شیفولی

شیفولی

⭐کاربر برتر⭐
به نظرم یه جورایی بعضی مادرا خوب می کنن چون خودم شب و روزم شده فکر شام و ناهار ، بچه ها فقط می خورن و پا میشن از سفره میرن فوقش یه تشکر ساده ، نه کمکی نه چیزی حالا یه بار غذا کم و کاست داشته باشه کلی غر سر میزنن ، شاید مادرت از بی مهری بچه های مردم چیزی شنیده روش اثر گذاشته
ادب معیار اصلی ولی قرار نیست یه مادر با بچه ی ۷ساله ی خودش سر دعوارو باز کنه براناسپاسی این درست نیست

فرن_و_فرا

⭐کاربر فعال⭐
ادب معیار اصلی ولی قرار نیست یه مادر با بچه ی ۷ساله ی خودش سر دعوارو باز کنه براناسپاسی این درست نیست
داداشت هفت سالشه؟

من دختر کوچیکم چهار سالشه ، دعوا باهاش نمی کنم ولی ناراحت میشم ، چطور عقلش میرسه حتما فلان وسیله فلان مدل داشته باشه یا چه میدونم فلان غذا حتما این جوری باشه اون جوری نباشه تشکر سخته !
رابطه ی مادرت با پدرت چطوره ببخشید می پرسما چون رابطه ی پدر و مادر با هم رو رابطشون با بچه ها اثر داره

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مژگان‌ من مغزم تیره میشه شبا
هرررچی میخوام شاد باشم دیگه نمیشه
فقط تظاهر الکیه این خیلی بد🥺💔
عزیزم برو دکتر بهت قرص میده
اصلا خییییلی خوبه بی خیال میشه
منم سرم تیر میکشید پام شبا تیک داشت خوب شد

بالا